סרט חדש ופרטים בסרט על המשחק CRYSIS - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרט חדש ופרטים בסרט על המשחק CRYSIS

Galit17

Recommended Posts

המשחק אמור להיות די אופטימלי למחשב, לפחות לפי המפתחים.

ולי זה נשמע די הגיוני, כלומר, דבר ראשון, המשחק מפותח ישירות למחשב, שלא כמו רוב משחקי הנקסט-ג'ן שיוצאים היום (שהם בדר"כ פורטים נוראיים מה360).

דבר שני, המשחק יוצא אך ורק למחשב, כך שאם הוא יהיה זמין רק למחשב היי-אנד, המפתחים ירו לעצמם ברגל.

בכל מקרה, לפי המפתחים, המשחק ירוץ בצורה סבירה על כרטיסים שהיו טופ אנד לפני שלוש שנים, כך שאני חושב שלרוב החבר'ה פה אין מה לדאוג.

ועוד דבר, לפי מה שהבנתי, רוב הפרזנטציות של קרייסיס רצות על הGTX, ואני באמת צריך להגיד לכם שזה נראה נהדר? ;D

השנה הזו הולכת להיות שנה מצויינת למחשב האישי (גם UT3 :), שגם הוא, לפי המפתחים, אמור להיות די אופטימלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

GALIT , קודם כל תתחדשי ! מחשב פצצה קנית לך שם. (אפשר לעבור לגור אצלך כש CRYSIS יצא ? אני אסתפק גם בשק שינה על הרצפה.. ::))

דבר שני,

חבר'ה, תבינו שבתאוריה DX10 דורש פחות מהכרטיס כדי להוציא את אותה הגרפיקה כמו שתיראו עליו ב DX9.

הוא יודע לנצל את המשאבים של הכרטיס טוב יותר מ DX9. והמשחק הזה, בניגוד גמור דוגמא ל LOST PLANET עובר אופטמיזצייה רצינית ביותר כדי שיידע לנצל כל FPS שאפשר להוציא מהמחשב. תורמים את חלקם בהתאמה מקסימלית לניצול מעבדים, מתאמת את ניצול יחס הגרפיקה לביצועים בצורה הטובה ביותר ומייקרוספט מנסה למכור את הווינדוס העגלה שלה וראתה במשחק הזה חבל הצלה.. סתם סתם, גם הם בטח עושים שם משהו חוץ מלשתות קפה..

אני מקווה רק שהחברה מ INTEL לא ישתילו להם שם איזה קובץ DLL או משהו שיגרום למשחק לא לתמוך ב כי אז נדפקתי :pissed: . חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזכירכם אנשים. לפני צאת הג'יפורס 8 המשחק הודגם בDX9 בE3 ורץ על 7800GTX. בעקרונו של דבר, מי שיש לו 7800 יוכל להנות מהמשחק בMAX בDX9.

אז מן הסתם שכרטיסים שלגמרי לא סופרם את ה7800 בDX9 (ה8800 לסוגיו), יריצו את CRYSIS בDX10 בסדר גמור. וגם שכרטיסים מMID END של הג'יפורס 7/ רדאון 1000 יוכלו להנות מהמשחק לא בהגדרות מקסימליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Company of Heroes DX10\DX9 ביצועים?!?

הסיבה לכך היא שהמשחק ב-DX10 כל הזמן קורס וכל תמונה זה הפעלה מחדש.

בנוסף ב-DX10 אין אפקטים! זאת אומרת לדוגמא תמונה 3... הוא יורה שם הבחור

אבל לא רואים כלום.

יש אין ספור פיצוצים אך בפועל לא רואים כלום.

אז DX10 אה?

FPS בריצפה! ולא מקבלים בתמורה כלום...

אני רואה דרייבר באופק ואלי פאץ נוסף?

ולכל אלה שתוהים, אני ללא קראק או כל קובץ שעלול להזיק לתקינותו של המשחק.

המשך הכתבה:

http://www.iopanel.net/forum/showthread.php?t=3240

המצב למשחקי DX10 נראה גרוע!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיה כל כך בטוח, אם LOST PLANET עושה בעיות ל DX10 עם ביצועים גרועים ועוד הגראפיקה שלו פחות טובה מ CRYSIS, אז לך תדע מה יהיה עם CRYSIS.

מקווה שעשיתי בשכל לקנות את 8800640

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי טעות שקניתי את ה-8800GTX גם במחיר שקניתי הייתי יכול לקחת 8800U + טוב, וגם הייתי יכול לחכות לדור הבא שה-DX10 יהיה יותר בשל.

בכל מיקרה הטריילר לא מחדש כלום, המשחק פצצה והוא ישאר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...