סקירה עצמית: Thermalright HR-03 Plus cooling for 8800, עדכון בעמ' 8 + תמונות! - עמוד 7 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקירה עצמית: Thermalright HR-03 Plus cooling for 8800, עדכון בעמ' 8 + תמונות!

Xvertigo

Recommended Posts

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מתנצל שרק עכשיו אני מגיב.

טל, תענוג לקרוא ולראות. כרגיל עבודה מקצועית ומהוקצעת. קבל ח"ח על ביצוע מעולה, ותודה שהראית לנו מה אנחנו מפסידים ;).

עכשיו רק תציין בתגובתך הבאה את כתובת מגורייך, ואנחנו נדאג לשאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

xVertigo מאיזה אתר הזמנת את הקירור וכמה עלה המשלוח? אני רוצה להזמין אותו + 3 מאוררים 120MM יקרים יחסית אני ישמח להצעות של אתרים זולים ואמינים (חשוב גם שהמשלוח יהיה זול כי האתר שאני מצאתי ששולח לארץ שוחט במשלוח).

ואם זה ככה הטמפ אז אפשרי לעבוד איתו בקירור פסיבי 24\7 בלי OC? כי זה מה שאני מחפש בעיקרון מחשב עם הכמות הכי קטנה שאפשר למאוררים (וגם אלו שיהיו יהיו בלתי נשמעים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשלוח שלי היה מאוד יקר.... 900$ ;D

ההורים שלי באו לבקר מארה"ב אז הזמנתי מNEWEGG אליהם לג'רזי לפני שהם באו לארץ.

לגבי פסיבי, אני מניח שזה אפשרי בתנאי שיש לך מארז עם זרימת אויר מעולה. לדעתי אתה יכול לשים 92ממ הכי שקט שאתה יכול למצוא וזה יהיה הרבה יותר טוב מפסיבי (העסק נהיה רותח למגע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o :o :o מה הזמנת ב900$? :o :o :o והתכוונתי בקטע של משלוח נטו לא בכללי כי לי יוצא משלוח משהו כמו 50 דולר על הקירור הזה אם 3 מאוררים....

אממממ על הקירור פסיבי אני יחליט אחרי שאני יחליט איזה מארז אני קונה חשבתי שאני סגור על זה אבל עכשיו לא כל כך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת הומור...זה מחיר של כרטיס טיסה לארץ.... :lol: :lol: :lol:

רשמתי לכם שהזמנתי את זה לבית של ההורים שלי בניו ג'רזי... הבנת הנקרא :P

35-109-136 VGA COOL THERMALRIGHT|HR-03 PLUS R 1 $54.99 $54.99

Subtotal $54.99

Tax $3.85

Shipping and Handling charge $5.64

Amount Paid $64.48

ולאלו שרצו לראות אותו עם מאורר 92ממ :

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחח אז לא כל כך הבנו אחד את השני, אני חשבתי שהזמנת מוצרים ב900$ וההורים שלך פשוט הביאו לך אותם :lol: :lol: :lol:

אבל גם הם סתם יכלו לשלוח לך את זה בדואר בעלות זולה ביותר, לא היית צריך להטיס אותם לארץ בשביל זה ::):P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...