Starcraft 2 - כל הפרטים כאן - עמוד 48 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

חופשי על הבר...? לאן הסלנג מידרדר :screwy:

לעניינו - זה לא משנה מה בליזארד חושבים, זה משנה מה החוק אומר.

בצורה הכי ישירה ופשוטה: תלכו לאתר שמוכר SC2 רשמית מלינק של בליזארד (נגיד game.co.uk). תלכו לדף של המשחק. תראו שכתוב "Playable online".

ברגע שרכשתם, אם יש הבדל ולו הקטן ביותר בין מה שהיה רשום למה שקיבלתם אתם זכאים להחזיר את המוצר ולקבל את כל הכסף חזרה.

זה חוק בכל מקום, אפילו בארץ, ובוודאי לעסקת מכר מרחוק (למשל באינטרנט).

ולכן, סרט או לא סרט (או סדרה מלפני 20 שנה אם הבחור שדיבר לפני מאד רוצה להכניס אותה לדיון), בליזארד רוצים או לא רוצים, לא מעניין אותי.

אם קניתי, ולקחו לי את המולטי, אני אחזיר את המשחק.

עם כל הכבוד לחבר'ה שעושים הגנות נגד פריצות, כולם יודעים טוב מאד מה קורה כשעשרים מיליון רוצים משהו ולא נותנים להם...

אתה תראה שלפחות 5 מליון מתוך ה-20 ישלמו בשביל ה-MP ואתה תוכל לדחוף את הבכי אתה יודע לאן...

כשהחברה רואה כסף מול העיניים לא אכפת לה מהלקוח.

זה קרה לא פעם והדוגמה האחרונה היא IW שהכל התפוצץ לה בפנים.

בליזארד חברה וותיקה עם מעריצים כל כך אדוקים שמלקקים כל מילה שיוצאת להם מהפה.

אין סיכוי שההתאגדות תהיה מספיק גדולה בכדי להשפיע על ההחלטה הזאת שלהם.

אני מקווה שאני טועה, כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 926
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בצורה הכי ישירה ופשוטה: תלכו לאתר שמוכר SC2 רשמית מלינק של בליזארד (נגיד game.co.uk). תלכו לדף של המשחק. תראו שכתוב "Playable online".

ברגע שרכשתם, אם יש הבדל ולו הקטן ביותר בין מה שהיה רשום למה שקיבלתם אתם זכאים להחזיר את המוצר ולקבל את כל הכסף חזרה.

Playable online אומר שניתן לשחק ברשת. זה לא אומר כלום על משחק בחינם/תשלום נוסף או שהם מתחייבים לתת לך לשחק גם בעוד 20 שנה.

אף אחד לא יחזיר לך את הכסף והחוק פה הוא לא "לצידך".

ורק בשביל הרקורד, הנה מה שכתוב בgame.co.uk

Blizzard will again offer unparalleled online play through Battle.net, the company's world-renowned gaming service

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לחבר'ה שעושים הגנות נגד פריצות, כולם יודעים טוב מאד מה קורה כשעשרים מיליון רוצים משהו ולא נותנים להם...

אולי הם חושבים שהם דופקים את בליזארד שהם משחקים WOW בשרתים מעפנים מצ'וקמקים שכולם שם מרמים והוא מקרטע בקושי כי אין לבחור שהיה לו מספיק מינוס באיי קיו בשביל להשקיע כסף בשרתים/רוחב פס כדי לדפוק את בליזארד.

