מה ח"כים אמרו בוועדת הכלכלה בנושא חסימת אתרים? להלאים את גוגל ולחסום אתרים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ח"כים אמרו בוועדת הכלכלה בנושא חסימת אתרים? להלאים את גוגל ולחסום אתרים

אלימלך אגוז

Recommended Posts

אני מקווה שגוגל תלאים אותנו כבר,

עד עכשיו הם פתחו רק מרכז קטן במת"ם. :smile1:

תחשבו על התאמה אישית של שירותי ממשלה לכל אזרח.

web 2.0 gov.il עם נפח אכסון בלתי מוגבל חינם, ואינטרנט מהיר חינם.

אני יורד מהארץ עכשיו אם מבטיחים לי אזרחות ב- 0.1 GoogleNation ,

אני מוכן להתמודד עם הבאגים, הם בטוח לא יהיו חמורים כמו שלנו. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תרגיעו... גם אם החוק הזה עובר בג"ץ מבטל אותו, זה חוק רקוב מיסודו.

זה רק עצוב שהוא יצתרך להגיע לבג"ץ קודם בגלל שאנחנו נשלטים ע"י חבורה של אנשים שלא סיימו כיתה א' ובקושי מדברים עברית, אני בטוח שאפילו אמא של השר הזה מתביישת בו.

שהרי גם לו ברור שהחוק לא יעבור, כל העסק הוא ספין תיקשורתי בשבל עצמו - כרגיל האגואיסטיות והאינטרסנטיות במיטבם, האיש הזה בושה לכיפה שיש לו על הראש ובושה למדינה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא סתום כמו REDNACK זה בטוח.

עוד מקרה שמראה כמה יש צורך במדינה להגבלת ילודה והנדסה גנטית באמצעות הרביה סלקטיבית.

ד"א - צריך להזהר במה שאנחנו כותבים אחרת הצעת החוק הבאה תיהיה להקים מחנה ריכוז לרשומי אתרים כמו HWZONE ושות'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שרצןי להתחיל עם הפרסומות אשר מציגות סקס בכל פינה ...טלוזיה ו פרסומות שלטים ..לפני שבכלל לגעת האינטרנט

בניגוד למדיית האינטרנט בו יש לנו יחסית שליטה לשלות המידע בפרסומות אין לנו כלל ...יש פרסומות שעברו מזמן כל גבול ...

לדעתי אני באמת חושב שצריך אישהו הבדלה בין אתרים למבוגרים לאתרים לילדים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה השלב הבא? להשמיד את פסל דויד? לשרוף את ציורי העירום במוזיאון תל-אביב? :nixweiss:

אל תדאגו, את מועדוני הזימה הוא ישאיר במקומם. הרי כמותו מבקרים בהם. פאק, יש מועדוני חשפנות שיש בהם קומה שלמה רק בשביל חרדים, כדי שלא ירגישו שהחילונים מעבירים עליהם ביקורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה השלב הבא? להשמיד את פסל דויד? לשרוף את ציורי העירום במוזיאון תל-אביב? :nixweiss:

אל תדאגו, את מועדוני הזימה הוא ישאיר במקומם. הרי כמותו מבקרים בהם. פאק, יש מועדוני חשפנות שיש בהם קומה שלמה רק בשביל חרדים, כדי שלא ירגישו שהחילונים מעבירים עליהם ביקורת.

מה רע באישהו הפרדה שאנשים לא יכנסו בטעות (יזומה מבעלי האתרים) להכנס לאתרים כאלה ...אני מאוד רוצה שהיה הפרדה כזו ...

את רוצה ...תזמיני כמו להזמין ערוץ PLAYBOY ה כבבלים ...אני חושב שזה ישמור על הילדים שלי ...בגלל שאולי את ילדה את לא מבינה עד כמה זה מקשה

לשמור על הילד כדי שלא יסחף לאתרים בלתי הולמים ...זה נראה פשוט אבל זה לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מגוון רחב מאוד של תוכנות שחוסמות אתרים לא ראויים לצפייה של ילדים, אם באמת היית הורה אחראי ובאמת היה אכפת לך כבר מזמן היית מברר ומתקין אחת, במקום לחכות לפתרון ברמה לאומית ולכפות את הרצונות שלך על כולם ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...