בעייה קשה בהתקנת Windows XP Pro - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה קשה בהתקנת Windows XP Pro

ShadowFlame

Recommended Posts

אולי הדיון יותר מתאים לפורום תמיכה טכנית... אם המנהלים רואים בזה כנכון, אני אשמח שתעבירו את הדיון למיקום יותר נאות.

הסיפור ארוך, אז אני אקצר לכם.

היה לי דואל-בוט של 98SE פלוס XPPro, שידרגתי את המערכת, פרמטתי את ה98 בטעות, הXP בכוונה, התקנתי מחדש 98, ועכשיו אני מנסה להתקין את שוב. ה98 מותקן על דיסק C:, והXP מיועד לדיסק שכרגע נמצא תחת האות E:.

כל פעם שאני מגיע לשלב ההתקנה שבו אני צריך לעשות ריבוט ולהמשיך את ההתקנה מחוץ לחלונות, הכל נראה בסדר, עד שהמחשב סורק את הדיסקים אחרי שבחרתי דיסק להתקנה.

בשלב זה, הוא אומר לי משהו כמו "Setup has determined that hard disk c: is corrupt and cannot be repaired. Setup cannot continue." [אני חושב שזה שכתוב מדויק מאוד, אם לא לגמרי]

כמובן שהרצתי ScanDisk עמוק, ואפילו איחיתי את הדיסק, אך ללא הואיל.

עשיתי חיפוש קטן בנושא, מצאתי הסבר אחד לבעיה שעבד למישהו, אך הוא מוסבך, דורש יצירת דיסקטי הפעלה, והתקנה בו-זמנית של שתי מערכות ההפעלה, ולכן אני מעדיף כרגע להתרחק ממנו. גם מצאתי כתבה שסיפרה על התקנת , שבה כותב הכתבה נתקל באותה הבעיה, אך הוא אמר שאחרי שעשה ריסט וחזר ישר אל ההתקנה, הכל עבד כראוי.

ניסיתי אפילו לפרמט את הדיסק המיועד לXP בשיטת NTFS, אך שוב, ללא הואיל.

הבעיה הזאת מטריפה אותי, אני ממש לא אוהב את 98, ואני מקווה לתשובה מהירה ככל האפשר.

בתודה עצומה מראש, מיכאל ספיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה שדיסק ההתקנה של pro תקין כנראה שיש לך בעיה בדיסק הקשיח תעשה סריקה לבדיקת bad sectors ע"י scandisk ובחר

בסריקה יסודית .

הוא אמר:

כמובן שהרצתי ScanDisk עמוק, ואפילו איחיתי את הדיסק, אך ללא הואיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכפת לך אולי לפרמט ולמחוק את כל המחיצות? - להביא את הדיסק למצב של "פקטורי קלין" (בלי מחיצות) ואז לבנות אותו מחדש?

אין סיכוי.

אין שום סיכוי.

יש לי שם מחיצה שלישית, בנוסף למחיצות מערכות ההפעלה, שהמחיצה הזאת היא כ-21ג'יגה, וכ=85% מלאים החומר שלי, שאין לי דרך לגבות.

:'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיתרון פשוט שלא תואהב במצב שלך

גם לי זה קרה במחשב שתיקנתי. והפיתרון פשוט למחוק את כל המיחצות בFdisk ולבנות מחדש

אחרי שעשיתי את זה המשכתי בהתקנה של הWindows ולא היו שום בעיות

אם יש לך צורב תיקנה כמה Cdrw תגבה תפרמט ותתקין מחדש

אם יש לך עוד מחשב פשוט חבר את הכונן שלך כSlave ותעביר הכל למחשב השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זורק לך סתם נסיון כי אתה גם ככה במצב לא נעים:

מחוק את כל הקבצים שנמצאים ב \:C כולל המוחבאים (לא מדבר על ספריות - רק על קבצי מערכת)

עשה כדומה ב \:E ותנה להתקין שוב

מקווה שיפתור לך את הבעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זורק לך סתם נסיון כי אתה גם ככה במצב לא נעים:

מחוק את כל הקבצים שנמצאים ב \:C כולל המוחבאים (לא מדבר על ספריות - רק על קבצי מערכת)

עשה כדומה ב \:E ותנה להתקין שוב

מקווה שיפתור לך את הבעיות.

כבר פרמטתי את שניהם, על ההתחלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיתרון פשוט שלא תואהב במצב שלך

גם לי זה קרה במחשב שתיקנתי. והפיתרון פשוט למחוק את כל המיחצות בFdisk ולבנות מחדש

אחרי שעשיתי את זה המשכתי בהתקנה של הWindows ולא היו שום בעיות

אם יש לך צורב תיקנה כמה Cdrw תגבה תפרמט ותתקין מחדש

אם יש לך עוד מחשב פשוט חבר את הכונן שלך כSlave ותעביר הכל למחשב השני.

אני חושב שכדאי לי קודם לנסות לאחד את C וE, לפרמט, ולהתקין שם ... אם זה לא עובד, אז אולי אני אאלץ לגבות ולנקות את כל הכונן.

העניין הוא פשוט ששתי מערכות ההפעלה חיו בשלום יחדיו על הדיסק הזה בעבר... אני לא מבין למה הם מתקשים עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סתם זורק באויר פה אבל תנסה לפרמט שוב את ה98 ואת ב ותשתיל אותם הפוך,98 ב E וXP ב C אולי זה יעזור.

בשביל זה אני אצטרך גם להגדיר את הגודל שלהן מחדש, כי אני צריך יותר מקום לכונן של הXP מאשר של ה98.

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...