מה אתם חושבים על"וידוא הריגה"? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם חושבים על"וידוא הריגה"?

yigael_o

Recommended Posts

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין את זה כאילו אתם מוכנים להסתכן שיהרגו אתכם כדאי לא להרוג אותם

זה ממש לא ייאמן איפה המפקדים הטובים של פעם

אריאל שרון (מתי שעוד לא היה בשמאל) כול פ]עם שהיו בעיות עם הערבים היה נכנס לכפר עם עוד כמה חיילים שלו נותן כדור בראש לאיזה עשר ערבים ועובדה שזה פעל ולא היו בעיות כמעט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושבת שאפילו האוייבים שלנו לא מספיק מטומטמים לתת לילד - זה בזבוז של 5000$.

מה כן, הם מספיק שפלים לשים על ילד מטען חבלה. אם זאת, עד עכשיו אף ילד לא התפוצץ.

לא יודעת, אולי זה בגלל שאני אישה, אני לא מסוגלת להרים יד, בטח לא , על ילד קטן.

שמעת בכלל על תופעת "ילדי הבזוקה" שהיתה בלבנון?

זה פחות או יותר הלך ככה:

נתנו לילד בזוקה, עכשיו אם ראית בזוקה תביני שהאינסטינקט של כל אחד יהיה לירות כשאתה מחזיק אותו ממך והלאה. מה הבעיה? הילדים באמת עשו ככה וקיבלו את הרשף לפעמים לבטן ולרגליים (ולשטח בינהם והפכו לילדות קטנות). כמעט כל הילדים מתו. זה נותן לך אולי איזה מושג מי עומד מולנו?

דרך אגב, את (בתור בחורה חושבת) אמורה להיות הראשונה שנגדם. חסרות לך סיבות? כבוד המשפחה (שלפעמים מתבטאת בזה שבחורה יוצאת ללמוד, להם זה מספיק בשביל לחסל אותה) איסורים מטורפים לנשים (תסתכלי על ערב הסעודית, אסור לנהוג, אסור ללכת ברחוב בלי מלווה, למעשה הן צריכות להיות אסירות תודה שמותר להן לנשום) נגד השכלה שאת כל כך בעדה. ואם אפשר, תשארי פעם אחת על הנושא, אם יש לך משהו לומר על היהדות תפתחי דיון חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך דיונים קודמים אתה יודע שאין לי שום תאוות הרג,

אני אפילו מגדיר את המטרה העליונה שלי במילואים כהצלת חיים, וזה חלק גדול מהרצון והמוטיבציה שלי לבצע אותם.

עבדתי שנתיים כמאבטח של חברת חשמל, שיטת העבודה הבסיסית באבטחה היא בתור יחיד.

כלומר אסור לסמוך על אף אחד, אתה רואה מטרות בוחר את הקרובה ומנטרל אותה ואז ממשיך למטרה הקרובה הבאה.

בתפקיד זה אם היה מרע מזלי לבלום אירוע בו היתה סכנת חיים, הייתי ממלא אחר האימונים שקיבלתי:

"לא עוברים מטרה בלי לנטרל אותה".

זה החיים שלך ושל החברים שלך בעבודה, והם שווים יותר מחיים של רוצח. :bash:

אני לא משווה עבודת שבה אתה לבד ובאים אליך 3 מחבלים מכל הכיוונים וברור שהם מוכנים למות העיקר לקחת אותך איתם, אלא על מצב שבו מדובר בחבורה של מס' חיילים שכל מה שצריך לעשות זה לחפות על אחד מהם בזמן שהוא שם לחשוד אזיקון 5 שניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו גם שלא מדובר כאן על "נוהל מעצר חשוד" וכדומה של משטרה או משהו חשוד אזרחי שבו לדוגמה המשטרה מנסה לעצור את החשוד ולא להרוג אותו

ובכל יורת לכיוון הרגליים\ידיים , כאשר חייל יורה על מחבל חמוש הוא יורה כדי להרוג, זאת אומרת לפלג הגוף העליון ולא כדור אחד... בדרך כלל כל הכוח יורה במכת אש אחידה מה שלא משאיר בלווחי הרבה סיכוי לקורבן ורוב הסיכויים שאם הוא לא מת באותו הרגע אז המצב שלא אנוש ובריא 100% הוא כבר לא יצא מזה

במיוחד במערכת הבריאות הפלסטינאית . כך שבכל צורה שאני לא מסתכל על זה אנחנו עושים לו אפילו טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוהל "וידוא הריגה" בוטל רשמית = כן

