יש בידי את הR600!!! - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש בידי את הR600!!!

musari

Recommended Posts

• תגובות 230
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב לי עם מה שיש לי...עכשיו אתם צודקים לגבי הLP יש לי בעיה איתו,שמתי לב אחרי התגובות אמרתי אני חייב לבדוק מה לא בסדר פה עד ששמתי לב שאני משנה הגדרות עושה שמור הגדרות יוצא לתפריט הראשי חוזר להגדרות זה מאופס למצב שבו היה מקודם...מישו יודע למה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברזולוציה הזאת גם ה - 8800GTS 320MB היה נותן לך את אותן התוצאות :s07: (בשביל מה CF ? :kopfpatsch:)

מי צריך 24AA ו - 16AF אם הרזולוציה כל כך נמוכה.

זה פשוט טמטום.

אתה סתם זורק כסף וקונה חומרה יקרה שאתה אפילו לא יכול לנצל מבלי להבין מה אתה עושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברזולוציה הזאת גם ה - 8800GTS 320MB היה נותן לך את אותן התוצאות :s07: (בשביל מה CF ? :kopfpatsch:)

זה פשוט טמטום.

אתה סתם זורק כסף וקונה חומרה יקרה שאתה אפילו לא יכול לנצל מבלי להבין מה אתה עושה.

א) מאיפה לך שהוא לא הולך ליקנות מסך שינצל את הכרטיס מסך? כנ'ל גם לגבי מערך CF.

ב) תן לבן אדם הרגשה טוב, תמיד אתם פה בפורום מנסים להוציא את מי שקנה משהו פרייר.

ג) מוסרי אחלה כרטיס מסך תתחדש!! וכמובן תהנה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק העיניין של המסך ... מוסרי אוהב להריץ משחקים ברזולוציות כאלו. גם שהיה לו X850XT בזמנו הוא הריץ משחקים ברזולוציות של 1280@X :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט טמטום.

דניס, אני מבין את הדאגה שלך לכלל. ואני מבין את התסכול שלך לראת מישהו "פראייר". אבל בחיאת רבאק תן לבן אדם להנות ממה שיש לו. אם הוא היה בא להתלונן, אז היית יכול אפילו גם לצחוק עליו ולהגיד "אמרתי לך שזה טמטום" אבל לבינתיים תן לו להנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק העיניין של המסך ... מוסרי אוהב להריץ משחקים ברזולוציות כאלו. גם שהיה לו X850XT בזמנו הוא הריץ משחקים ברזולוציות של 1280@X :kopfpatsch:

RTTW, אתה יודע באיזה תאריך מוסרי היה לו 850XT? עוד ליפני שנירשמת

חח רואים מישתמש כפול בכול זואת רק 9 הודעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...