מה אתם חושבים על"וידוא הריגה"? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם חושבים על"וידוא הריגה"?

yigael_o

Recommended Posts

אלימלך, אתה מדבר יפה ונכון אם ורק אם המצב בארץ היה אוטופי או אם במלחמה היו נלחמים עם פרחים, זה לא המצב ולכן בגלל קשר ה"אם ורק אם" אתה מדבר לא יפה ולא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אותו ילד/ה בחור/ה חמוש/ה וכו'

הבאים לפגוע בחיילים או באזרחים, מתוך ידיעה שאתה נאור ולא תרד לרמה שלהם ותפגע בהם,

ימשיכו לבוא בהמוניהם.

אם הם ידעו שהם יקבלו כדור בראש, הם ימשיכו לבוא אבל לא בהמוניהם.

בכל חברה יש אנשים עם משאלות מוות.

אצל הפלישטינאים הם אחוז גבוהה זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר דבר כזה: ברגע שירדת לרמה של האויב שלך ואתה מתנהג כמוהו(ולא משנה למה) אז איבדת את הטיעון הכי חזק שהיה לך ל"למה אתה צודק ולא אשם".

הטיעון הכי חזק שאליו אני יוצא למלחמה הוא מי ישאר חי אחרון.

בן כמה אתה בכלל ? אתה מדבר כמו ילד זב חוטם שתמים מידי עדיין כדי להבין באיזה נקודה בעולם הוא חי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אמור אם כך להבין באיזה מקום מסריח אתה חי בו. מקום שבו יש שטיפת מוח מסיבית מגיל אפסי להרוג אותך... אנשים שמוכנים למות רק בשביל להרוג יהודי אחר ומוכנים לגור בחרא פשוטו כמשמעו, במקומות ללא שום תשתיות ראויות רק בשביל להקדיש את כל משאביהם וכספם לחיסולך

so wake up and smell the shit

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רואה את זה כ"אני או האויב שלי" - במקרה כזה אין ספק שכל אדם מעדיף שהוא יחיה והאויב שלו ימות, אבל במציאות זה לא תמיד ככה. במציאות אתה צריך לקחת בחשבון שלפעמים כדי שאתה תחיה עוד אנשים חוץ מהאויב שלך יצטרכו למות או להיהרג ואז אתה בדילמה רצינית(אני לא מאמין שאני אומר את זה, אבל - ראו ערך "ג'ק באוואר").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...