C2Q טוב יותר מK10 בCinebench - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

C2Q טוב יותר מK10 בCinebench

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בסכ"ה אני דווקא די מסכים עם אורי הפעם (אם נתעלם מהעובדה שהוא סותר דברים שהןא כתב בת'רדים אחרים)

1. בנצ'מארק אחד לא אומר הרבה, או אפילו כמעט כלום. בלי לדעת הרבה על ברצלונה, אני בטוח שכשהוא יצא יוכלו למצוא לפחות בנצ' אחד שבו הוא מביס את אינטל בגדול, ואינטל תמצא את ההפוך. בדיוק כמו שיש במצין שאתחון מביס את C2D, או ש PD יוצא יותר מאתלון.

2. הבנצמארק הזה כנראה פחות ממה שיהיה בהשקה. לפעמים באג אחד קטן יכול להשפיע מאוד, וברגע שיתקנו אותו יהיה שיפור משמעותי. ביחד עם השמועות על העיקוב לQ4 נראה לי שזה פחות או יותר המצב. כשהגיע הסיליקון גילו שיש כמה בעיות, והביצועים (ואולי גם המהירות) לא מתאימים לתחזיות שלהם (גם לתחזיות הפנימיות, לא רק מארקטינג) . עכשיו הם מקווים לתקן את זה, אבל זה דורש דחיה נוספת

די ברור שברצלונה כבר לא יהיה קילר כמו שאורי קיווה, אבל זה עדיין לא אומר שהוא יהיה כשלון. הוא בהחלט יכול להשתוות לפנרין, ואולי אפילו להוביל עליו בכמה תחומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להיכנס יותר מידי לספקולצות והסברים - אבל באג בשלב הזה אומר שלמעבד יקח עוד חודשים רבים להגיע לשוק - רק שלב היצור הסופי לוקח כחודשיים - וזה מהרגע שהכל תקין לחלוטין והגעת למהירות והתפוקה שאתה רוצה (שלב שמגיעים איליו אחרי שכבר תיקנת את הבאגים).

בכל מקרה אני חושב שהbest case הוא שמה שאנחנו רואים פה הוא תוצאה שהסמפאלים ש מספקת לשותפים שלה בכוונה מוגבלים על מנת לא לחשוף את הביצועים המדוייקים של השבב.

בגל מקרה - מכל המידע המצטבר כולל הפרסומים של נראה ש- בטוחה שהציפ יגיע ל2.6Ghz כיוון שהיא פירסמה סימולציות ביצועים בתדר הזה - עם זאת מבחני הביצועים שהיא פרסמה רחוקים מלהעיד על ביצועי המעבד בישומים יום-יומים... ולכן אני חושב שברצלונה פשוט קצת תאכזב אותנו בביצועים ותגיע מאוחר לשוק (Q4 לשרתים Q1 לבית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שמה שיש כרגע זה רק ספקולציות, ואתה לא צריך להסביר לי על דיבאג וזמן לדאש או סטפ חדש.

עדיין - Q4 זה עוד חצי שנה, ובשביל השקה (שלא מחיבת שבאמת יהיה להם כמויוצ גדולות) זה מספיק זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה צדקתי מה...?

ה URL שהבאת נראה כמו .com או מביא איזשהוא מידע רשמי מ .... לא. בכלל זה האתר עם האמינות הכי נמוכה שיש.

אין להסתמך על מידע כזה באותה צורה שאורי עושה, לא לכאן ולא לשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמתי שלא... "according to analyst reports"

זה עדיין לא .

אני מניח שהמצב הוא כזה.

ואם כן אז פשוט מאכזבת בענק... אין לה אפילו טיפת יושרה להודות בדחיית מוצר שעד לפני כמה ימים טענה שיושק בחודשיים הקרובים - הרי היא כבר יודעת טוב מאוד שהיא לא תשיק אותו בחודשיים הקרובים - כדי שזה יקרה הוא היה צריך להיכנס ליצור עכשיו (אם לא מוקדם יותר).

AMD פשוט הפכה להיות אכזבה #1 בתעשייה... קודם הדחיה והביצועים של הקוו HD2000 ועכשיו ברצלונה... ומה שיותר גרוע זה דרך הטיפול שלהם במצב רק חצאי אמיתות ושקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמתי שלא... "according to analyst reports"

זה עדיין לא .

אני מניח שהמצב הוא כזה.

ואם כן אז פשוט מאכזבת בענק... אין לה אפילו טיפת יושרה להודות בדחיית מוצר שעד לפני כמה ימים טענה שיושק בחודשיים הקרובים - הרי היא כבר יודעת טוב מאוד שהיא לא תשיק אותו בחודשיים הקרובים - כדי שזה יקרה הוא היה צריך להיכנס ליצור עכשיו (אם לא מוקדם יותר).

AMD פשוט הפכה להיות אכזבה #1 בתעשייה... קודם הדחיה והביצועים של הקוו HD2000 ועכשיו ברצלונה... ומה שיותר גרוע זה דרך הטיפול שלהם במצב רק חצאי אמיתות ושקרים.

המצב באמת כזה, הם הבטיחו הופעה של ברצלונה ב COMPUTEX, אבל לא הופיע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...