אני צריך התייעצות לגבי קשר ביני לבין מישהי...(עידכון עמ' 23) - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך התייעצות לגבי קשר ביני לבין מישהי...(עידכון עמ' 23)

Born2Kill

Recommended Posts

אבל זו אפילו לא התאהבות בליאט!

אני לא מבין איך אפשר להכריז "אני מאוהב בה" שאתה לא מכיר אותה.

עוד לא יצאת איתה פעם אחת אפילו, אין לך מושג במי/במה מדובר.

את התהליך הנכון לדבר כבר נתנו לך. לא להגיד "אני מאוהב בך" ולא נעליים, ללכת להציע לה לצאת איתך.

-אל תלך בגישה של bad boy ש "עושה מה בזין שלו" כמו שאחד אמר פה, זה יעלה את הסיכוי שלך לדייט או שניים, אבל תדע שיותר מזה לא מקבל.

מצד שני, אם היא מעדיפה את הטיפוס שאתה באמת, יש סיכוי למשהו יותר ארוך טווח. לך בתור עצמך, ופשוט זרוק את זה כדרך אגב. סה"כ זה לא ביג דיל.

תסכים? סבבה, אחלה, מזל"ט.

לא תסכים? לא נורא, זה לא יהרוג אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 288
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבל שהוא לא מקשיב לי... כמו כול ה(תסלחו לי אם נפגעתם אבל זה באמת עצוב) המתאבדים בכלל האהבה נכזבת, מזה השטיות האלה, הבחורה לא רוצה אותכם, או משחקת איתכם משחקי כוח אז אתם מתאבדים ?

את התהליך הנכון לדבר כבר נתנו לך. לא להגיד "אני מאוהב בך" ולא נעליים, ללכת להציע לה לצאת איתך.

-אל תלך בגישה של bad boy ש "עושה מה בזין שלו" כמו שאחד אמר פה, זה יעלה את הסיכוי שלך לדייט או שניים, אבל תדע שיותר מזה לא מקבל.

מצד שני, אם היא מעדיפה את הטיפוס שאתה באמת, יש סיכוי למשהו יותר ארוך טווח. לך בתור עצמך, ופשוט זרוק את זה כדרך אגב. סה"כ זה לא ביג דיל.

בדיוק, איך אתה מאוהב בה, שאתה לא מכיר אותה אפילו, ממה שאני חושב מדובר פה על זה שהוא ראה מישהי, והחליט שהיא ה"אחת" שלו, היא "מושלמת".

גישת bad boy, כעקרון, אני ככה פותח עם בנות וגם סוגר, זה עובד, נכון שאם יש לך LTR לא תמזמז מישהי מול חברה שלך אבל עדיין טוב היה לדבר עם מישהי, להראות לחברה שלך שהיא צריכה להלחם עליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשיג מדים ותראה לך שאתה חייל פ33תי שולת בגולני שהורג ערבים ורץ בשטחים עם סכין בין השיניים!!!11

ושהזין שלך ארוך כמעט כמו הm16 שלך ושאם היא תצא איתך תעשה לה נעים כל פעם שתחזור 21!!!11111

עשית לי את שישי, חביבי. אבל לקרבי יש מקוצר, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שראיתי בחורה ואמרתי לעצמי שאני מאוהב בה, אני מכיר את הבחורה הזאת כבר שנתיים ומזווית הראייה שלי היא בחורה דיי טובה רק שהיא לא קלטה שאני בעצם אוהב אותה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן אישי אני לא מבין איך אפשר להתאהב במישהי בלי להכיר אותה לפחות טיפה לעומק קודם, אבל OK.

ולא, לראות אותה בהפסקות בבי"ס הולכת עם החברות שלה ולדעת עליה פרטים אישיים כמו תאריך לידה זה לא נחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לא פרחים, אולי בסביבות הגיל שלך (לא שאת זקנה :\ ), הוא בן 17, אולי שיבוא בטוקסידו ויתן לה פרחים, ויתן לה טבעת ?

הוא צריך לאמץ את דרך המחשבה של bad boy שלא חסרות לא בנות, ושהוא עושה מה שבזין שלו

טוקסידו? טבעת? אתה מעוות את דברי ונסחף.

BAD BOY? למה מי הוא? וויל סמית'? תשמע, אם להתייחס לבחורות בחוסר כבוד זה מה שהביא לך אותן, כנראה שהן גם שוות את היחס הזה. ::)

אם אתה רוצה נסיכה, אל תתייחס אליה כמו לקבצנית.

תשיג מדים ותראה לך שאתה חייל פ33תי שולת בגולני שהורג ערבים ורץ בשטחים עם סכין בין השיניים!!!11

ושהזין שלך ארוך כמעט כמו הm16 שלך ושאם היא תצא איתך תעשה לה נעים כל פעם שתחזור 21!!!11111

אתה יודע מה? זה דיי מקורי! אהבתי! תבוא כאילו בצחוק, כמו חשפן שלבוש כמו חייל... תקווה שיש לה חוש הומור ואתם מכירים או שהיא תקרא למשטרה.

