מידע חשוב בנוגע לחלב ה"טרי" שתנובה משווקת! - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מידע חשוב בנוגע לחלב ה"טרי" שתנובה משווקת!

Bear Cub

Recommended Posts

בעיקרון יש באמת מרכיבים בחלב שהכיבה שלנו לא מסוגלת לעכל, אבל רק מעטים כמו דר' אבני טוענים שזה בכלל לא בריא...

אם אתה מביא עובדות מדעיות ומסיק מהן מסקנות, בבקשה תן איזה לינק או ציטוט. :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בלי כל קשר, תאכל מה שבא לך, טוב לך להיות צמחוני/לא לאכול מוצרי חלב/טבעוני לבריאות, אבל אל תזין את כולם בתורה ללא גיבוי.

אתה היחיד פה שמזין אנשים ב"תורה".

יש פה כמה אנשים שטענו שהם התחיל להרגיש טוב יותר לאחר צמצום צריכת חלב הפרה.

תתמודד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אז פמיניסט.... שוביניסט = אנטי נשים

המשקל היה על חלוקת התפקידים ההיסטורית בין גברים לנשים, והנסיון של פמיניסטיות לשבור אותו. הפוך על הפוך. :kopfpatsch:

אבל אם אני צריך להסביר את זה כנראה שאין קליק. :nixweiss:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

בכל מקרה לפי דעתי האדם הוא חלק מקבוצת אוכלי כל כמו קופים עליונים אחרים.

ואני לא רואה כל סיבה שהוא לא יאכל חלב ומוצריו.

תנו לקופים עוד כמה שנים וגם הם יוכלו לחלוב ג'אמוסים בהנאה מרובה. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה בני האדם הם החיה (טוב, היונק) היחיד ששותה\אוכל חלב שהוא בוגר.

מה זה חשוב? כבר נתתי דוגמה לגבי הפנדות שהן היונק היחיד שאוכל במבוק ומה זה אומר?

אתה היחיד פה שמזין אנשים ב"תורה".

יש פה כמה אנשים שטענו שהם התחיל להרגיש טוב יותר לאחר צמצום צריכת חלב הפרה.

תתמודד.

אז אמרו, ומה זה נותן לנו? כלום. אתה חושב שמדע עושים ממה שאנשים כותבים בפורומים. עשית מחקר כלשהו?

אני קישרתי המלצות של מכוני מחקר רציניים ולא שמועות של דמויות וירטואליות

תתמודד!

אוקיי.

יש הוכחה "שבכלליות" טוב לשתות חלב?

הנה פה:

הבחור הביא 2 קישורים מאוד רציניים, מה עוד אתה צריך?

זה מה שאתרי זב"ח עושים, כותבים שטויות וחצאי אמיתות ומפיצים לרשת, בדיוק כמו השטות הזאת של פיסטור חוזר של חלב. ישנם אנשים שקוראים את זה ובגלל שאין להם ידע בתזונה ומדע חושבים שמה שכתוב שם זה נכון, אבל לא. כמעט כל הדברים שכתובים שם זה שטויות. לכן ההוראה של משרד הבריאות היא לצרוך חלב כי כמעט כל המחקרים מראים זאת. (מה לעשות שאת כתבי דר' אבני לא מחשיבים כרציניים).

לכן משתמשים בבע"ח למחקר , כי אין ברירה אחרת ואוי לנו ולחיינו אם היו מפסיקים להשתמש בהם, בניגוד לכל השטויות שכתוב שם על נושא זה.

ועוד אלפי דברים אחרים. לא צריך להאמין לכל מה שכתוב ברשת, ישנם אנשים במשרד הבריאות וארגוני הבריאות שדואגים לנו, עזבו אותכם משקרי זב"ח.

הרי אם לא היה כותב על חלב מי היה מכיר את דר' אבני. איזה מחקר הוא ביצע בכלל? מי הוא?

שלא יעבדו עליכם! (בטון של נחמיה המלך!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה חשוב? כבר נתתי דוגמה לגבי הפנדות שהן היונק היחיד שאוכל במבוק ומה זה אומר?

