חשבתם שאתם יודעים הכל על הקורולה החדשה??? אז טעיתם! ובגדול. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשבתם שאתם יודעים הכל על הקורולה החדשה??? אז טעיתם! ובגדול.

moshikoko

Recommended Posts

חוץ מהגיר הנוראי וזה שאין 6 כריות אוויר וזה שאין בקרת יציבות(ESP), עכשיו, הסוכנים של טויוטה מתקשרים לאנשים שקנו אותה, ושואלים אם היא טובה והיא לסבירות רצונם. ואם לא, אז מה תקחו אותה חזרה....חחחח....

נראה לי שמשהו פה מסריח. אז אני זזתי להתקלח, וביינתיים, תעדכנו אותי בנושא(מי שנתקל בתופעה המוזרה).

נ.ב. טויוטה טויוטה, אבל לא נראה לי שהחברה עד כדי כך דואגת ללקוחות שיהיו מרוצים ובגלל זה הם מתקשרים...

חושבים שיהיה כך :auto:

ובסוף זה כך: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אני לא טועה מי שקונה אותה חייב לחתום על ויתור של תביעות עתידיות, וחייייב לעבור נסיעת מבחן בקורולה/אוריס כרגע טויוטה בבלאגן גדול הגיר לפי דיווחים על הפנים, טיולה שהייתה יודעה תמיד באוטו אמין וסולידי קיבלה מכה חזקה כאשר טויוטה העולמית הציגה דגם של גיר רובוטי גרוע, אין ספק שהיא תצליח הרבה פחות מהקודמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שזה קשקוש.

"

"האם אתם מחייבים לנהוג במכונית לפני הזמנה, כדי "להרגיש" את תיבת ההילוכים?

"לא נכריח לקוח שאינו רוצה בכך, לעשות נסיעת מבחן. ובניגוד למה שפורסם בכמה כלי תקשורת, לא נחייב אותו לחתום על מסמכים כלשהם. הטופס היחיד הוא טופס סטנדרטי לכל מי שעושה נסיעת מבחן, והוא זהה לקורולה, לקאמרי ולכל מכונית אחרת".

"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3396846,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית עובד במוסך טויוטה ברחובות [המוסך הכי גדול בארץ] ואני נוסע מלא פעמים על הרכב הזה והגיר שלו פשוט גרוע, באמת.

אתה עובד בטויוטה והתמונה שלך היא הסמל של מזדה... :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה ESP לפי עדיות של הרבה אנשים הוא פשוט אביזר בטיחותי חובה שמציל חיים . עצם העובדה שטויוטה לא נותנת בכלל את האפשרות הזו מראה מה היא חושבת על הלקוח ומבחינתי שוללת קנייה שלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אל עובד של מאזדה, אני מדבר מנסיון. כן, גם לי יש קורולה 2008 והייתה לי קודמת. וגם אני נדבקתי בקורולה ואמרתי "קורולה זה תמיד ללכת על בטוח..."

אמא שלי ממש לא מרוצה. וזה מה שחשוב. אם האדם שנוסע באוטו לא מרוצה אז היא לא הצליחה.

אני אישית עובד במוסך טויוטה ברחובות [המוסך הכי גדול בארץ] ואני נוסע מלא פעמים על הרכב הזה והגיר שלו פשוט גרוע, באמת.

כן בטח! מי יאמין לך!!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...