Nvidia vs ATi -חילופי האשמות. - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nvidia vs ATi -חילופי האשמות.

lmlm

Recommended Posts

עוד פעם לחכות?

אף אדם שפוי לא הולך שוב לחכות(כן ואז שוב לחכות).די, נמאס.

ה2900XT ברוב המקרבים נמצא ברמת ביצועים סביב GTS320 לGTS640, צורך יותר חשמל,חם יותר,מרעיש יותר,יקר יותר והגיע אחרי 7 חודשי איחור. אז איך הגעת למשתלם יותר?

אני יודע, אתה פאנבוי של ככה הגעת למסקנה (הלא)מזהירה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עוד פעם לחכות?

מי שמחכה הם אנשים עם כסף, אנחנו יודעים טוב מאוד את תג המחיר של ה-GTX וגם ULTRA שעוד יותר לא משתלם.

ה2900XT ברוב המקרבים נמצא ברמת ביצועים סביב GTS320 לGTS640, צורך יותר חשמל,חם יותר,מרעיש יותר,יקר יותר והגיע אחרי 7 חודשי איחור. אז איך הגעת למשתלם יותר?

כדאי שתקרא פה, 2900XT שומר במאמץ על טמפ' של 90 מעלות, לעומת 8800 שמגיע ל102+ מעלות.

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=39580

אני פאנבוי גאה של , אתה מפחד ומתחבא בארון, אבל כל הפורום יודע כבר שאתה פאנבוי של NV. :funn:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם לחכות?

ראסמי, מה אתה תגיד לכל אחד אם הוא פאנבוי או לא, ראינו באנצ'ים יש עובדות בשטח ש-HD2900XT עולה על ה-8800GTS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם לחכות?

מי בכלל אמר לחכות?! הHD2900XT משתלם כבר עכשיו ביום השקתו :kopfpatsch:

הגיע אחרי 7 חודשי איחור? אין ספק. מסכים איתך זה מבאס אותי לאללה. אבל (וזה אבל גדול!) צורך -פחות- חשמל, -קריר- יותר, זול יותר מGTS640 (ובטח שמהGTX) והרבה הרבה יותר משתלם.

לגבי הקירור, אגב, תהיה סמוך ובטוח שיצרנים שונים ישימו שונה לכרטיס.

אחרי שאנחנו מיידעים אותך בעובדות, אתה עדיין מצהיר הצהרות מוטעות ומטעות על הכדאיות/משתלמות של הכרטיס המצויין הזה. מי פה הפאנבוי של מי? אני של , או אתה של Nvidia?

רואים שלא קראת על הטכנולוגיה הגלומה בR600 בקישור שנתתי קודם מטומס הרדוור.

שם כתוב, מסתבר, שמערכת High end עם HD2900XT צורכת פחות חשמל מאותה המערכת עם 8800GTX.

מפליא?

תתפלא.

זה הפליא גם אותם (עם כל השמועות שהיו ברשת על "צריכת חשמל אסטרונומית" שתהיה לכרטיס)... היא ללא ספק לא צריכה נמוכה, אבל היא בשום מצב לא יותר גבוהה מה8800GTX.

אני מציע בכל זאת לקרוא.... תחכים קצת...

"here are a few of the findings. For starters, R600 drew less overall system power than 8800GTX in the game tests. I personally want to try more applications and settings to see why this happened."

בכל הבדיקות יצא שמערכת עם 8800GTX צרכה 5-15W יותר מאשר המערכת עם HD2900XT.

הנה הכתבה המקורית

http://www.tomshardware.com/2007/05/14/r600_finally_dx10_hardware_from_ati/page26.html

שוב אני אומר.

תתעוררו כולכם.

ה8800 בנוי להריץ משחקים של היום.

הHD2900 בנוי להריץ משחקים של מחר.

מה גם שמעניין אותי איך הוא באוברקלוקינג, מאחר והוא מתחמם פחות (!!!) מה8800...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פאנבוי גאה של , אתה מפחד ומתחבא בארון, אבל כל הפורום יודע כבר שאתה פאנבוי של NV. :funn:

כן פאנבוי של NV היה קונה כרטיס של בקרוב ,נכון? ::)

מי שיש לו כסף ומחכה כל הזמן ילך לקבר עם הכסך בלי להנות ממנו.

