הדתיים בירושלים על מצעד הגאווה בעוד חודש: "נחסום כבישים בשבת ונשחית חנויות" - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדתיים בירושלים על מצעד הגאווה בעוד חודש: "נחסום כבישים בשבת ונשחית חנויות"

אלימלך אגוז

Recommended Posts

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה לא יכול לאיים שאם יערך מצעד אתה תדקור מישהו ואז לטעון שאסור למצעד לצעוד כי מישהו ידקר זה נשמע לך הגיוני? זה טרור... זאת בדיוק ההגדרה של טרור.

(זה לא משנה שאתה הוא לא זה שאיים)

ולמה שארגון שממוקם בירושליים שדואג לאנשים מירושליים ומרכז פעילויות בירושליים יצעד בתל אביב?

איפה ההגיון פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הדימוי היותר טוב הוא שבחורה צעירה לא צריכה ללכת עם חצאית מיני, לבד, ברחובות ידועים לפורעונות ביפו נניח, לפנות בוקר... ולצפות לכך שהיא מוגנת ב-100%.

הדימוי הזה יותר מתאים להתכנסות הפגנתית של הומו סקסואלים בירושלים - עיר הקודש...

הרי את זכותם להתאסף הם יכולים לממש בהרבה מקומות אחרים - ובטחונם ובטחון הסובבים אותם יהיה יותר טוב.

לשם שינוי אני מסכים עם אלימלך אגוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהחרדים הנחמדים וטובי הלב האלה פספסו את הקטע בתנ"ך שבו כתוב שהאל הטוב שלהם ברא את כולם, כולל ההומואים, ואת זה שהתנ"ך רומז שזה לא התפקיד של אף רב מקובל להעניש חוטאים או "חוטאים", אלא רק תפקידו של אותו אל נחמד ומגדל זקן. שלא לדבר על זה שלא מצאתי שום איזכור בתנ"ך לזה שלהיות הומוסקסואל זה חטא.

נראה לי שגם הגאים פספסו נקודה נורא חשובה, והיא שע"י עיצבון של אנשים, אפילו אם הם חרדים, לא מקבלים שם הכרה אלא רק יוצרים כל מני עימותים.

אם יש לך שכן והוא מאיים לפגוע בך כי הכלב שלך משתין על העמוד חשמל מול הבית, ואתה יודע שהמשטרה מלאה בלא פחות מאידיוטים חסרי מוח (ואני יודע, אני עבדתי איתם) ושהם יעזרו לך בערך כמו אבעבועות רוח, אתה תיקח את הכלב שישתין על עץ לא רחוק וגמרנו, כי אתה יודע שהמוח שלו קטן מכדי להבין שהעמוד הוא רק עמוד ושזה לא משפיע עליו.

אז בעצם, כולם מטומטמים.

עונש מוות מוזכר 4 פעמים בתנ"ך אחד מהם זה משכב זכר אני זוכר שאפילו כשלמדתי לבגרות עברתי על החלק הזה

דימוי אף יותר טוב יהיה שלבחורה צעירה יש את כל הזכות שבעולם ללכת עם חצאית מיני איפה שהיא רוצה ומתי שהיא רוצה ולהיות מוגנת.

דימוי אוטופי ובטח שלא יתקיים אף פעם בדמוקרטיה

אתה לא יכול לאיים שאם יערך מצעד אתה תדקור מישהו ואז לטעון שאסור למצעד לצעוד כי מישהו ידקר זה נשמע לך הגיוני? זה טרור... זאת בדיוק ההגדרה של טרור.

(זה לא משנה שאתה הוא לא זה שאיים)

ולמה שארגון שממוקם בירושליים שדואג לאנשים מירושליים ומרכז פעילויות בירושליים יצעד בתל אביב?

איפה ההגיון פה?

