AXP 1700+ TBred B O/C - כל מה שרציתם לדעת על אוברקלוקינג. - עמוד 34 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AXP 1700+ TBred B O/C - כל מה שרציתם לדעת על אוברקלוקינג.

yot

Recommended Posts

• תגובות 588
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי AXP1700 JIUHB והוא אובד אצלי אל: 12.5*167=2094MHZ במטח של 1.7V כמו ה AXP2600+

אבל זה בגלל שהלוח שלי לא משהוא (MSI KT3 ULTRA-ARU) ולמרות זות הוא פותח מכפלה אבל לא נותן מכפלה יותר מ 12.5 ויותר ממטח 1.7V בTBRED-B.

קירור +TT VOLCANO 7 אל מהירות 3500RPM והמעבד ב33C

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני מבקש לדעת (לא הצלחתי למצוא בחיפוש מרוב הודעות שלא קשורות...) זה איך הסטפינג הבא מהדובים :

JIUHB0302

ולאנשים שקנו...כמה הגעתם איתו ?

תודה!

אין את זה בדובים יש רק את ה 0308 ולא ראיתי אף אחת ב OCDB עם המעבד הזה נראה לי רק לי ו ל FIRE15 יש את המעבדים הנ"ל אי אישיתי חושב שה0302 יותר טוב.

FIRE כמה עשיתה איתו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני יקבל את הלוח מחר אני יגיד לך אבל בכלליות לפני שהלוח יתפגר יצלחתי להגיע MHZ 2436

fsb:203*12 ואז הלך לי הלוח אני חושב שהוא מסוגל ליותר כי ישתמשתי רק ב-1.9 וולטג והוא היה יציב(אחרי שעה וחצי של פריים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

נראה לי זה יותר מדי אתה בטוח שמתה חומר טוב? אולי תשקול לשים AS3 אן משחה איכותית אחרת כי אצלי עם TTV7+ בOC

Amd 1700+ TBRED-B @2171MHZ FSB=167*13 Vcore=1.75V

במנוחה 34 ובפריים אחרי שעה ובהמשך לא יותר מ 38-39. על מהירות הכי נמוכה של הוולקנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי את החומר שהגיע יחד עם ה VOLCANO והוא פועל אצלי על מהירות בינונית...

טוב, יכול להיות שההבדל הוא בין היתר באיוורור המארז..

ועוד דבר, כשאני כבר אתחיל להמהיר(טוב, כרגע אני על 166 * 9 אבל זה לא נחשב...), איזה טמפ' לא מומלץ לעבור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני מבקש לדעת (לא הצלחתי למצוא בחיפוש מרוב הודעות שלא קשורות...) זה איך הסטפינג הבא מהדובים :

JIUHB0302

ולאנשים שקנו...כמה הגעתם איתו ?

תודה!

טוב, הזמנתי את המעבד מהחנות המדוברת

וזה המעבד שקיבלתי: AXDA1700DUT3C *******24**** JIUHB0308WPMW

ואני מריץ אותו ב 2GHz כלומר 2400+ מבלי לשנות מתחים או תדר בס ושימוש במאורר שקיבלתי עם המעבד,

ע"י שנוי המכפל מ 11 ל 15 על לוח GA-7VAX של .

המחשב מהיר בצורה משמעותית ויציב לחלוטין, טמפ' המעבד ~38C.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...