תמונה מסנדרה...50! Barcelona B0 2.4 GHz 50 to 100 per cent faster than QX6700 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונה מסנדרה...50! Barcelona B0 2.4 GHz 50 to 100 per cent faster than QX6700

urib

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חבל(או שלא?) רק שרוב האנשים האנשים רואים אותך כפאן בוי(ואולי אפילו כפאן באס) ולכן לא יתייחסו לשום חדשות שלך לטובת ATI-.

יתייחסו או לא? ממש לא מזיז לי, מה שבטוח מעריצי יכולים שוב לחייך. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שטות?זה שקר?זו בדיחה? לא זה אורי.

אורי ,קח נייר וצייר לך גראפים לטובת ותפסרם אותם. כולנו נאמין לך !

די, די... עכשיו לכלכת לגמרי! :kopfpatsch:

נו, באמת מראים לך צילומי מסך של סנדרה, של CPU_Z. בטח תגיד לי שגם את הגראפים זייפו בפוטושופ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אמיתי, אותי זה הרשים.

אני לא כל כך בטוח שדווח ההספק מדויק, אבל התוצאות לא רעות בכלל. ;)

עכשיו רק חסר מבחני Real World, אבל איך שזה נראה עכשיו הYorkfield לא מי יודע מה תחרות.

אוף... סוף, סוף אתה רואה את האור. :kopfpatsch::hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף... סוף, סוף אתה רואה את האור. :kopfpatsch::hi:

זה לא משנה את העובדה שאתה פולט המון שטויות.

במידה וK10 עליון בצורה מוגזמת על קיימים + Penryn, זה לא מכוון והוא "מרובע אמיתי" והם "מודבקים בדבק שלוש שניות", אלא המבנה הארכיטקטורי יעיל יותר. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה זה טוב לנו בדיוק - שמעבדים ביתיים מובססי ברצלונה יהיו פה בקריסטמס - פאקינג דצמבר...

די, די... עכשיו לכלכת לגמרי! :kopfpatsch:

נו, באמת מראים לך צילומי מסך של סנדרה, של CPU_Z. בטח תגיד לי שגם את הגראפים זייפו בפוטושופ?

זה לא בדיוק בלתי אפשרי,

מה גם שזה האתר היחיד שמראה דברים כאלה... וגם הוא לא אחד מאתרי החומרה הידועים.

זה מוזר כמה קל לך להאמין לאתר בודד שמפרסם תוצאות בניגוד מוחלט לשתיקה של AMD

בעוד היה לך מאוד קל להתנגד נחרצות לכל הבנצמארקים שפורסמו על קונרו טרם יציאתו...

גם לR600 שוחררו באנצים כמה חודשים לפני יציאתו באתר עלום שם... והם היו מגמתיים וטובים יותר מתמונת המצב האמיתית.

בקיצור הבנצמארקים האלה לא משמעותיים (sandra?), לא מספיקים ולא ברורה אמינותים.

יותר מעניין ש פרמסה specFP rate ו- specINT rate של ברצלונה ב 2.6 גיגה הרץ. 92 ו- 104 בהתאמה.

לעומת קלוברטון 2.66 גיגה הרץ שעושה 61 ו- 92.1 בהתאמה.

כלומר באותה מהירות שעון FP טוב יותר בכ- 50% ו int טוב יותר בכ- 11%.

כמובן שרוב הסיכויים שעד שברצלונה יהיה זמין יהיה כבר יורקפילד ב 3.2ghz ו FSB של 1600...

עדיין תוצאות יפות של בעיקר אם הם יצליחו להביא את המעבד במהירויות גבוהות יותר מ-2.6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה זה טוב לנו בדיוק - שמעבדים ביתיים מובססי ברצלונה יהיו פה בקריסטמס - פאקינג דצמבר...

כי בחורף אנשים לא יוצאים מהבית, כולם מתכרבלים מסביב המחשב ובחוץ שלג יורד על גגות הבתים.

והילד אומר לאביו: "אבא קנית לי מתנה מחשב חדש?" אבא אומר: "כן בן יקר, מחשב חדש עם מרובע ליבות אמיתי! ." ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בחורף אנשים לא יוצאים מהבית, כולם מתכרבלים מסביב המחשב ובחוץ שלג יורד על גגות הבתים.

והילד אומר לאביו: "אבא קנית לי מתנה מחשב חדש?" אבא אומר: "כן בן יקר, מחשב חדש עם מרובע ליבות אמיתי! ." ;D

ואז הבן אומר, תודה אבא, עכשיו פיפה ירוץ פצצה!!!!

האמת שהבן שואל אם סנטה קנה לו מתנות אבל לא משנה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורי אורי, ממש כואב לי לאכזב אותך שוב, אבל זה מזויף.(פאק, גם בשבילי, מתי נראה כבר מספרים? :bash:)

http://www.sweclockers.com/forum/showthread.php?s=&threadid=680996

מישהו מהפורום הנ"ל זייף את התמונה(דפדף טיפה למטה) וכמובן שFUDZILLA קפצו על המציאה.(וכפי שניתן לראות, התחרטו והידיעה כבר הוסרה)

2004954861694592056_rs.jpg

לא יהיו שום מספרים עד קומפיוטקס, אני כמעט בטוח. הם רוצים לעשות את זה בגדול, לא ככה.

EDIT : קרדיט, כמובן, לXS : http://xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=143068&page=8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...