באופן אישי אני לא מבין איך אפשר להתאהב במישהי בלי להכיר אותה לפחות טיפה לעומק קודם, אבל OK.

ולא, לראות אותה בהפסקות בבי"ס הולכת עם החברות שלה ולדעת עליה פרטים אישיים כמו תאריך לידה זה לא נחשב

גם נכון. עוד לא קרה לי שהתאהבתי במישהו שלא הכרתי מקרוב. קרה לי ש"נדלקתי" טיפה, אבל אז כשכבר הכרתי, ברחתי כל עוד נפשי בי.

אבל פותח הת'רד טוען שהוא מכיר אותה כבר שנתיים, אז אולי הגיע הזמן שתכיר יותר מקרוב? אתם מדברים, יושבים בהפסקות ביחד? מבלים בתוד ידידים או עם עוד חברים?

תתחיל בקטן. תזמין אותה לצאת עם חברים שלך. אבל שזאת תהיה חבורה מעורבת של בנים ובנות או שהיא תילחץ ועוד תחשוב שהולכים לעשות עליה חגיגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי תלך ותגיד לך אליה תדברו קצת תבקש תמספר שלה ותזמין אותה לצאת! בלי יותר מדיד בלאגן.. היה לי משהו כזה ועשיתי מזה יותר מידי סלט בסוף לא יצא כלום.

שיר נחמד של Good Charlotte

Break Apart Her Heart

מדבר בדיוק על קטע דומה.. בערך :-\

הנה הפזמון..

There's something I don't wanna really understand

The only way a woman is gonna want a man

The only way ya'll ever keep her in your hands

Is breaking apart her heart

Don't tell her she is the reason that you live

Don't give her everything that you got to give

If you want to keep the girl for as long as you live

Just breaking apart her heart

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה, וויל סמית' רחוק מלהיות bad boy

הוא דווקא Mr. Nice guy כזה. גם היחיד שהראפ שלו נקי מקללות, והוא גם בעצם נחשב כשיר (אצל רוב השאר זה כמה מילים עם צליל של כלי זה או אחר שדחוף בין המילים)

born to kill- אתה לא מכיר אותה=אתה לא אוהב אותה.

שנתיים בלי להיות ידידים טובים זה אומר שאתה בכלל לא מכיר אותה, אבל ב-כ-ל-ל. תירגע עם המילה הזו שנתקע עליה, מה שיש לך זה crush

ולרוב הוא זמני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הולנד? מה יש לך נגד הולנד? מה הולנד עשתה לך? האם אתה הולנדי? מדוע להאשים את הולנד? האם כל חטאי האנושות הם באשמת הולנד? למה לא שוודיה? האם אתה ה-ו-ל-נ-ד-ו-פ-ו-ב-י?!?!

הכותב אינו קשור בשום צורה ו/או דרך בעקיפין ו/או בישירין למשרד ההגנה ההולנדי ו/או החזית ההולנדית העממית ו/או אירגון הולנד-עולם ומלואו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד חייב להיפגע פעם אחת מאהבה פעם בחיים רק ככה הוא ילמד

גם אני הייתי בסרט הזהה

עכשיו גם כמה חברים בסרט אני מנסה להוציא אותם שלא יפגעו כי זה רק יפגע בך

היא לא שמה עלייך? עזוב אותה לך לאחרות. תשתחרר קצתת

תציע לה לצאת או משהו אם לא ילך אז עזוב את זה אל תמשוך את זה יותר מיידי כי אם תיפגע עכשיו יהיה לך יותר קל "להיתרפא" מהעסק הזה

אל תמשוך חודשיים זה יאמבא זמןןן ועוד בחופש הגדול?! לא תעשה כלום זה עכשיו או שהלכו לך חודשיים שלמים להתחיל עם בנותת כי תיהיה מבואס ובדיכי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה, וויל סמית' רחוק מלהיות bad boy

הוא דווקא Mr. Nice guy כזה. גם היחיד שהראפ שלו נקי מקללות, והוא גם בעצם נחשב כשיר (אצל רוב השאר זה כמה מילים עם צליל של כלי זה או אחר שדחוף בין המילים)

born to kill- אתה לא מכיר אותה=אתה לא אוהב אותה.

שנתיים בלי להיות ידידים טובים זה אומר שאתה בכלל לא מכיר אותה, אבל ב-כ-ל-ל. תירגע עם המילה הזו שנתקע עליה, מה שיש לך זה crush

ולרוב הוא זמני.

אני מכיר אותה דווקא טוב, אבל היא לא שמה לב אליי, היא מחשיבה אותי כאל ידיד שלה and thats it.

אני רוצה שהיא תראה אותי יותר מזה, כאל מישהו שמאוהב בה, אבל איך לעשות את זה אני לא יודע :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מאוהב בה. אתה כולה רוצה לזיין לה תצורה.

תבוא אליה "וואלה גברת X, יש לך עכשיו הזדמנות להכיר את אחד הברנשים היחודיים בתבל (אם בא לך תוסיף גם חייל פ33תי)

תבחרי יום השבוע שאני ואת הולכים לY ואני מבטיח לך שאני יהנה, חותמת?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...