סקירה עצמית: Thermalright HR-03 Plus cooling for 8800, עדכון בעמ' 8 + תמונות! - עמוד 6 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקירה עצמית: Thermalright HR-03 Plus cooling for 8800, עדכון בעמ' 8 + תמונות!

Xvertigo

Recommended Posts

טוב, אז אחרי משחקים עם מאוררים ואופציות למינהן, החלטתי להשתמש במאורר 92ממ מהXASER הישן שלי, יש לו 2 מיסבים כדוריים ופוטנציומטר לכיוון מהירות.

במקסימום מהירות הוא לא הכי שקט אבל דוחף הרבה אויר! צילמתי את הטמפ' אחרי 40 דקות של לולאת LOST PLANET בDX9 כשהכל על מקסימום.

לפני הפרטים יש לציין כי מהירות הליבה/זכרונות היציבים שהגעתי אליהם עם הקרור המקורי: 621/1844

מהירות הליבה והזכרונות עם הHR-03 PLUS היא: 648/1944

הטמפרטורות הבאות מתיחסות למצב שבו הכרטיס בOC לפי מה שרשמתי למעלה.

עם הקרור המקורי של הGTX עמדתי תוך 5 דקות בLP על 86 מעלות(!). עם הTR והמאורר הנוכחי המקסימום היה 59 אחרי 40 דקות!

במנוחה הטמפ' צנחה מ56 בקרור המקורי כאשר הליבה בתדר 288MHZ במנוחה ל45 עם הHR-03 PLUS.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עוד בינהן המוד שעשיתי לקרור המקורי לפני הHR-03 ופירוק הכרטיס[br]פורסם בתאריך: 10.06.2007 בשעה 00:32:46

...[br]פורסם בתאריך: 10.06.2007 בשעה 00:34:30
..[br]פורסם בתאריך: 10.06.2007 בשעה 00:36:17
.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה יש פה פריקים של מחשבים!! (אני סתם אוהב להתעסק בחומרה והרכבה ומשחקים אבל אתם... ;D)

בחיים שלי לא ניסיתי לעשות OC למעבד ועד שבאתי לנסות אני מגלה שהלוח אם שלי לא תומך בOC למעבד... אגב איך הזכרונות שלי לOC? מעאפנים אהה?

ואם מישהו מכיר דרך שאולי אני בכל זאת יוכל לעשות OC למעבד כי אני ממש חייב!! (לוח אם: MS-7173 עזרה!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יורשה לי להעיר בחזרה, אין הפוך בTUNIQ, הHEATPIPES נמצאים בצדדים וזה בכלל לא משנה. יותר נראה לי מבחינה ויזואלית שהטוניק ככה, זה נראה כמו להבה, ולא הפוך, כי אז הוא נראה כמו עץ אשוח שמן. אז זו לא טעות, זה בכוונה תחילה ואין לזה שום משמעות מבחינת קרור, רק מבחינה אסטתית... אל תדאג, גם את המאורר הפכתי לאחר שהפכתי את כיוון הצלעות, הוא מוציא אויר לכיוון שני מאוררי הTT THUNDERBLADE האחוריים, אל פחד ;D אין לי בעיות עם טמפרטורה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שהצלעות המקוריות כבדות יותר, רק מה, הן מחוברות בהרבה מקומות לPCB אז הן מחזיקות אותו ישר. אני אמשוך קצת את כבלי המתח לכרטיס למעלה, זה יאזן אותו. בכל אופן אין שום בעיה עם הכרטיס (אל תשכח שהוא מחובר עם שני ברגים למארז).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שהצלעות המקוריות כבדות יותר, רק מה, הן מחוברות בהרבה מקומות לPCB אז הן מחזיקות אותו ישר. אני אמשוך קצת את כבלי המתח לכרטיס למעלה, זה יאזן אותו. בכל אופן אין שום בעיה עם הכרטיס (אל תשכח שהוא מחובר עם שני ברגים למארז).

עדיין, הברגים בצד והקירור "מושך" מהאמצע.

אבל אם אתה אומר שזה בסדר, אז בסדר :) בכל זאת אתה מבין יותר ממני בזה.

Frogman, הוא משתמש ב RivaTuner.

תוכל להוריד אותה מפה:

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=163

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הפחת את המאורר זה בסדר

וסליחה על הערה[br]פורסם בתאריך: 11.06.2007 בשעה 14:39:56

שאלה: אם איזה תוכנה אתה בודק חום לכרטיס ?מסך יש לי ולא מצאתי משהו מתאים

עניתי לך על זה בפוסט שלך. אם יהיה לי זמן היום אני אעלה מRIVATUNER ואסביר לך איך לבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...