Starcraft 2 - כל הפרטים כאן - עמוד 46 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 926
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

http://www.vgames.co.il/article/10277.html

אקיצר כתוב שמה שתהיה "הנחה" למדינות עניות שיוכלו לקנות את המשחק "רק" ב30 דולר,אבל אחרי זה יצטרכו להוסיף דמי מנוי חודשיים.הממ,דמי מנוי חודשיים,טוב בסדר.רק רגע ארור אחד!!!!!!!דמי מנוי חודשיים?!!!!!!! נו טוב,אמרתי לעצמי,אין מה להיות מופתע.קודם ממכרים אותם ואחרי זה רק רוצים עוד כסף.בכל מקרה נבואות הפורענות שלי מתממשות,זה רק ענין של זמן עד שגם אנחנו נצטרך לשלם למנוולים דמי מנוי על "שימוש" במשחק,אין סיבה שלא.בקרוב אצלנו. :angryfire: :2gunsfiring: :jump1: :jump1: :jump1: :jump1: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch::s07: :s07: :s07::pissed: :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:שים לב להדגשה בדבריי...."דמי מנוי חודשיים!!!!!"

אם זה לא צורם לך באוזן טיפה אז מצבנו רע ולא ייקח הרבה זמן עד שנצטרך לשלם 5 דולר לסיבוב במולטי.אלא אם כן תהיה הזמנה מוקדמת של הפורום אני לא נוגע גם בSC2 (עריכה: בלי נדר) נמאס לי מהנבלות האלה. אגב,ביחס לגופם של דברים,ייתכן שאתה צודק,אבל זה תלוי עד כמה המשחק החדש יתפוס. הרי בקוריאה משחקים ב1 עד היום-תחשוב שהם היו צריכים לשלם דמי מנוי חודשיים אחרי חצי שנה(ולך תדע כמה..) נראה לי שזה היה יוצא קצת מה50 דולר שהם שילמו על המשחק עצמו.או במקרה שלנו 180 דולר שהם ישלמו על הטרילוגיה.אני צריך להרגע...אין לי אויר...FAMILY GUY!!!!I DAMN YOU TO HELL!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

peacebringer7,עושה רושם שלא הבנת כלום מהכתוב בידיעה.

מדובר על דמי מנוי חודשיים למקומות מסוימים בעולם ששם האוכלוסייה אולי לא יכולה להרשות לעצמה משחק ב 60$.

אתה מנפח את העניין הזה סתם, באמת סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:שים לב להדגשה בדבריי...."דמי מנוי חודשיים!!!!!"

אם זה לא צורם לך באוזן טיפה אז מצבנו רע ולא ייקח הרבה זמן עד שנצטרך לשלם 5 דולר לסיבוב במולטי.אלא אם כן תהיה הזמנה מוקדמת של הפורום אני לא נוגע גם בSC2 (עריכה: בלי נדר) נמאס לי מהנבלות האלה. אגב,ביחס לגופם של דברים,ייתכן שאתה צודק,אבל זה תלוי עד כמה המשחק החדש יתפוס. הרי בקוריאה משחקים ב1 עד היום-תחשוב שהם היו צריכים לשלם דמי מנוי חודשיים אחרי חצי שנה(ולך תדע כמה..) נראה לי שזה היה יוצא קצת מה50 דולר שהם שילמו על המשחק עצמו.או במקרה שלנו 180 דולר שהם ישלמו על הטרילוגיה.אני צריך להרגע...אין לי אויר...FAMILY GUY!!!!I DAMN YOU TO HELL!!!!!!

שים לב להדגשה בדבריי... דמי מנוי חודשיים אחרי חצי שנה

כלומר משחקים במשחק בלי הגבלה חצי שנה ורק אחר כך מתחילים לשלם דמי מנוי. מחיר הוגן בהתחשבות שהם מקבלים את המשחק בחצי מחיר. מי שלא ירצה מגבלה ירכוש את המשחק במחיר מלא או ישלם דמי מנוי חודשיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

peacebringer7 אתה צריך לצאת מהסרט שלך.... לאיזה היסטריה נכנסת על שום דבר... זה גם בכלל לא עניין חדש.

זה קונספט חיובי מאד בעיני, כי זה נותן לך עוד אופציה - אם היה אפשר לקנות משחק לחצי שנה בחצי מחיר יש מעט מאד משחקים שהייתי משלם עליהם מחיר מלא...

ובכל מקרה זה רק אופציה - מי שרוצה שישלם מחיר מלא וישחק לנצח - כמו שכולם הסבירו פה לפני.

בקיצור, תירגע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ב 20 הראשונים איפשהו בסילבר ליג באחד השרתים האירופאיים,

אבל לא שיחקתי כבר שבועיים (מילואים) אז בטח התדרדרתי בטירוף (עוד לא יצא לי להתקין אפילו את פאטצ' 9-10)

בכל מקרה הליגה לא משנה, אפשר לשחק ביחד custom כל עוד אנחנו באותו שרת ויודעים את ה identifier של השותף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...