לא רק זה, שלמרות כל הפריצות הם עדיין החברה מבין הכי מצליחות, אז גם עכשיו שום דבר לא יזיז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים פה קצת מתבלבלים עם מה שאני מנסה להגיד, אז אני אחדד: אני לא בטוח ב-100% שבליזארד לא ייקחו כסף על מנוי. אין לי דרך לדעת את זה (אני לא מאמין שהם ייקחו, אבל לא הייתי מהמר על זה...). אני כן בטוח שאם הם יעשו את זה אחרי שכבר קניתי ושילמתי על המשחק, אני אמשיך לשחק SC2 ברשת להנאתי, ואני לא אשלם מנוי. זה הכל. אני בסה"כ אומר שאם הם רוצים לצאת חארות, אני לא דואג, אני אסתדר. אני לא רוצה לארגן פה איזה מרד צרכני. בסה"כ אמרתי שאני יודע שמבחינתי הכל יהיה סבבה....

ו-lazy - איך בדיוק זה החוק לא לצידי? זה בדיוק כמו הסיפור עם ו-Yes שפתאום אחרי שלוש שנים מחליטת שאיזה ערוץ הודי לא בחבילה יותר - ואז עשרים אלף איש שבכל מקרה היו לא מרוצים מנצלים את ההזדמנות כדי להתנתק בלי קנס (למרות ההתחייבות).

זה אותו דבר, אם הבטיחו לספק לך משהו כחלק ממוצר ואז מוציאים אותו אז זו הפרת חוזה לכל דבר ועניין.

השורה שציטטת דווקא בדיוק כן אומרת שחלק מהחבילה הוא משחק . כל מילה שכתובה שם צריכה להתקיים במציאות. איך זה לא מחייב?? כתוב "שלם כסף עכשיו, קבל משחק, שחק באינטרנט". מאד מאד מחייב. וזה שכתוב Again זה בכלל תיק מבחינה משפטית - כי זה שרות שתמיד היה חינם, אז למעשה הניסוח הזה אפילו יותר מחייב יותר מבד"כ. במצב כזה שופט בהחלט יכריע לטובתך (כמובן שמקרה כזה אבסורדי לא באמת יגיע לבית משפט...).

אם תלך למשחק אחר שבו כן יש תשלום חודשי, הם מחוייבים לציין את זה. למשל, באותו אתר, העמוד של WoW:

Please note:

* World of Warcraft has a subscription fee of £8.99 per month.

וזה בדיוק ההבדל. "playable online" זה פיצ'ר של משחק בדיוק כמו ש"7 Kg" זה פיצ'ר של מכונת כביסה. אם קנית וגילית שבמציאות יש הבדל, אתה יכול להחזיר את המוצר ולקבל את כל הכסף חזרה. אין הרי מצב שאתה קונה את זה ופתאום אומרים לך "רגע, אדוני, זה רק 4 קילו, בשביל ה-7 צריך לשלם כל חודש 100 שקל לאלקטרה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא עורך דין לענייני חוזים ואתה לא יודע איזה ניסוח מספיק בכדי לכסות תחת של חברה בבית משפט.

תאמין לי שיש להם מספיק עורכי דין בכדי להרתיע כל קונה אומלל מלחשוב בכיוון.

הכח היחיד של חלשים נגד חזקים הוא בהתאגדות - ואין סיכוי שתתאגד.

אנחנו יכולים לקוות שבליזארד לא חברה של חארות, אבל זה יישאר לעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כן בטוח שאם הם יעשו את זה אחרי שכבר קניתי ושילמתי על המשחק, אני אמשיך לשחק SC2 ברשת להנאתי, ואני לא אשלם מנוי.

ואיך תעשה דבר כזה ? ע"ג שרתים פרוצים ?

Lan כבר לקחו לנו, אז האופצייה הזו עפה מהחלון די ממזמן.

בכל אופן, כמו ש HaVoC_850 ציין, פשוט נצטרך לחכות ולראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדוגמה של ויס ממש לא נכונה.

מה שבליזארד מפרסמים זה שקיימת אפשרות, לא כתוב בשום מקום שזה חינם.

זה כמו שהוט מפרסמים שאם אתה מתחבר אליהם אתה יכול לצפות בדברים ב VOD, אתה יכול לתבוע אותם על זה שהם לוקחים על זה כסף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...