לפי מבחני ביצועים אמינים באתרים מובילים הביצועים ברוב המוחלט של המקרים של הכרטיס הזה נעים סביב הGTS320 לGTS640 איך הגעת לאולטרה שבכלל לא מתאים לצרכן הפרטי?

90 מעלות בזה אתה מתגאה?

ה8800 לא מגיע למעלות כלו כמו 100 אולי הם נפלו על כרטיס תקול.לא חסרים סיקורות וכדומה שמראים שבמאמץ הוא לא מגיע ל100+ מעלות :-*

"אני פאנבוי גאה של AMD"

מעניין במה אתה מתגאה ::)

ראסמי' date=' מה אתה תגיד לכל אחד אם הוא פאנבוי או לא, ראינו באנצ'ים יש עובדות בשטח ש-HD2900XT עולה על ה-8800GTS.

[/quote']

אם זה באנצים מאתרים לא בטוחים/בלוגים סינים אז אולי.

בשטח הביצועים שלו לא עולים אלא נעים סביב הביצועים של 8800GTS.

יש לו עוד חסרונות שבגללם לא שווה לקנות את הכרטיס הזה וציינתי אותם קודם לכן.

שוב אני אומר.

תתעוררו כולכם.

הHD2900 בנוי להריץ משחקים של מחר.

:funnypost:

זה אותו משקל כמו שאני יגיד

ה8800 בנוי להריץ משחקים של מחר והHD2900 לדשדש מאחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באותו מחיר?

ה2900XT לא עולה באזור ה2500?

::)

חוץ מזה crysis רץ על 8800GTX ב60-80 FPS אני לא מאמין שה2900XT יפעיל אותו על 100, אתה חולם או יותר מדוייק הוזה.

ה2900XT בהשקה עולה פחות מ400$ בחו"ל. מה שאומר שבארץ הוא צריך לעלות בסביבות 1800-1900 ש"ח, כמו GTS320 ממוצע.

ה8800GTX אמנם מריץ Crysis ב60FPS (ולא 80... ואני הוזה פחחח) אבל GTS320 מסכן יריץ אותו בפחות מ30FPS.

ה2900XT יריץ משחקים בקוד מלא של D3D10 כמו נימר... אני מניאק אם לא יהיה לו 100FPS בCrysis.

but that remains to be seen...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגמא לכך שה-2900XT יותר טוב לעתיד היא זאת:

מנוע הגרפי הכי טוב שקיים היום למחשב זה מנוע ה-UNREAL 3 וראתי ביקורות באתרים אמינים (אני יחפש אותם וישים לינק) שבהם ה-2900XT עוקף את ה-GTX ב-FPS במשחק RAINBOW SIX VEGAS שזה המשחק היחיד שרץ על המנוע כרגע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kill_b7 מה כל-כך קשה להבין? אמרו במפורש שהכרטיס לא יתחרה מול 8800GTX, ולמרות זאת יש בנצ'ים שהוא כן מתקרב.

חכה שיצא 2900XTX על 65 ננו הוא יתחרה יפה מאוד ב-GTX.

כרגע ה-HD2900XT כרטיס משתלם, עדיף על 8800GTS, וכל זה עם במצב אלפא.

להזכירך שוב, לאנוידיה היה המון זמן לשפר ללא לחץ ציבורי.

אז תחשוב על זה. :s07:

חחחחחחחח...

צריך לחכות ל HD2900XTX על 65 ננו בשביל לקבל תחרות GTX? עוד מעט יגיע G90...

כל מי שקנה 8800GTS 640MB נהנה כבר כמה חודשים ולא צריך להתבאס שלא חיכה ל HD2900XT..

כל אלה שחיכו יכולים להתנחם שהם חיכו בשביל כרטיס 8800GTS+- אבל מחברת ATI

דבר אחרון: לפחות שיחררה דריבר רשמי ולא דריבר אלפא :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...