LOST PLANET , משחק ה DX10 הראשון (דמו). - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LOST PLANET , משחק ה DX10 הראשון (דמו).

rikus

Recommended Posts

• תגובות 175
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סליחה אם זה פורסם כבר - לא קראתי את כל הדיון.

gamespot פרסמו השוואה של תמונה ליד תמונה בין גרסאות DX9 לDX10 של המשחק.

אני לא רואה שום הבדל :nixweiss:

http://www.gamespot.com/features/6171326/index.html?tag=topslot;title;1

עריכה:

ההבדל היחידי שאני מזהה הוא הטקסטורה על המבנה בתמונה הלפני אחרונה - וגם זה בקושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תסתכל בGAMESPOT במה שהם כתבו שם תראה שהם השתמשו בDX10 לא על מנת לשפר את איכות התמונה אלא על מנת לשפר את הביצועים, לפי מה שהם אומרים אחרי אופטימיזציה מסויימת גירסאת הDX10 אמורה לעבוד בעד כ20 אחוז יותר מהר מגירסאת הDX9...

אך כרגע זה לא עובד כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תסתכל בGAMESPOT במה שהם כתבו שם תראה שהם השתמשו בDX10 לא על מנת לשפר את איכות התמונה אלא על מנת לשפר את הביצועים, לפי מה שהם אומרים אחרי אופטימיזציה מסויימת גירסאת הDX10 אמורה לעבוד בעד כ20 אחוז יותר מהר מגירסאת הDX9...

אך כרגע זה לא עובד כמו שצריך.

אכן צודק.

http://www.gamespot.com/features/6171326/index.html?om_act=convert&om_clk=multimodule&tag=multimodule;picks;title;6

מה שמאשש את מה שכתבתי פה לפני כשבוע. אין שום הבדל נראה לעין בין DX9 ל DX10..

אצלי האמת קבלתי ירידה של FPS אחד בודד בDX10 ולא ירידה מורגשת כמו שהם תארו שם.. בכל מקרה, המצב אמור להיות הפוך. נקווה שהם יסדרו את זה לפני שהמשחק הגמור ייצא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המפה השנייה ואני חייב להגיד:

המשחק הזה מ-ש-ע-מ-ם ודבילי!

גרפיקה יפה, נראה פיצוץ על ה8800GTS 320MB OC2 שלי אפילו ברזולוציה של 1024X768. אבל חוץ מזה, הכל כלכך מגעיל. זה לא מרגיש טוב כשיורים באויבים, הם די טיפשים, נראים על הפנים בעצמם (לא מבחינת איכות, סתם אויבים מכוערים), ובכללי הדבר היחיד שטוב במשחק זה משגר הטילים.

המשין גאן, השאטגן והגטלינג גאן כולם... מרגישים חסרי יכולת!

והכי מרגיז: המשחק נתקע (פשוט קפא) פעמיים, ואחרי ששיחקתי סוף סוף את כל השלב, המחשב נתקע לחלוטין בלי יכולת לעשות כלום (נאם לוק תקוע!!!) על מסך שחור.

משחק מתסכל, בקיצור.

משחק הHIGH HYPE+GRAPHICS הראשון שאני משחק בו והוא אכזבה מוחלטת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המפה השנייה ואני חייב להגיד:

המשחק הזה מ-ש-ע-מ-ם ודבילי!

גרפיקה יפה, נראה פיצוץ על ה8800GTS 320MB OC2 שלי אפילו ברזולוציה של 1024X768. אבל חוץ מזה, הכל כלכך מגעיל. זה לא מרגיש טוב כשיורים באויבים, הם די טיפשים, נראים על הפנים בעצמם (לא מבחינת איכות, סתם אויבים מכוערים), ובכללי הדבר היחיד שטוב במשחק זה משגר הטילים.

המשין גאן, השאטגן והגטלינג גאן כולם... מרגישים חסרי יכולת!

והכי מרגיז: המשחק נתקע (פשוט קפא) פעמיים, ואחרי ששיחקתי סוף סוף את כל השלב, המחשב נתקע לחלוטין בלי יכולת לעשות כלום (נאם לוק תקוע!!!) על מסך שחור.

משחק מתסכל, בקיצור.

משחק הHIGH HYPE+GRAPHICS הראשון שאני משחק בו והוא אכזבה מוחלטת

המשחק קופא לך בגלל הדרייבר

תעדכן לדרייבר 160.2 של וזה יסתדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...