התחשבות באחר וברוב וזה לא ארגון

ולגבי החלק הראשון מה לא הגיוני בזה הפלסטינים עושים את זה כל הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נתתי דוגמא לכך שבקהילות לפעמים צוחקים על האמת (רק בגלל שחסר להם יצירטיות ידע או בקיצור בורים כמוך)

גם אני לא סותר את דברי עיקבי ובעל השקפה חיובית אתה פשוט לא מסוגל להבין את זה עם המוח המוגבל שלך

הצגתי כל סתירה בדבריך בצורה ברורה, ככה

שאני לא המוגבל כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצגתי כל סתירה בדבריך בצורה ברורה, ככה

שאני לא המוגבל כאן.

זה שאתה לא מבין שאין שום סטירה בדברי אומר אחד מהשתים או שאתה מוגבל או שאתה מנסה בכח לעשות את עצמך מוגבל רק כי אתה בעל ערכים שונים ממני ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הדימוי היותר טוב הוא שבחורה צעירה לא צריכה ללכת עם חצאית מיני, לבד, ברחובות ידועים לפורעונות ביפו נניח, לפנות בוקר... ולצפות לכך שהיא מוגנת ב-100%.

הדימוי הזה יותר מתאים להתכנסות הפגנתית של הומו סקסואלים בירושלים - עיר הקודש...

הרי את זכותם להתאסף הם יכולים לממש בהרבה מקומות אחרים - ובטחונם ובטחון הסובבים אותם יהיה יותר טוב.

דימוי אף יותר טוב יהיה שלבחורה צעירה יש את כל הזכות שבעולם ללכת עם חצאית מיני איפה שהיא רוצה ומתי שהיא רוצה ולהיות מוגנת.

לשם שינוי אני מסכים עם אלימלך אגוז.

לא אמרתי שאין לה זכות - אמרתי שזה לא ריאלי...

לא כל זכות צריך לנסות לממש בכל מחיר - בעיקר אם אין כאן כלום מן המהות.

במצעד הגאווה אין באמת מהות מעבר להפגנתיות וראותניות.

ההומואים לא באים להציג פה עמדה, דעה או למחות על משהו... ולכן לא ברור כמה יש פה פגיעה בדמורטיה - אם המצב היה אחר אז דעתי הייתה שונה.

ההומואים לא נרדפים - גם לא בירושלים - הם זוכים לאותה חירות כמו כל אדם אחר.

למצעד הזה אין שום issue מלבד הפגנתיות וראותניות... וראוי שיהיה פה איזהשהוא עניין של מידתיות במימוש הזכות הזאת.

יש לי גם זכות לעשות מנגל בכותל בשבת - זה אומר שאני צריך לעשות את זה...? תעשה לי טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצעד לא דומה למנגל בכותל בשבת. מצעדים כאלה נערכים בהרבה ערים, אז למה שלא ייערכו גם בירושלים? בגלל לחץ של קבוצה שבמיעוט, ומדובר פה על שכונות לא חרדיות במקום לא קדוש. איזו זכות יש למנוע משהו שלא שולל באמת חופש של קבוצה אחרת? בכלל, סטטיסטית, הומואים זו גם תת-קבוצת מיעוט בקבוצת המיעוט החרדי, והם לא מקבלים שום חירות בקבוצה שהם משתייכים אליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה לא מבין שאין שום סטירה בדברי אומר אחד מהשתים או שאתה מוגבל או שאתה מנסה בכח לעשות את עצמך מוגבל רק כי אתה בעל ערכים שונים ממני ::)

תראה, זה שאתה מתבטא בצורה כה בוטה, רק מוכיח את טענתי.

אתה גם לא יודע את השקפתי, אני בסה"כ לא מבין מה אתה רוצה ולמה אתה דוחף

את אפך לעניינים של אנשים אחרים.

בנוסף, קודם הצדקת ביזה ודקירות ואז אמרת שאתה לא בעד זה, למרות שהצדקת את זה

וגם ציטטתי אותך רושם את זה!

כמובן שלאחר מכן הבאת את קולומבוס כדוגמא של קדוש מעונה בדומה לך

ואז אמרת שהוא בור, אם זה לא סתירה עצמית, אני לא יודע מה כן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, זה שאתה מתבטא בצורה כה בוטה, רק מוכיח את טענתי.

