LOST PLANET , משחק ה DX10 הראשון (דמו). - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LOST PLANET , משחק ה DX10 הראשון (דמו).

rikus

Recommended Posts

• תגובות 175
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא כזה ביג דיל כמו שעשו ממנו כאן.. עכשיו התקנתי אותו (DX9) ..

תתקין של DX10, זה יהיה מעניין איך ה-8600GT שאמור לתמוך בו יעמוד בביצועים...

ואגב הביצועים הפיזיקלים של מוסרי זה בגלל שיש לו AEGIA או שלכולם יש את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בבנצ' על הגדרות הכי גבוהות עם 1280X960 ו16XAF(בלי AA - גיפורס סדרה 7 מה לעשות) אני מקבל 30fps~(AVG)

אבל בתכלס במשחק עצמו כמעט ולא יורד מה45 ושחיק לגמרי... בכל מקרה אני דווקא יותר נהניתי לשחק 1152X864 עם הגדרות בינוניות-גבוהות ולקבל 65-80FPS מאשר הגדרות הכי גבוהות(למרות שגם בהגדרות הכי גבוהות זה פועל סבבה לגמרי..)

מסקנה - אני מרוצה מהכרטיס :) חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתו, SA בHIGH נראה אצלי הרבה יותר טוב ....

ד"א, אם כל ההגדרות הכי גבוהות אז רואים איכות, אם לא אז זה לא שווה כלום....

למרות שהעלילה דווקא די נחמדה, מעין קדימון למה שהולך להיות בקרייסיס עוד כמה חודשים...

מה אתה מצפה שירוץ אצלך חופשי על גבוה ? יש לך כולה 7600GT =\ משחק ממש טוב, ובהגדרות גבוה-בנוני רץ אצלי מצויין עם 40FPS ככה וממש כייף לשחק וגם רואים מצויין.

וואי תגידו גם לכם זה עושה באג כזה מידי פעם ניהיה לי מסך שחור כזה והמשחק רץ שומעים מוסיקה ברקע, כאילו המשחק עובד רגיל.

לא :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לכולם יש כסף לקנות כרטיסים ב2000 ש"ח, ואם המשחק לא יעבוד לי על הגדרות נורמליות (1024X768 +הגדרות מדיום) מה הקטע לשחק במשחק כזה ?

כל היופי זה לשחק ושהמשחק יראה טוב ולא כמו איזה דום 1 , מינימום SA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לכולם יש כסף לקנות כרטיסים ב2000 ש"ח, ואם המשחק לא יעבוד לי על הגדרות נורמליות (1024X768 +הגדרות מדיום) מה הקטע לשחק במשחק כזה ?

כל היופי זה לשחק ושהמשחק יראה טוב ולא כמו איזה דום 1 , מינימום SA

בדיוק!!!!! משחק שלא עובד חלק ועל גרפיקה גבוהה בכרטיסיס MIDRANGE מצוינים כמו ה7600GT והX1950PRO הוא משחק שלא שווה אפילו להסתכל עליו, כי בדיוק מעט מאוד אנשים קונים את הטופ הרוב קונים LOW END ו MID RANGE, לגבי המשחק הזה ברור שהקידוד נעשה באופן הכושל ביותר.[br]פורסם בתאריך: 17.05.2007 בשעה 14:58:37

אני לא מצליח להרים תגרפיקה ליותר מ 800 על 600........יש למישהו מושג למה.?

1 גיגה

פנטיום 4 3 גיגהרץ

6800 גי טי

הוא לא מביא לך? או שזה פועל לך לאט? ועל אילו הגדרות אתה משחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא :silly:

לא יודע מה אצלך, אצלי אחרי בערך 20\30 דקות המשחק קורס, המחשב מגיב והכול בסדר, אבל המשחק ניתקע, הצלילים ממשיכים כאילו כלום לא קרה.

ד"א, הגדרות בינוניות עם AA16 + רזולוצייה 1280x960, רץ לי בין 96FPS ל-126FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, שיחקתי קצת במשחק(אתמול נכנסתי רק כדי לראות קצת מה הולך ואת הגרפיקה)

המשחק פשוט מדהים, ואני לא מבין מה אתם רוצים על הטענה שהוא כבד.. אני מריץ אותו על 1152X864 עם 16XAF והגדרות הכי גבוהות שאפשר והוא פשוט לא יורד מתחת ל50FPS ולא רק זה - הוא עדיין נראה מדהים.. המשחק עצמו גם טוב אבל מאוד מפריע לי הקטע של הדיליי... יש דיליי בין הזמן שבו אתה מזיז את העכבר לזמן שבו המשחק אשכרה זז.. זה מאוד מפריע..(למרות שהFPS טוב - עדיין יש דיליי)

לא רק זה, אני משחק על 512 מגה זיכרון(מכיוון שאת ה2GB שלי עדיין לא קיבלתי מח'ול) והמשחק לא עובד עם תקיעות ואפילו טעינות השלבים לא אורכות יותר מחצי דקה... אני מאוד מרוצה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו זה רק אני או שגם לכם יש בעיה עם הסאונד במשחק ? הסאונד אצלי מקוטע. המשחק זז סבבה לגמרי רק שהסאונד מנגן לכמה שניות ואז מפסיק לכמה שניות ושוב חוזר חלילה..

ודבר שני, יש מצב לשחק במשחק הזה עם שלט של ה X360 עם המחשב? מישהו ניסה אולי? היה נחמד לשחק עם שלט כזה על ה 32 אינץ' שלי..

*נ.ב - היום בערב אני מתכוון לעשות באנץ' למשחק ב DX10 וב DX9 באותן הגדרות על מחשב של חבר עם אולטימט ונראה מה ה 8600GTS שווה/לא שווה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...