Nvidia vs ATi -חילופי האשמות. - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nvidia vs ATi -חילופי האשמות.

lmlm

Recommended Posts

ה2900XT בהשקה עולה פחות מ400$ בחו"ל. מה שאומר שבארץ הוא צריך לעלות בסביבות 1800-1900 ש"ח, כמו GTS320 ממוצע.

תן לי להבין את ההגיון שלך

GTS 320MB הושק לפני שלושה חודשים בתג מחיר 299$

2900XT הושק אתמול בתג מחיר 399$

והמסקנה שלך היא שהם צריכים לעלות אותו דבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דוגמא לכך שה-2900XT יותר טוב לעתיד היא זאת:

מנוע הגרפי הכי טוב שקיים היום למחשב זה מנוע ה-UNREAL 3 וראתי ביקורות באתרים אמינים (אני יחפש אותם וישים לינק) שבהם ה-2900XT עוקף את ה-GTX ב-FPS במשחק RAINBOW SIX VEGAS שזה המשחק היחיד שרץ על המנוע כרגע!

הפאנבויים של NV מנסים לטשטש את העובדה הזאת, ורק לטעון ש-2900XT "חרא כרטיס".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא טען ש HD2900XT גרוע.

פשוט טוענים שאחריי שבעה חודשים של דחיה, קיבלנו כרטיס 8800GTS+- במחיר 399$ (אותו דבר) .

אתה לא חושב שזה אכזבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.3dgameman.com/content/view/8306/82/

http://www.dailytech.com/5142007+Daily+Hardware+Reviews++ATI+Radeon+HD+2900+XT+Edition/article7257.htm

נתתי לינקים לאתרים שיש בהם מלא ביקורות אני זוכר שבכל האתרים איפה שיש את ווגאס אז ה-2900XT משתווה ל-GTX ואפילו עוקף אותו תחפשו שם ותמצאו![br]פורסם בתאריך: 15.05.2007 בשעה 12:01:01

פשוט טוענים שאחריי שבעה חודשים של דחיה, קיבלנו כרטיס 8800GTS+- במחיר 399$ (אותו דבר) .

אתה לא חושב שזה אכזבה?

שמע אחי אני חושב שאתה צודק אני קונה מחשב עוד חודש ואני עדיין לא יודע מה לבחור..... בוא נקווה שיצאו דריברים נורמליים שיעלו את הביצואים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חושב שזה אכזבה?

קיבלנו כרטיס 8800GTS+- במחיר 399$ (אותו דבר) במשחקי DX9!!!!!!!!

במשחקי D3D10 קיבלנו כרטיס ללא כל תחרות (מעל ומעבר לGTX אפילו!!!!) במחיר 399$.

פחות חשמל.

פחות חום.

יותר משתלם.

[glow=red,2,300]איפה האכזבה?![/glow]

אני היחיד שרואה את היתרונות של הHD2900XT? מה נסגר?

לפעמים אני מרגיש שיש פה בפורומים אנשים שמתווכחים רק בשביל לעצבן אותי :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.3dgameman.com/content/view/8306/82/

http://www.dailytech.com/5142007+Daily+Hardware+Reviews++ATI+Radeon+HD+2900+XT+Edition/article7257.htm

נתתי לינקים לאתרים שיש בהם מלא ביקורות אני זוכר שבכל האתרים איפה שיש את ווגאס אז ה-2900XT משתווה ל-GTX ואפילו עוקף אותו תחפשו שם ותמצאו![br]פורסם בתאריך: 15.05.2007 בשעה 12:01:01

שמע אחי אני חושב שאתה צודק אני קונה מחשב עוד חודש ואני עדיין לא יודע מה לבחור..... בוא נקווה שיצאו דריברים נורמליים שיעלו את הביצואים.

מה זה עוקף... משאיר לו פיקסלים חרוכים. ;D

http://www.legitreviews.com/article/503/8/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיונים האלה לא יגיעו לשום מקום, חכו פשוט לדרייברים הסופיים... כעיקרון ההשתלמות יותר הולכת לכיוון ה-HD2900XT בגלל שהמחיר שלו צפוי לרדת וגם בדרייברים הם עדיין לא מנצלים את כל יכולתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה2900XT בהשקה עולה פחות מ400$ בחו"ל. מה שאומר שבארץ הוא צריך לעלות בסביבות 1800-1900 ש"ח, כמו GTS320 ממוצע.

ה8800GTX אמנם מריץ Crysis ב60FPS (ולא 80... ואני הוזה פחחח) אבל GTS320 מסכן יריץ אותו בפחות מ30FPS.

ה2900XT יריץ משחקים בקוד מלא של D3D10 כמו נימר... אני מניאק אם לא יהיה לו 100FPS בCrysis.

but that remains to be seen...

אני חשבתי שיש עוד תקווה לגביך, טעיתי אתה שופך שטויות כמו זקנה על ספספל רכילות.

דוגמא לכך שה-2900XT יותר טוב לעתיד היא זאת:

מנוע הגרפי הכי טוב שקיים היום למחשב זה מנוע ה-UNREAL 3 וראתי ביקורות באתרים אמינים (אני יחפש אותם וישים לינק) שבהם ה-2900XT עוקף את ה-GTX ב-FPS במשחק RAINBOW SIX VEGAS שזה המשחק היחיד שרץ על המנוע כרגע!

איך הגעת לזה?

אני דווקא חושב שלcrysis יש את המנוע הגראפי הכי טוב, אבל זו רק דעתי כמו שדעתך היא של U3.

הפאנבויים של NV מנסים לטשטש את העובדה הזאת, ורק לטעון ש-2900XT "חרא כרטיס".