זה אומר שבני האדם לא זקוקים לחלב כשהם מגיעים לבגרות... מה לעשות, חוקי הטבע אל תתעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אומר שבני האדם לא זקוקים לחלב כשהם מגיעים לבגרות... מה לעשות, חוקי הטבע אל תתעצבן.

אני מתעצבן? ממה בדיוק? מה אכפת לי מה אתה אוכל או שותה? העיקר שנהייה בריאים.

אני לא עצבני אני סתם מכוער.

חוקי הטבע? אין לי מושג איך אתה מסיק מזה שאנחנו היחידים ששותים חלב על סמך חוקי הטבע, אבל מה שעושה לך טוב.

אנחנו שותים חלב מהסיבה היחידה שאנחנו יכולים! כמו כל דבר בטבע אתה עושה אותו אם זה נותן לך משהו (וחלב נותן לנו מרכיבים איכותיים כמו חלבון וסידן). אנחנו (בני האדם) יכולים לחלוב פרות לטובתינו לכן אנחנו עושים זאת. בע"ח אחרים יכולים לעשות דברים אחרים ולכן הם עושים זאת. אילו חוקי הטבע, שבע"ח חיים לנצל משהו לטובתו הוא עושה זאת (כל בע"ח) ואנחנו לא יוצאים מן הכלל.

קופים לדוגמה יכולים להשתמש בכלים להשגת , בלי הכלים האלו לא יכלו להשיג זה (טרמיטים לדוגמה, שבירת אגוזים ועוד). גם עורבים ודורסים יכולים להשתמש בכלים כדי לפצח ביצים או בע"ח, כמו כן לוטרות ועוד הרבה בע"ח כל אחד עושה משהו שנותן לו יתרון בהשרדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה בני האדם הם החיה (טוב, היונק) היחיד ששותה\אוכל חלב שהוא בוגר.

חתולים וכלבים שותים חלב גם כשהם בוגרים ומלקקים את האצבעות, ככה זה לפחות החתולים אצלי בחצר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי סבבה! נצא מנקודת הנחה שחלב זה בריא/לא בריא כל אחד יחשוב מה שבא לו... :jump:

עדיין אף אחד לא הסביר למה יש את המספרים האלו בתחתית החלב?(ויש את זה גם בשקיות בתוך משולש קטן ליד הפס חיבור של השקית וגם בחלב של טרה יש מספרים למטה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיסטור זה תהליך שמשמיד חיידקים חיים אבל לא נבגים(חיידקים רדומים). לכן יכול להיות שחלב שהיה הרבה זמן על המדף בינתיים התעוררו הנבגים והפכו לחיידקים, ואז הפיסטור באמת יעזור וככה זה כמו גלגל התהליך. עכשיו חוץ מהקטע של החיידקים גם כמו שאופל אמרה כבר, כל פיסטור זה חום גבוה וזה הורס את החלב מבחינת המרכיבים שלו.

חוץ מזה שבלי קשר אם זה אמיתי או לא, היום אני מאמין שחברה מסוגלת לעשות הכל בשביל להרוויח יותר.

אתה טוען משהו, תוכיח!!!

עריכה: אחוז הנבגים בחלב מפוסטר הוא 0.01%, זניח כמעט.

הפסטור הרגיל (לא של חלב עמיד) לא פודע בערך הקלורי ובוויטמינים המצויים בחלב.

http://web.macam98.ac.il/~mrten/seminarion/einatsite/phistoor.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי סבבה! נצא מנקודת הנחה שחלב זה בריא/לא בריא כל אחד יחשוב מה שבא לו... :jump:

עדיין אף אחד לא הסביר למה יש את המספרים האלו בתחתית החלב?(ויש את זה גם בשקיות בתוך משולש קטן ליד הפס חיבור של השקית וגם בחלב של טרה יש מספרים למטה)

אולי תרגעו בסה"כ איזה קוד פנימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...