מה אתם חושבים על"וידוא הריגה"? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם חושבים על"וידוא הריגה"?

yigael_o

Recommended Posts

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה הבעיה בלוודא הריגה? במקום שיהיה לך אויב נכה עם הוצאות רפואיות יש לך דשן לצמחים בגינה. :smile1:

(אני מתייחס לאויבים באשר הם בכלליות, ולא רק לערבים\פלסטינים, אז אל תקפצו עליי עכשיו עם כגזענות וכו'...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה בלוודא הריגה? במקום שיהיה לך אויב נכה עם הוצאות רפואיות יש לך דשן לצמחים בגינה. :smile1:

(אני מתייחם לאויבים באשר הם בכלליות, ולא רק לערבים\פלסטינים, אז אל תקפצו עליי עכשיו עם כגזענות וכו'...)

הא גזענות גזענות

סתם

מסכים ומחזק ^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וידוא הריגה זה טוב ליהודים והומאני ביותר.

אתם לא יודעים כמה זה כואב לקבל כדור בבטן ולא למות במקום.

חראם, לכן אנחנו מרחמים על הבאים עלינו להורגנו ומוודאים את הריגתם.

לגבי הילדים זה קצת בעייתי.

הילדים האלו ידפקו לך כדור בראש ברגע שתסובב להם את הגב, וכבר היו מקרים במלחמת לבנון.

לנאורים ביניינו שלא רוצים לדפוק כדור בראש לילדה או לילד, ניתן לבחור באפשרות דיגדוג עד מוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הילד הערבי שונא אותך ויהרוג אותך בדיוק כמו ערבי בוגר

לפעמים אפילו יותר. בניגוד לחלק מהמבוגרים, לילדים הכניסו לראש את השנאה הזו מגיל 0, זה לא משהו שהתפתח עם השנים. להוציא משהו מהראש שגדלת עליו זה משהו מאוד קשה, אם בכלל אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הבנתי הנחיצות ב"שיטה" היא רק לפעולות ולוט"ר.

לפחות באבטחה הצורך נגזר מצורת העבודה - מאבטח עובד לבד, ואופי האירוע - מספר מטרות.

אז בהחלט אין זמן/יכולת "לטפל" במטרה בכל דרך אחרת.

על המטרה האחרונה דרך אגב לא "ווידוא".

בשאר סוגי הפעילות יש מספיק כח אדם וזמן כדי לנטרל את התוקף ולקבע אותו. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבטחה ולוט"ר ומסתערבים ושמשונים וכו'.

כשאתה באמצע פעולה בשטח אוייב ומכול כיוון יכול להגיע הכדור האחרון, תאמין לי שאתה תוודא כמה פעמים הריגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SHIT HAPPENS ^^^

ללא שום ספק,אם נשקפת סכנה כל שהיא יש לוודא הריגה! חד וחלק.

לפעמים אנחנו שוכחים עם מה אנחנו מתמודדים,עם אוייב אכזר שלא יודע אפילו לאיית את אמנת ג'נבה ולא היה מאסס לעשות עלינו לינץ' או להתפוץ אם רק ניתנה לו ההזדמנות, משחר ההיסטוריה היו מוודאים הריגה גם בתקופות לפני הספירה כשעדיין היו נלחמים עם חרבות כבדות ולא רובים ורימונים היו מוודאים הריגה כאשר הכוח הראשון בחזית היה מתקדם הלאה לעבר האויב והכוח השני היה מזדנב אחריו ומוודא שלא ישאר אף אחד חי... אפילו היו עוד עושים יותר מזה ומשתמשים בגופות לצורך יצירת פחד ורתיעה של האוייב ע"י עריפת ראשים ,שיפודים ושאר דברים "אכזריים" .

תעשו לי טובה כל השמאלנים ויפי הנפש למינהם... מלחמה היא דבר אכזרי. היא תמיד הייתה ככה , היא ככה עכשיו, והיא תשאר ככה לעד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצער לדעת שיש כאן חבורה של רוצחים. מה הבעיה בלשים אזיקון פלסטיק מסכן על חשוד פצוע כדי שלא יתקוף אותך וזהו?

מתוך דיונים קודמים אתה יודע שאין לי שום תאוות הרג,

אני אפילו מגדיר את המטרה העליונה שלי במילואים כהצלת חיים, וזה חלק גדול מהרצון והמוטיבציה שלי לבצע אותם.

עבדתי שנתיים כמאבטח של חברת חשמל, שיטת העבודה הבסיסית באבטחה היא בתור יחיד.

כלומר אסור לסמוך על אף אחד, אתה רואה מטרות בוחר את הקרובה ומנטרל אותה ואז ממשיך למטרה הקרובה הבאה.

בתפקיד זה אם היה מרע מזלי לבלום אירוע בו היתה סכנת חיים, הייתי ממלא אחר האימונים שקיבלתי:

"לא עוברים מטרה בלי לנטרל אותה".

זה החיים שלך ושל החברים שלך בעבודה, והם שווים יותר מחיים של רוצח. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצער לדעת שיש כאן חבורה של רוצחים. מה הבעיה בלשים אזיקון פלסטיק מסכן על חשוד פצוע כדי שלא יתקוף אותך וזהו?

שלדפוק שתי כדורים בראש זה הרבה יותר מהיר מלשים אזיקון על היידים מאחורי הגב של חשוד ... במיוחד כשכל החברים שלו יורים עלייך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...