Nvidia vs ATi -חילופי האשמות. - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nvidia vs ATi -חילופי האשמות.

lmlm

Recommended Posts

אתה משווה בהכל ל8800GTX במקום להשוותת ל8800GTS

מחיר=כמו 8800GTS 640 .

אוברקלוק=אומרים הןא מצוין בתנאי חיבור נוסף לספק כוח והחלפת סטוק

ביצועים בDX10= גרועים לפי COJ ו LOST PLANET

HD2900XT שולט כרגע בשוק ה-High End מבחינת ייחס תמורה ומחיר.

ATI לא תוציא כרטיס מסך שבסוף לא יהיה מתחרה ראוי לכרטיסים החזקים של ATI, ואנו רואים ש-HD2900XT הוא הוכחה לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

HD2900XT שולט כרגע בשוק ה-High End מבחינת ייחס תמורה ומחיר.

ATI לא תוציא כרטיס מסך שבסוף לא יהיה מתחרה ראוי לכרטיסים החזקים של ATI' date=' ואנו רואים ש-HD2900XT הוא הוכחה לכך.

[/quote']

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

בן אדם מה מצחיק, תחשוב שנייה, העם 8800GTS נותן תמורה העולה על HD2900XT? לא.

אל תישקח ש-8800GTX יצא הוא היה חרא בביצועים, ועם הזמן עם שיחרור הביצועים עלו בערך ב-30%.

אז תעשה 30%- ביצועים ל-8800GTS והוא נופל הרחק מה-HD2900XT.

HD2900XT עם חרא, ועושה בערך את אותה העבודה של 8800GTS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרא ביצועים? אני דווקא זוכר דווקא המון פנים נדהמות והמומים .. ;D

האם HD2900XT מציג תמורה העולה על 8800GTS? כן/לא תסביר?

ולמה 8800GTS לא מציג תמורה העולה על HD2900XT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגמא ראשונה: עם בסכום כזה ששילמתי מכספי, אני רוצה לשחק על Antialiasing setting 16x ועל anisotropic 16xQ, רזולוצייה 1920x1200

הכל על המקסימום כולל HDR

Test Drive Unlimited בקושי 10 FPS.

תגיד להביא עוד דוגמאות אני יביא, נכון ש-אלה הגדרות מטורפות אבל במחיר שכזה אני אמור לקבל ביצועים שכאלה?!

עם כן אני מעדיף ליקנות עוד 8800GTX ולהשים אותו במערך ועם הביצועים לא יספיקו לי שיצא ה-G90 אני יקנה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיכול לרצות, אם יש לך בעיה לקנות לא היית צריך לקנות את המחשב הזה, לא חוסכים 10 שנה בשביל מחשב high end שיסחב עוד 10 שנה איתך.

בדיוק כמו ערסים שחוסכים לBMW שנת 88...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיכול לרצות, אם יש לך בעיה לקנות לא היית צריך לקנות את המחשב הזה, לא חוסכים 10 שנה בשביל מחשב high end שיסחב עוד 10 שנה איתך.

בדיוק כמו ערסים שחוסכים לBMW שנת 88...

לא שאני יכול לירצות, כבר חסכתי 2,500 שקל עוד שבועיים בערך יהיה לי את הסכום הדרוש בישביל עוד 8800GTX.

אני כול בערך חצי שנה\שנה קונה\משדרג מחשב.

ובקשר לזה שחוסכים 10 שנים, אחי בן אדם מי יחסוך 10 שנים בישביל מחשב? תיהיה רציני.

אני רציתי מחשב טוב קיבלתי מחשב טוב אבל בדוגרי בכזה מחיר עוד שנה שנתיים שלוש אתה תקבל באמת את הביצועים\התמורה לכסף.

עידכון:

חשבתי קצת, עוד כמה חודשים יצאו ה-G90, אני יקנה לי אחד ואת שלי ימכור, ה-G90 מבחינת יהיה יותר בשל ל-DX10, ולדעתי יהיה קנייה יותר חכמה מליקנות עכשיו עוד 8800GTX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

בן אדם מה מצחיק' date=' תחשוב שנייה, העם 8800GTS נותן תמורה העולה על HD2900XT? לא.

אל תישקח ש-8800GTX יצא הוא היה חרא בביצועים, ועם הזמן עם שיחרור הביצועים עלו בערך ב-30%.

אז תעשה 30%- ביצועים ל-8800GTS והוא נופל הרחק מה-HD2900XT.

HD2900XT עם חרא, ועושה בערך את אותה העבודה של 8800GTS.

[/quote']מה הבעיה פשוט לקחת את הבנצ'מרקים של ה GTX/S עם דריברים בגירסאת ה Beta ואת המבנצ'מרקים של ה HD2900XT ולהשוות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעל 8800GTX ולא נהנה מימנו כמו שקוויתי, ביגלל זה אני הולך ליקנות עוד אחד ולהשים אותו במערך .

יפה מאוד, הדעה שלך חשובה לכולם בפורום, ואני מקווה שאנשים יבינו שהכי טוב לקנות לפי הנוסחה של ביצועים/מחיר שמתאימים לכיס.

אתה צודק שילמת המון כסף ולא קיבלת תמורה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...