מה ח"כים אמרו בוועדת הכלכלה בנושא חסימת אתרים? להלאים את גוגל ולחסום אתרים - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ח"כים אמרו בוועדת הכלכלה בנושא חסימת אתרים? להלאים את גוגל ולחסום אתרים

אלימלך אגוז

Recommended Posts

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לך שמץ של מושג מי ניצח בשנים האחרונות באולימפיאדת הפיזיקה?

2006 - אינדונזיה

2005 - הונגריה וטאיוואן (חלקו את המקום הראשון)

2004 - בלרוס

2003 - ארה"ב

כמה רחוק זה "שנים אחרונות" בשבילך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איראן לקחה מקום שני מתישהו בשנים האחרונות

וגם סין

אני מניח שלזה הוא התכוון.

אבל כמובן שהעובדה שהם זוכים בתחרות כזו או אחרת לא הופכת אותם למדינה נאורה

בדיוק כמו שבריה"מ הקומוניסטית לא היתה נאורה למרות הישגיה אז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל שנה יש מועמד אחד שזוכה במקום הראשון, ועוד מאות מועמדים שזוכים במדליות. אז כן, היו כמה שנים שאיראן זכתה במדליות זהב (5 נציגים מתוך משהו כמו 20 מדליסטים).. וואו, ממש מרשים ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא נריב זה נהיה דיון הזוי ...אני באמת לא חושב שהחוק הזה יאושר ..אבל אני כן חושב שצריך להיות איזהו מודל משותף שיתאים לכל המשפחה או ולילדים ..

הרי באמת שאין סיכוי שמשהו יסכים שעקבותיו היה כתובים כדי שאחרים יכולו לעקוב אחריו (לא שזה לא קורה במלא ...)

אבל פתרון כן צריך למצוא לא יודע אם בהמצאות חקיקה ממשלתית הוא בארכות נמוכות מאלה..

אני חושב שמטרת הדיון בכנסת בעצם לפתוח עיניים לכל עם שאינטרנט זה לא דבר שצריך לקחת בקלות אלה הכובד ראש ..

זה גם מה שניסית להסביר בדיון שלי ..כי אין לזלזל בכלי הזה ...

אבל למה חוק כזה מפגר? מפחיד אותך מה שיש באתרים מסויימים? אז שחברות האינטרנט יעשו צעד נבון (וכלכלי מאד) ויעשו חבילות גלישה למשפחות, אשר יהיו child safe. תשמע, זה כמו שעכשיו יחליטו פתאום לשים לי רצועה חשמלית על הצוואר כי אולי אם אני אלך ברחוב אז צרייך לשים לי "צנזורה" כדי שלא אלך ואקנה סמים או אבצע פשע.... מה זה השטויות הללו?

אני לא חושב שהבנת על מה מדובר כאן. הנקודה היא לא לאיזה מידע יש נגישות, אלא מה המטרה של החקיקה. אני לא מומחה לנושא, אבל קל לראות שהטיעון המרכזי: "פורנו מזיק לילדים" לא מגובה בבסיס עובדתי (אפשר לשער שהאובססיביות שבה העולם המבוגר מתעסק בנושא רק תורמת להפוך אותו למשהו מסתורי מה שיוצר התייחסות לא בריאה לנושא). והצגה של הנושא כטיעון מוסרי לטובת הציבור לא נכונה - אלימות תמיד היתה בטלוויזיה, וגם ידוע שחוגים חרדיים מעולם לא מתמודדים עם בעיות של התעללות וכו' אלא פשוט מתעלמים ממנו (מעולם לא נכתב בעתון חרדי מה האשמה שבה מאושם הנשיא קצב).

לא דיברו גם על בני סלע, ובכלל לא מדברים על אונס או פשע. הם רוצים מעין אשליה של utopia לפיה הדרך שלהם היא הנכונה והמושלמת וחלילה שמישהו יטיל בכך ספק. כדי שלא יטילו ספק ואנשים לא יעזבו את ה"כת" החרדית, הם מטטאים מתחת לשטיח את כל הצרות וממררים את החיים לקורבנות תוך שהם מציגים אותם כגורם בעייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה חוק כזה מפגר? מפחיד אותך מה שיש באתרים מסויימים? אז שחברות האינטרנט יעשו צעד נבון (וכלכלי מאד) ויעשו חבילות גלישה למשפחות, אשר יהיו child safe. תשמע, זה כמו שעכשיו יחליטו פתאום לשים לי רצועה חשמלית על הצוואר כי אולי אם אני אלך ברחוב אז צרייך לשים לי "צנזורה" כדי שלא אלך ואקנה סמים או אבצע פשע.... מה זה השטויות הללו?

לא דיברו גם על בני סלע, ובכלל לא מדברים על אונס או פשע. הם רוצים מעין אשליה של utopia לפיה הדרך שלהם היא הנכונה והמושלמת וחלילה שמישהו יטיל בכך ספק. כדי שלא יטילו ספק ואנשים לא יעזבו את ה"כת" החרדית, הם מטטאים מתחת לשטיח את כל הצרות וממררים את החיים לקורבנות תוך שהם מציגים אותם כגורם בעייתי.

:smile1:

לצורך העניין, גם אם הם היו לוקחים מקום ראשון בחמשת השנים האחרונות הם לא היו מדינה נאורה

זה תלוי בהיבט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2006 - אינדונזיה

2005 - הונגריה וטאיוואן (חלקו את המקום הראשון)

2004 - בלרוס

2003 - ארה"ב

כמה רחוק זה "שנים אחרונות" בשבילך?

בכל שנה יש מועמד אחד שזוכה במקום הראשון, ועוד מאות מועמדים שזוכים במדליות. אז כן, היו כמה שנים שאיראן זכתה במדליות זהב (5 נציגים מתוך משהו כמו 20 מדליסטים).. וואו, ממש מרשים ::)

יש למישהו מושג איך הם בפיזיקה\הנדסה גרעינית ? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא אמר את הקטע על בציניות אז אני צנצנת... כנראה הסבירו לו את העניין והוא קלט כמה טיפש הוא יצא ועכשיו הוא מנסה לחפות על כך .. לא משנה, העיקר שיש סימנים של חזרה לשפיות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו פשוט כפייה דתית בעליל בצורה הכי מרגיזה שלה ! אם לא טוב לכם האיטרנט אז אל תתחברו אליו, אף אחד לא מאיים עליכם עם אקדח לרקה אבל אל תמנעו ממני ואחרים לעשות מה שבראש שלי בביתי .

כשרצו לעשות את מצעד הגאווה בירושלים התנגדתי ובאמת הבנתי את הצד של הדתיים בעינין אבל לא יכול להיות שדבר כזה שלא נעשה מול הפרצוף שלהם אלה כל אחד בביתו ינזק מכפייה דתית מדוסים שאפילו לא מתעסקים עם ואוסרים אותו בלי לדעת בכלל מזה ואיך זה עובד !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...