נוהל "וידוא הריגה" בוטל ממשית = אני לא חושב

שום חייל קרבי לא טיפש מספיק בשביל לחשוב שאויב פצוע לא יכול להוות סכנה

בצהל קיים חוק אחד מעל הכל

"אם יש ספק, אין ספק"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו גם שלא מדובר כאן על "נוהל מעצר חשוד" וכדומה של משטרה או משהו חשוד אזרחי שבו לדוגמה המשטרה מנסה לעצור את החשוד ולא להרוג אותו

ובכל יורת לכיוון הרגליים\ידיים , כאשר חייל יורה על מחבל חמוש הוא יורה כדי להרוג, זאת אומרת לפלג הגוף העליון ולא כדור אחד... בדרך כלל כל הכוח יורה במכת אש אחידה מה שלא משאיר בלווחי הרבה סיכוי לקורבן ורוב הסיכויים שאם הוא לא מת באותו הרגע אז המצב שלא אנוש ובריא 100% הוא כבר לא יצא מזה

במיוחד במערכת הבריאות הפלסטינאית . כך שבכל צורה שאני לא מסתכל על זה אנחנו עושים לו אפילו טובה

אין בעיה, כשאתה תפצע קשה בקרב/תאונה תדאג שיודיעו לי כדי שאני אבוא לעשות לך טובה כזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משווה עבודת שבה אתה לבד ובאים אליך 3 מחבלים מכל הכיוונים וברור שהם מוכנים למות העיקר לקחת אותך איתם, אלא על מצב שבו מדובר בחבורה של מס' חיילים שכל מה שצריך לעשות זה לחפות על אחד מהם בזמן שהוא שם לחשוד אזיקון 5 שניות.

לשים אזיקון זה הרבה יותר מ-5 שניות, במיוחד אם הבנאדם מתנגד.

חוץ מזה, 5 שניות זה המון המון זמן במונחים של לש"ב. למה להסתכן כשאפשר לחסל את המחבל ולהיות בטוח יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדובר בחמוש שמסתער עליי וצועק אללא וואכבר, אני הייתי עושה ממנו גבינה שוויצרית וגם דורכת לו על הצוואר. אם מדובר בילד, לא הייתי יורה בכלל, או יורה כדורי סרק/גומי.

למה שבפעולה תסתובבי עם רובה נוסף בעל כדורי סרק?

ואם הילד היה עומד מולי עם , הייתי קוצר גם אותו, זה לא שהוא יגדל להיות איש שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוהל "וידוא הריגה" בוטל רשמית = כן

נוהל "וידוא הריגה" בוטל ממשית = אני לא חושב

שום חייל קרבי לא טיפש מספיק בשביל לחשוב שאויב פצוע לא יכול להוות סכנה

בצהל קיים חוק אחד מעל הכל

"אם יש ספק, אין ספק"

תיקון קטן: זה לא חוק של צה"ל , זאת הסיסמה של השב"כ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה, כשאתה תפצע קשה בקרב/תאונה תדאג שיודיעו לי כדי שאני אבוא לעשות לך טובה כזאת...

עם כל הציניות שלך, לפעמים גם חברים לקרב היו יורים בחברם הפצוע קשה על מנת שלא יסבול יותר... היום כבר לא עושים את זה כי הרפואה כבר הרבה יותר מתקדמת אך עדיין כשאין סיכוי אז החובש מביא מנה מסיבית של מורפיום שאמורה לגמור את הסבל במקום הדרך הישנה.

וכן אם המצב שלי היה סופני ולא הייתה דרך אחרת אז הייתי מעדיף שירו לי בראש .

הכל טוב ויפה עכשיו כשאתה יושב לך בבית עם המזגן אבל אני רוצה לראות אותך תחת לחץ של קרב עם אש תופת שצולבת אותך מכל הכיוונים ... באותו רגע המחשבה היחידה שלך תהיה איך להשלים את המשימה ולחזור הביתה בחתיכה אחת and fuck the humanity

הדברים שלך מנותקים מהמציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים אפילו יותר. בניגוד לחלק מהמבוגרים, לילדים הכניסו לראש את השנאה הזו מגיל 0, זה לא משהו שהתפתח עם השנים. להוציא משהו מהראש שגדלת עליו זה משהו מאוד קשה, אם בכלל אפשרי.

לא צריך להכניס שום שנאה.הכיבוש מכניס אותה טוב מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להכניס שום שנאה.הכיבוש מכניס אותה טוב מאד.

אם כבר סטית מהנושא, איזה כיבוש היה בדיוק עד 67? אתה יודע מה? יותר טוב, איזה כיבוש היה עד 48?

תפנים, הם חיות (וסליחה מהחיות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...