קניתי היום את הכרטיס 2900XT וייש לי בעיה דחופה!!! - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי היום את הכרטיס 2900XT וייש לי בעיה דחופה!!!

deelad

Recommended Posts

יופי

עכשיו גם הכרטיס שקנית הוא בזבוז כסף

וגם הספק שקנית הוא בזבוז כסף (יש טובים ממנו באותו מחיר)

פשוט חבל.. עשית שטות גדולה

תנו לבן אדם להנות.

חייבים לדחוף לו את הקטנות האלה שירגיש רע עם מה שהוא קנה?

תעזבו אותו בשקט.

תהנה מהקניה שלך.

ותהנה מהמשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 221
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שיעשה חיים מה איכפת לי?

העיקר שאחרים ידעו לא לחזור על אותה טעות

ויבצעו שדרוגים שמתאימים למערכת שלהם במקום ליצור צווארי בקבוק מיותרים (במקרה הספציפי הזה - הספק)

סיכום יפה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברה.

החלפתי את הספק פשות כי הוא מקולקל(מסילת ה 5V לא תקינה)

את הספק הזה קניתי כי קיבלתי אותו במחיר שאני לא יכול לפרסם, חוץ מזה שהמליצו לי עליו הרבה אנשים, ובנוסף לא לישכוח שיש לו חיסור 8 פין לכרטיס!

עכשיו על הכרטיס עצמו, בנתיים לא יצא לי ממש לשחק כי התקני חדשה, אבל לגביי טמפ" במנוחה אני יכול לומר לכם שהוא יותר קריר מה 8800GTS שהיה לי ב 6 מעלות +-, לא בדקתי במאמץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברה.

החלפתי את הספק פשות כי הוא מקולקל(מסילת ה 5V לא תקינה)

את הספק הזה קניתי כי קיבלתי אותו במחיר שאני לא יכול לפרסם, חוץ מזה שהמליצו לי עליו הרבה אנשים, ובנוסף לא לישכוח שיש לו חיסור 8 פין לכרטיס!

עכשיו על הכרטיס עצמו, בנתיים לא יצא לי ממש לשחק כי התקני חדשה, אבל לגביי טמפ" במנוחה אני יכול לומר לכם שהוא יותר קריר מה 8800GTS שהיה לי ב 6 מעלות +-, לא בדקתי במאמץ!

יפה דיברת, התחלה טובה!

רק תגיד לנו איך זה במאמץ, מחכים לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

deelad הבדיקה שלך תהיה הכי מענינת ולענין , הכל עד עכשיו בתרד הזה וב 90% מהאזכורים של 2900 בפורום לא משתווה לביקורת שתתן , למה ? , כי עבדת על 8800 ועכשיו אתה עם ה 2900 , כלומר אתה עבדת על שני הכרטיסים ותוכל לתת חוות דעת פרקתית , אני מחכה בקוצר רוח ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את Most Wanted ושיחקתי 10 דקות הוא הגיע לטמפ" של 64-+, עם ה8800GTS הייתי מגיע עם אותם הגדרות לטמפ" של 80+- ואני מדבר על לפניי חודשיים בערך שהיו ימים פחות חמים.

האמת אני מופתע מאד כי ציפיתי לטמפ" הרבה הרבה הרבה יותר גבוהות ואני מאד מאד שמח ;D

*חשוב לציין שעם ה 8800 גם כן בדקתי בזמנו טמפ" אחרי ששיחקתי במשחק הזה 10 דקות -+!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את Need for Speed Most Wanted ושיחקתי 10 דקות הוא הגיע לטמפ" של 64-+, עם ה8800GTS הייתי מגיע עם אותם הגדרות לטמפ" של 80+- ואני מדבר על לפניי חודשיים בערך שהיו ימים פחות חמים.

האמת אני מופתע מאד כי ציפיתי לטמפ" הרבה הרבה הרבה יותר גבוהות ואני מאד מאד שמח ;D

*חשוב לציין שעם ה 8800 גם כן בדקתי בזמנו טמפ" אחרי ששיחקתי במשחק הזה 10 דקות -+!

כן יותר חם אה?

http://www.guru3d.com/article/Videocards/432/6/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר מניסיון אישי היה לי את ה8800GTS נכון, עם אתה רוצה לבוא אליי הביתה אתה מוזמן אני גר בקריות.

*חשוב באמת לציין שבתקתי בנתיים רק עם משחק אחד!

אני יעדכן בהמשך משחקים נוספים.

יכול להיות שהטמפ" נמוכות כי אני עם הדריבר האחרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער להגיד לך אבל מה לעשות אני מאמין יותר לאתרי ביקורות עולמיים מפורסמים.

לא נשכח שאתה מכרת את הכרטיס שלך- 8800 בהפסד כספי גדול ועוד הוספת $ שלך וגם קנית ספק אחר שבסופו של דבר הפסדת הרבה $.

אתה גם פנבוי שלהם ככה שאתה לא בדיוק אוביקטיבי.

דריוורים לא מורידים טמפרטורה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...