סקירה עצמית: Thermalright HR-03 Plus cooling for 8800, עדכון בעמ' 8 + תמונות! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקירה עצמית: Thermalright HR-03 Plus cooling for 8800, עדכון בעמ' 8 + תמונות!

Xvertigo

Recommended Posts

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כרגע יש לי 92 של DELTA, בעובי 3.8סמ (!!), 1.5A , 110.8CFMקוצץ אצבעות (לא בצחוק), שני 2900XT בCF שקטים לידו.

מודל FFB0912EHE

http://www.sidewindercomputers.com/de92ff.html

http://www.pccasegear.com.au/prod2429.htm

שים לב: :lol: :lol: :lol:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הנה התמונה שביקשת Immortality, בכל אופן הטמפרטורות של הGTX הן כשהוא OC ל 648/2000 ללא מאורר על הHR-03 PLUS (המהירות המקורית היא 575/1800).

בקושי אפשר לגעת בHEATPIPES ... עכשיו אני די בטוח שהOC לזיכרון יילך טוב יותר כי הליבה פולטת את רוב החום ובטוח שהיא משפיעה לרעה פה.

הזכרונות חמים למגע (OC ל2000 במקום 1800 במקור) אבל לא יותר מזה. הHSI חם מאוד למגע.

התמונה הראשונה היא עם OC והתמונה השניה ללא OC כאשר הליבה מורידה מהירות ל290 ב2D.

[br]פורסם בתאריך: 4.06.2007 בשעה 01:19:58

הגודל של הליבה פשוט עצום :eek2:

[br]פורסם בתאריך: 4.06.2007 בשעה 01:42:06

עוד עדכון... שמתי את הDELTA .... אישתי תיכף קמה והורגת אותי בגלל הרעש שלו (באמת, אבל באמת כמו שואב אבק , לא צוחק, סגרתי את הדלת והחלונות, אני מקווה לטוב :P)

הטמפרטורות...צנחו פלאים במנוחה (עוד לא בדקתי בעומס ובOC ..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחח ימי מאוררי הדלתות.. אנשים לא מבינים בכלל מה זה למשל דלתא SHE\HE 80 מילימטר עם כמות CFM שתשפיל כל מאורר 120 מילימטר חצוף...

יש לי אחת כזאת למזכרת, ולחשוב שפעם אנשים היו שמים דברים כאלה על ה-AX7 שלהם וחיים ככה יומיום :) זה מאוררים שגם אם תשים גוש בטון מתחתיהם הם יקררו את המעבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו לי צלעות קרור מנחושת (הכל) על 3 HEATPIPES והמאורר הזה על NORTHWOOD 2.4@3.2 ואח"כ גם על PRESCOTT 3@3.6 . חיה רעה המאורר הזה. מוריד אצבע במקום אגב... קצת מסוכן :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Delta 120x76mm GFB1212VHW :eek2:

אגב IMMORTALITY, יש לי 120 על הכוננים הקשיחים שדוחף אויר אבל זה לא העניין. דלת הצד של המארז היא בעיקר (תסתכל בתמונות בלינק שלי בחתימה לפורום מודינג). יש5 מאוררים של 120 שמוציאים אוויר (4 מהם הם THUNDERBLADES), זה גורם ללחץ אויר שלילי חזק במארז וכל האויר נשאב פנימה דרך הרשת בדלת הצד. האויר הזה עובר על כ. המסך (אתה צריך להרגיש כדי להבין), תאמין לי יש זרימה כשאני מעלה את מהירות המאוררים. אגב, הטמפרטורות בתמונה הראשונה של EVEREST הן ב OC 648/2000 , לא בסטוק!. התמונה השניה היא בסטוק כשה HR פסיבי! התמונה השלישית היא עם מאורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 8800GTS והטמפרטורות אכן גבוהות:

GPU Diode 77 °C (171 °F)

אבל מצד שני המאוורר של הקרור סטוק מסתובב רק ב1500 סל"ד. אם הטמפרטורה היתה מטרידה המהנדסים היו גורמים לו להסתובב יותר מהר.

אז אני החלטתי להשלים עם התנור הזה שנמצא בתוך המארז ולהתחיל לדאוג רק כשהמאוורר יתקלקל מתישהו בעתיד.

ובקשר למאווררי DELTA האלה... אני בטוח שהשב"כ משתמש בהם בתור וונטה ל"איוורור" בתאי מעצר של האסירים הבטחוניים :D

אחרי לילה עם DELTA בתא הם מזמרים חופשי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...