Nvidia vs ATi -חילופי האשמות. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nvidia vs ATi -חילופי האשמות.

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצאתי פה משהו שקרי, למשל ל-HD2900XT יש 320 מאוחדים וכתוב שם שיש רק 64, אם תשים לב בקטע של האחוזים הכל לטוב הכרטיסים של אנוידייה וזה ממש יכול לפגוע בשם של ATI, כי למעשה אנוידייה רוצה להראות בזאת שהיא טובה מכל הבחינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי אמר שזה שקרי? (לא שאני אומר שזה אמת, אבל יש שם מושגים שאף אחד פה לא מבין אותם ולא יכול לדעת אם זה אמת או לא)

תקרא את ההערות של הכתבה, בין כל "שקופית" ל"שקופית"... הם אומרים דברים די נכונים הייתי אומר.

3dmark הוא משחק? xD

ולצורך הענין: מה אכפת לי בתור צרכן פשוט, לגבי המצגות האלה? מצידי שיזרקו אחד על השני תפוחים אדומים וירוקים בתור קרב בינהם, העיקר שאוכל להריץ משחקים כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי פה משהו שקרי' date=' למשל ל-HD2900XT יש 320 מאוחדים וכתוב שם שיש רק 64, אם תשים לב בקטע של האחוזים הכל לטוב הכרטיסים של אנוידייה וזה ממש יכול לפגוע בשם של ATI, כי למעשה אנוידייה רוצה להראות בזאת שהיא טובה מכל הבחינות.

[/quote']

אתה מתבלבל יש לו 320 Stream Processors

פה מדובר על Shader processors

זה דווקא נראה לי הסבר יפה, רק שאני לא מבין אותו (דובי זובי יש מצב תסביר? ;D ותגיד כמובן אם זה נכון)

nV_FUD_08.jpg

אם עדיין אל שמתם לב למשהו שקרי: הם משווים את גיפורס 3 ב AA ל HD2900XT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דווקא נראה לי הסבר יפה, רק שאני לא מבין אותו (דובי זובי יש מצב תסביר? ;D ותגיד כמובן אם זה נכון)

nV_FUD_08.jpg

הסלט הזה שהם עשו עשה לי כאב ראש.

כל ALU בR600 יכול לבצע MADD+ADD במקביל(כל shader processor מכיל 5 כאלה), בG80(שמכיל 4 ALUים על כל shader processor) הוא יכול לבצע MADD+MUL במקביל.

nVIDIA טוענים שאצלהם העבודה מחולקת לפי ALU למרות שאני לא בטוח שזה לגמרי מדוייק, בR600 אפשר לחלק מספר פקודות בו זמנית לכל Shader Processor).

אז כן כאשר מדובר על ALU 1 בשני המקרים בשביל הדוגמא הזאתי צריך יותר ממחזור שעון 1 גם ככה, בG80 מבזבזים אפילו יותר מחזורי שעון כיוון שהם לא מסוגלים לעשות 2 פעולות חיבור בALU1 אלא עם צריכים לעשות accumulate מחישוב קודם.

אבל יחסית לאחוזי שימוש אז כן את הפעולה הזאתי אפשר להקצות לstream processor יחיד בG80 ולבזבז "5" בR600, אבל מצד שני אתה יכול למלאת את הSP של הR600 עם 5 פקודות שונות במקביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nV_FUD_08.jpg

אופס, אבל בכל מקרה האחוזים פה משתוללים לטובת אנוידייה מכל הבחינות מה שהוא לא נכון...

כנראה טעיתי בגלל שראיתי של-8800GTS יש 96 ו-לGTX יש 128 כמו ל-Stream Processors/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסלט הזה שהם עשו עשה לי כאב ראש.

כל ALU בR600 יכול לבצע MADD+ADD במקביל(כל shader processor מכיל 5 כאלה), בG80(שמכיל 4 ALUים על כל shader processor) הוא יכול לבצע MADD+MUL במקביל.

nVIDIA טוענים שאצלהם העבודה מחולקת לפי ALU למרות שאני לא בטוח שזה לגמרי מדוייק, בR600 אפשר לחלק מספר פקודות בו זמנית לכל Shader Processor).

אז כן כאשר מדובר על ALU 1 בשני המקרים בשביל הדוגמא הזאתי צריך יותר ממחזור שעון 1 גם ככה, בG80 מבזבזים אפילו יותר מחזורי שעון כיוון שהם לא מסוגלים לעשות 2 פעולות חיבור בALU1 אלא עם צריכים לעשות accumulate מחישוב קודם.

אבל יחסית לאחוזי שימוש אז כן את הפעולה הזאתי אפשר להקצות לstream processor יחיד בG80 ולבזבז "5" בR600, אבל מצד שני אתה יכול למלאת את הSP של הR600 עם 5 פקודות שונות במקביל.

על הנייר הביצועים של ה-2900 אמורים להיות יותר טובים מ-88GTX , אבל בפועל זה בכלל לא בא לכדיי ביטוי !

למה ? , אפשר להגיד שזה הדרייברים , אבל לא רק , יש פה איזה פיספוס , שלא הצלחתי להבין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הנייר הביצועים של ה-2900 אמורים להיות יותר טובים מ-88GTX , אבל בפועל זה בכלל לא בא לכדיי ביטוי !

למה ? , אפשר להגיד שזה הדרייברים , אבל לא רק , יש פה איזה פיספוס , שלא הצלחתי להבין

כן, גם ה-HD2900XT יכול להיות מנוצל עוד יותר ואפילו לעבור את ה-8800GTX רק שאני לא יודע למה לא עושים זאת....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...