מה דעתכם על תשלומים בחתונות ואירועים משפחתים אחרים?-עדכון היתי בחתונה - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על תשלומים בחתונות ואירועים משפחתים אחרים?-עדכון היתי בחתונה

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סתם עכשיו ברצינות, בערך לשלם על כל ארועה בין 200 ל-800 ש"ח בערך 10+ פעמים בשנה זה נזק ענק.

קרירין, אתה לא מיתבייש אתה בגיל שאתה אמור להיות נשוי + ילדים + בית + מרצדס בחנייה האחורית.

אם הוא לא היה הולך לכל החתונות הללו, אולי היה לו בית ומרצדס היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים הזה

שהלכתי אם אח שלי לעזור לו בקנית מחשב ניד

לפננו בתור היה אחד נשוי אם ילדים

שקנה מחשב גנרי בבערך 2000 שקל כולל הכל

ויתווכח על בערך 200 שקל

וחשבתי לעצמי

הבן אדם בטח ישראלי ממוצא

יתחתן באירוע מפואר ובטח הפסיד כמה עשרות אלפי שקלים בדרך

עשה משכנתה כבדה

עשה ילדים מוקדם

ועשיו הבן אדם "צריך לחשוב על ההצעה של החנות מחשבים" (הוא אמר משהו כזה אבל היה די ברור שזה יקר לו)

ואני לא באמת מכיר תבן אדם

פשוט יש יותר מידי ישראלים כאלה שקונים דברים בכסף שאין להם

ואחרי זה חיים מהיד לפה

לי אם יהיו ילדים -אני רוצה להיות אבא לא מרושש

גם אם זה יהיה בגיל הרבה יותר מאוחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף להתחיל את החיים מוקדם יותר ועם קצת הלוואות מאשר להיות חסר חובות עם בית ואבא טרי בגיל 35.

אם יוולד לך ילד בגיל 35, כשהוא יהיה בן 20, אתה תהיה בן 55. כשאתה תהיה בן 65 יוולד לו גם ילד. אתה תחיה עוד 10--20 שנה במקרה הטוב.

לעומת ילד בגיל 27 , כשאתה בן 55 יש לך נכד ואתה זוכה להראות את הנכדים שלך ואולי נינים עוד 30 שנה במקרה הטוב(מאוד)...

וכל ההבדל הוא בקצת הלוואות, אבל כסף מהיר.

אם תרצה, אני אסביר לך את המקרה מנקודת מבט של - כדי שתבין יותר. (לבחירתך, 2 אפשרויות להסבר: על-פי המשחק HEROES 3 או ע"פ RED-ALERT 2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף להתחיל את החיים מוקדם יותר ועם קצת הלוואות מאשר להיות חסר חובות עם בית ואבא טרי בגיל 35.

אם יוולד לך ילד בגיל 35, כשהוא יהיה בן 20, אתה תהיה בן 55. כשאתה תהיה בן 65 יוולד לו גם ילד. אתה תחיה עוד 10--20 שנה במקרה הטוב.

לעומת ילד בגיל 27 , כשאתה בן 55 יש לך נכד ואתה זוכה להראות את הנכדים שלך ואולי נינים עוד 30 שנה במקרה הטוב(מאוד)...

אם אתה מעלה ספקולציות, יש גם את האפשרות להתחתן בגיל 25 ולקחת משכנתה על חתונה מפוארת, בית קרקע, בריתות, מסיבות וכל היתר. בגיל 32 לבכות שאין לך יותר מ 2000 ש"ח למחשב ובגיל 35 להיות גרוש (כי בעצם היית ילד כשהתחתנת וחשבת שהציצי המושלם של אשתך שעומד כל כך יפה הוא סיבה מספיק טובה להתחתן) ותקוע בנוסף לכל עם תשלום מזונות ל 15 השנים הבאות ??? ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תרצה, אני אסביר לך את המקרה מנקודת מבט של - כדי שתבין יותר. (לבחירתך, 2 אפשרויות להסבר: על-פי המשחק HEROES 3 או ע"פ RED-ALERT 2)

היום שגיל המוות הממוצא לגברים בארץ בסביבות 80

ועד בערך גיל 70 הרבה מסתדרים בלי עזרה זה ניראה לי מטומטם

להקים משפחה שאין כסף

אני דוגמה למה שקורה שהורים עושים ילדים מוקדם מידי

להורים שלי אין כלום לתת לי ליתקדם בחיים חוץ מאוכל והקורת גג שלהם

שנכון זה הרבה אבל בכלל לא מספיק

אם הם היו מחכים אם הילדים 5 שנים המצב הכלכלי שלהם היה הרבה יותר טוב היום

והם יכלו לעזור לי ולאחים בצורה יותר משמעותית

לי אין בעיה עקרונית לעשות ילד אפילו בגיל 50

כל עוד יש כסף

צעיר בגיל 20+ גם ככה לא חייב הורים בישביל לשרוד

הוא צריך כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם האלטרנטיבה שלך היא לעבוד כמו חמור בכדי לפרנס את הילדים ולתת לסבתא לגדל אותם ואולי במקרה הטוב לראות אותם טיפה בסופשבוע, אז שיבושם לך עם ההחלטות שלך.

למרות שאני מהמר שעד גיל 35 תהיה גרוש בגלל שאשתך (לשעבר...) לא תזכור מי אתה וממש לא יהיה לך כוח להזכיר לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם האלטרנטיבה שלך היא לעבוד כמו חמור בכדי לפרנס את הילדים ולתת לסבתא לגדל אותם ואולי במקרה הטוב לראות אותם טיפה בסופשבוע, אז שיבושם לך עם ההחלטות שלך.

למרות שאני מהמר שעד גיל 35 תהיה גרוש בגלל שאשתך (לשעבר...) לא תזכור מי אתה וממש לא יהיה לך כוח להזכיר לה.

אני לא אגיע למצב כזה - האמן לי. ;)

-לא הבנתי כלום מהשורה האחרונה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יתכוון שאשתו לא תיראה אותו כי הוא יעבוד כל הזמן אז הם יתגרשו

ולמעשה זה בערך נכון להרבה מאוד זוגות

לא תמיד מיתגרשים אבל זה קרקע פוריה לבעיות בזוגיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...