אתה גם לא יודע את השקפתי, אני בסה"כ לא מבין מה אתה רוצה ולמה אתה דוחף

את אפך לעניינים של אנשים אחרים.

בנוסף, קודם הצדקת ביזה ודקירות ואז אמרת שאתה לא בעד זה, למרות שהצדקת את זה

וגם ציטטתי אותך רושם את זה!

כמובן שלאחר מכן הבאת את קולומבוס כדוגמא של קדוש מעונה בדומה לך

ואז אמרת שהוא בור, אם זה לא סתירה עצמית, אני לא יודע מה כן!

אתה האמת השקפתך לא מעניינת אותי אם אתה חושב שאתה צודק אתה צריך להוכיח לי שהשקפתך נכונה

ואני מתבטה בצורה בוטה כדי לתת קונטרה לחוסר נימוס שלך ולדיבור ב"רמת גנון" שלך מתוך הערך של "חנוך לנער לפי דרכו"

מי שדוחף פה את האף זה ההומואים. ולא אני. מצידי שיעשו באופן פרטני מה שבא להם בביתם בכלל אין לי בעיה. ובחוץ יכול להיות שזה מפריע לי אבל אין לי מה לעשות בנידון זכותם

פשר ציטוט למקום שבו אני מצדיק דקירות וביזה בבקשה?

קולומבוס לא היה קדוש מעונה ואני גם לא משווה את עצמי עליו נתתי דוגמה שאדם(אפילו שהוא בוא) יכול להיות צודק אפילו שרוב החברה צוחקת עליו וחושבת שבוא טועה

על 2 הדברים האחרונים מוכיחים את זה ש..

למעשה, מבחינת גודל אוכלוסיה, כמות הלהט"ב היא כמעט כפולה מכמות החרדים.

חחח הצחקת אותי אתה רוצה להגיד שאחוז ההומואים 20%? יש לך הוכחות?

ארגוני ההומואים הבריטים אמרו שיש בין 10-15% הומואים באוכלוסיה דבר שהוא מוטה מן הסתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה האמת השקפתך לא מעניינת אותי אם אתה חושב שאתה צודק אתה צריך להוכיח לי שהשקפתך נכונה

ואני מתבטה בצורה בוטה כדי לתת קונטרה לחוסר נימוס שלך ולדיבור ב"רמת גנון" שלך מתוך הערך של "חנוך לנער לפי דרכו"

מי שדוחף פה את האף זה ההומואים. ולא אני. מצידי שיעשו באופן פרטני מה שבא להם בביתם בכלל אין לי בעיה. ובחוץ יכול להיות שזה מפריע לי אבל אין לי מה לעשות בנידון זכותם

פשר ציטוט למקום שבו אני מצדיק דקירות וביזה בבקשה?

קולומבוס לא היה קדוש מעונה ואני גם לא משווה את עצמי עליו נתתי דוגמה שאדם(אפילו שהוא בוא) יכול להיות צודק אפילו שרוב החברה צוחקת עליו וחושבת שבוא טועה

על 2 הדברים האחרונים מוכיחים את זה ש..

טוב, להתווכח איתך שווה ערך לוויכוח עם חתיכת גבינה צהובה :)

כמו שאתה אומר, נמעסת עליי.

אני כבר הוכחתי לא פעם את דבריי כנגדך, אבל אתה מסרב לראות זאת, בעיה שלך.

ואם כבר מישהו צריך לחנך מישהו זה אני אותך, חבוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוכלוסיית הלהט"ב(הומואים, לסביות, טרנס ובי) מונה בסביבות 14% מהאוכלוסיה בעוד החרדים מונים 8% מהאוכלוסיה, כמו שאמרתי - כמעט פי 2.

מאיפה הנתונים לגבי ההומואים לגבי החרדים אני מסכים שהם בערך 8-9 אחוז[br]פורסם בתאריך: 3.06.2007 בשעה 17:11:10

ואם כבר מישהו צריך לחנך מישהו זה אני אותך, חבוב :xyxthumbs:

אולי אם הינו משטר קמוניסטי באמת האיכר היה מחנך את המהנדסאבל אנחנו לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...