חשבתם שאתם יודעים הכל על הקורולה החדשה??? אז טעיתם! ובגדול. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשבתם שאתם יודעים הכל על הקורולה החדשה??? אז טעיתם! ובגדול.

moshikoko

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חוץ מהגיר הנוראי וזה שאין 6 כריות אוויר וזה שאין בקרת יציבות(ESP), עכשיו, הסוכנים של טויוטה מתקשרים לאנשים שקנו אותה, ושואלים אם היא טובה והיא לסבירות רצונם. ואם לא, אז מה תקחו אותה חזרה....חחחח....

נראה לי שמשהו פה מסריח. אז אני זזתי להתקלח, וביינתיים, תעדכנו אותי בנושא(מי שנתקל בתופעה המוזרה)

כאחד שקנה הונדה אקורד חדשה.

גם ההונדה אקורד קומפורד מגיעה עם 2 כריות אוויר וללא מערכת ESP. רק בגירסאות היקרות יותר מגיעיות עם השיפורים האלו.

וגם לי התקשרו לאחר חודש לשאול מה דעתי על הרכב (פשוט מושלם. מגנט בחורות!!!! :xyxthumbs:) זה שירות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה רוצה להגיד שהם מתקשרים כי זה מראה על שירות טוב? אולי.... :nixweiss:

בכל מקרה, נכון שהגיר הרובוטי יהיה בכולם אבל בגרמניות זה גיר רובוטי עם 2 קלצ'ים ולא 1. ובקורולה יש 4 כריות אוויר לא 2. אין מה להשוות אקורד לקורולה, תשוה אבנסיס לאקורד.

הגיר לא נשבר! מה הקשר???!

העניין הוא שיש השהיה ממש קטנה בין הילוך 1 ל2 ובהשהייה הקטנה הזו, יש תאוטה. כלומר, המנוע מאט את הרכב. זה כמו שאתה נוהד בידני ורוצה להעביר מ1 ל2. ואז לפני שאתה לוחץ על הקלץ' ומוריד את הרגל ובא להעביר הילוך, אתה עושה בסדר שונה. אתה קודם מוריד מהגז(מה שגורם להאטת הרכב), ואז לוחץ על הקלץ' ואז מחניס ל2.

אפשר להטיב עם הגיר אם מורידים מהגז לפני שהרכב מעביר הילוך. הצלחתי בנסיעה שלמה לנסוע כך שלא ירגישו כלל את העברות ההילוכים. כמו שאמרו, צריך לתרגל ולהתרגל. אבל בממוצע זה 12 קילומטר לליטר(משולב בעיר ומחוץ) ככה שזה מאוד חסכוני ומאוד מאוד חזק!(124 כח סוס!!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו....... מה מרגישים שהגיר גרוע?

במקרה הספציפי חבטות וטלטלות בהעברות הילוכים, בלי לדבר על ההשהיות בהעברות

זה כמו לנסוע עם תלמיד נהיגה בשיעור ראשון שנוהג על S2000 או משהו בסגנון

מושיקו ההספק המקסימלי של המנוע מספר רק רבע סיפור

מה שיותר חשוב זה המומנט ובאיזה סל"ד הוא מושג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח. אתה נשמע כמו אחד שיודע מה הוא אומר... נו טוב.

הכח סוס מאוד משמעותי! 124 כח סוס ו15.9 קילוגרם למומנט! זה נתון מכובד מאוד.

אין חבטות וטלטלות והשהיות. זה סתם שטויות! יש כולה השהיה של רבע שניה מקסימום בין העברות הילוכים. ושוב אם מורידים מהגז אז לא מרגישים דבר.

איזה חבטות וטלטלות הרגשת כשנהגת על הרכב?(נהגת בכלל???)

כולה מרגישים תאוטה קלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"זה עניין של הרגל ,הגיר הזה הולך להחליף את כל הגירים האוטומטיים בכל המכוניות,

זאת רק שאלה של זמן."

אתה צודק שזה חסכוני יותר וזה הולך להחליף את הגיר האוטומטי הסטנדרטי הקיים, אבל תן לי לתת לך שיעור הסטוריה קטן .

גם הגיר הסטנדרטי שאנו מכירים היום החל לפני עשרות שנים עם מגוון רחב של בעיות עד שהגיע לרמת אמינות של היום, עכשיו גם לגיר הרובוטי יש שנים עד שילמדו לפתח זו לרמת אמינות סבירה .

ולכן אני אינני רוצה להיות לקוח ניסיוני עבור זו כי זה כספי ואני רוצה תמורה הולמת להשקעה זו ,והסתברותית לא להתקל בתקלות אלו ואחרות עם רכבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכתב יוצא מאוד דהוי והגיר נוטה להשבר באמצע.

:lol: :lol: אני היחידי שהבין???

בכל מקרה אתם צודקים זה באמת חרא של גיר אבל בקרוב החוזה שיש פולקסווגן עם (שכחתי חחחחח) בקשר לגיר הרובוטי שלהם הולך להיגמר..

משמע אפשרות התקנה מצד יצרני הרכב גיר רובוטי איכותי בעל 2 קלאצ'ים אחד להילוך שלפניי והשני מוכן כבר להילוך הבא ככה שיש לך פעולה חלקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אתם צודקים זה באמת חרא של גיר אבל בקרוב החוזה שיש פולקסווגן עם (שכחתי חחחחח) בקשר לגיר הרובוטי שלהם הולך להיגמר..

משמע אפשרות התקנה מצד יצרני הרכב גיר רובוטי איכותי בעל 2 קלאצ'ים אחד להילוך שלפניי והשני מוכן כבר להילוך הבא ככה שיש לך פעולה חלקה

בחור, אין לי מושג על מה אתה מדבר, אבל הגיר הרובוטי היחיד שקיים למיטב ידיעתי עם 2 קלאצ'ים הוא ה-DSG מבית Audi, שהם למעשה חלק מ-VAG ולכן כבר קיים גם בפאסט (אם תשלם מספיק כסף) ואולי גם בדגמים אחרים של הקונצרן.

ובכל מקרה אתה עושה משני הקלאצ'ים האלה הרבה יותר ממה שהם.. תאמין לי שאתה "תסתפק" גם בקלאץ' הבודד שיש ל-SMG של BMW......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: אני היחידי שהבין???

כולם הבינו זה פשוט לא מצחיק..

ובקשר לDSG, זאת באמת מערכת ברמה אחת מעל שאר המערכות למכוניות היותר עממיות(אני לא מדבר על מרצדס אס קלאס...) אבל אני לא חושב שהיא תתוקן בעוד רכבים חוץ מVAG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...