יש בידי את הR600!!! - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש בידי את הR600!!!

musari

Recommended Posts

לפי התמונות מLP אתה לא הפעלת AA בכלל. אצלי זה חלק לגמרי.

אני מנסה להעלות סרט שעשיתי בן 4 דקות ו86 מגה ולא הולך לי (RAPIDSHARE לדוגמא) למרות שאפשר עד 100 :s07:

לירן, עד שלא תראה את המשחק LIVE אל תרד עליו. כשאעלה את הסרט, תבין. המשחק מהמם.

הכל מופעל אבל רגע אני יעשה פרינט סקרין של ההגדרות אולי בגלל שזה מBMP לJPG ?

כי אני רואה חלק במישחק בלי אלכסונים רק שבתמונות יש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 230
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני ניראה לי יזמין עוד אחד יום שני או שלישי צפו להפתעות עכשיו בהשואה לX1950XTX CF הם שווים הR600 לדעתי מנצח בקצת אבל לא משו שאפשר להבדיל ללא תוכנה אבל חכו ניראה איך זה עם זוג R600...אני מבסוט ממנו קניה טובה לכן מגיע לעצמי שאזמין יום ראשון עוד אחד...

עכשיו WAR FRONT או איך שלא קוראים לו ניחשב משחק כבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה קטנה: בתמונות של Stalker לא רואים שום AA. תתיחס לזה כאילו בכלל לא הפעלת AA.

הסיבה שאני יכול להרשות לעצמי לומר זאת (אפילו מבלי לבדוק את התמונות) היא ש-Full Dynamic Lightning מבטל כל הגדרת AA, לפחות עם כרטיסים של ...

מי שמתלבט עם התמונות - קחו בחשבון שכיווץ ל-JPG מערבל\מטשטש קצת את התמונה (והחיתוכים בין היתר)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוסרי, מזל טוב תתחדש.. (אגב, אתה לא אחד מאלה מ"מסודרים" בערוץ 10..??)

לפי דעתי יהיה בזבוז של כסף ללכת על עוד 2900XT.. אבל היי, זה כנראה רק אני חושב ככה.. (ועוד חצי מאוכלוסיית העולם..)

ועוד משהו - לא הרצת את LOST PLANET על הגדרות מקסימליות. רואים את זה בבירור מהתמונות שפרסמת.. +רואים שה הוא על 32BIT ולא על 64..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה אתם רוצים שמתי הכל על HIGH והדריברים מכוונים על AA X6 וANIS 16X !!!

וזו התוצאה תשווה עם בנצים מהאינטרנט ותיראה מדובר על 9 ולא 10 כי 10 ממש גרוע וגם ככה הדמו הזה בחסות ככה שזה לא מפליא אותי שרואים גרוע גם עם הX1950XT CF היה לי צרות בדמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...