הוא לא חרא אבל הוא בהחלט לא הking ולא היה שווה לחכות לו(לכל האנשים כמוך שאמרו שכן שווה להם).

הדיונים האלה לא יגיעו לשום מקום' date=' חכו פשוט לדרייברים הסופיים... [b']כעיקרון ההשתלמות יותר הולכת לכיוון ה-HD2900XT בגלל שהמחיר שלו צפוי לרדת וגם בדרייברים הם עדיין לא מנצלים את כל יכולתו.

לא הרצון שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה הוויכוח?

תנו צ'אנס לכרטיס הוא כולה בן יומיים בשוק ללא דרייברים בשלים וללא משחקי DX10 אז ככה שאין מה להשוות בין הכרטיסים.

מאז סדרת ה 9XXX של ATI התאהבתי בכרטיסים שלה ולו בגלל העליונות הטכנולוגית שתמיד היתה לה על הכרטיסים של NV וראינו את זה בכל הדורות עד עכשיו ועם כל הכבוד ל NV ויש הרבה כבוד היא אף פעם לא הוציאה כרטיס בעל עליונות טכנולוגית גבוהה יותר מ ATI אז נכון ATI מפתחת לאט יותר ואנחנו רואים את האיחורים בהשקות אבל תשאלו את עצמכם מי שילב בין ל AA ראשון? מי שילב זיכרונות מסוג GDDR4 ראשון? והרשימה עוד ארוכה... אני מאמין בחברה הזאת שעוד תפתיע אז נכון שהיא לא הצליחה להוציא כרטיס כרגע שייתן פייט רציני ב DX9 אבל הכרטיס לא נבנה לשם כך הוא נבנה למטרה גבוהה יותר...

אני חושב שכדאי לתת ל ATI צ'אנס למרות ההמתנה הארוכה כי היא יודעת להוציא מוצרים איכותיים כמו שראינו לאורך השנים האחרונות...

השוק הזה מתנדנד כמו מטורף היום זה NV מחר זה ATI אני לא מתרגש אני מאמין בחברה הזאת וחושב שהיא עוד תיקח את כתר ההובלה זה רק עניין של זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנו צ'אנס לכרטיס הוא כולה בן יומיים בשוק ללא דרייברים בשלים וללא משחקי DX10 אז ככה שאין מה להשוות בין הכרטיסים.

מאז סדרת ה 9XXX של ATI התאהבתי בכרטיסים שלה ולו בגלל העליונות הטכנולוגית שתמיד היתה לה על הכרטיסים של NV וראינו את זה בכל הדורות עד עכשיו ועם כל הכבוד ל NV ויש הרבה כבוד היא אף פעם לא הוציאה כרטיס בעל עליונות טכנולוגית גבוהה יותר מ ATI אז נכון ATI מפתחת לאט יותר ואנחנו רואים את האיחורים בהשקות אבל תשאלו את עצמכם מי שילב בין HDR ל AA ראשון? מי שילב זיכרונות מסוג GDDR4 ראשון? והרשימה עוד ארוכה... אני מאמין בחברה הזאת שעוד תפתיע אז נכון שהיא לא הצליחה להוציא כרטיס כרגע שייתן פייט רציני ב DX9 אבל הכרטיס לא נבנה לשם כך הוא נבנה למטרה גבוהה יותר...

אני חושב שכדאי לתת ל ATI צ'אנס למרות ההמתנה הארוכה כי היא יודעת להוציא מוצרים איכותיים כמו שראינו לאורך השנים האחרונות...

השוק הזה מתנדנד כמו מטורף היום זה NV מחר זה ATI אני לא מתרגש אני מאמין בחברה הזאת וחושב שהיא עוד תיקח את כתר ההובלה זה רק עניין של זמן...

צודק! תוסיף לזה את הטכנולוגיות של AMD במעבדים, שאת התוצאות כבר רואים>>

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=260359.msg2297550#msg2297550

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם URIB ו LEMONGRASS, אני כנ"ל רוכש יותר כבוד לATI מאשר וחוץ מזה שיחקה אותה יותר מדי לאחרונה, קחו בחשבון גם את העובדה שחלק מהמשווקות רוצות שהR600 יפוצץ לגיפורס 8800 את הצורה כי משנה את המחירים כל פעם מחדש וזה פוגע ברווחים של המשווקות, וחוץ מזה חייבים את ATI לבסס יציבות בשוק וחוץ מזה של ATI סקסים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז סדרת ה 9XXX של ATI התאהבתי בכרטיסים שלה ולו בגלל העליונות הטכנולוגית שתמיד היתה לה על הכרטיסים של NV וראינו את זה בכל הדורות עד עכשיו ועם כל הכבוד ל NV ויש הרבה כבוד היא אף פעם לא הוציאה כרטיס בעל עליונות טכנולוגית גבוהה יותר מ ATI אז נכון ATI מפתחת לאט יותר ואנחנו רואים את האיחורים בהשקות אבל תשאלו את עצמכם מי שילב בין ל AA ראשון? מי שילב זיכרונות מסוג GDDR4 ראשון? והרשימה עוד ארוכה... אני מאמין בחברה הזאת שעוד תפתיע אז נכון שהיא לא הצליחה להוציא כרטיס כרגע שייתן פייט רציני ב DX9 אבל הכרטיס לא נבנה לשם כך הוא נבנה למטרה גבוהה יותר...

אם תשימו לב מתי ש-NV השיקו את כרטיסי ה-8800 הדרייברים שלהם היו כאלה חראות, למה הם עשו זאת?

כדי להשתלט על השוק מהר יותר יותר ובכך להרוויח כסף ופה הם לא חשבו על המשתמשים שהם נתקעו עם כאלה חראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...