כמעט הכל בסדר(לשעבר:מסך כחול בזמן העלאת ה- WINDOWS) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמעט הכל בסדר(לשעבר:מסך כחול בזמן העלאת ה- WINDOWS)

silky

Recommended Posts

שלום לכולם,

לאחר שהלוח אם שלי התקלקל כאשר העברתי את המחשב למארז החדש( http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=251493.0 ), קיבלתי סוף סוף את המחשב חזרה.

חיברתי את ה HD , שמח ומאושר שעכשיו המחשב חזר אליי, רק שלא ציפיתי לקבל פתאום מסך כחול בזמן העלאת הWINDOWS(מצ"ב תמונה שצילמתי עם ה 6230, סליחה על האיכות הירודה).

אין לי מושג למה זה קרה,או איך מסדרים את זה , אך אשמח אם תוכלו לעזור לי.

כאשר דיברתי עם הטכנאי הוא אמר לי שאני אעשה REPAIR והכל יהיה בסדר. ניסיתי, אבל או שלא הבנתי איך עושים או שזה לא עזר(האם זה בגלל שכרגע יש לי XP PRO והדיסק שניסיתי לעשות REPAIR איתו הוא XP HOME?).

שאלה נוספת: האם יש לי ברירה חוץ מלפרמט את הHD ולהתקין חדש?

תודה לעוזרים.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאמרת על פרו ו HOME לא חושב שזה קשור לזה

תמסה לשים את השגיאה שלך בגוגל ולחפש

כ99% מהמקרים אתה תמצא טונות של פורמים עם אותם בעיות ואיך לפתור אותם

אתה צריך לשים בחיפוש את החלק למטה של הBSOD

איפה שרשום 0X000.... (משהו כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

קודם כל, לא הבנתי אם אתה חיברת את החלקים לבד, אבל אם אותו טכנאי עשה את העבודה, והביא לך ככה את הדברים, הרי שזה מגוכך ולא בסדר מצידו.

ולעניין, דבר כזה קרה לי כבר מספר פעמים. זה קורה הרבה פעמים כאשר אתה מחליף למערכת הפעלה כלשהי לוח אם/מעבד, בעיקר למערכות חלונות 98/2000/XP. הוא מתבלבל, כי משהו לא מתאים לו וזה גורם בעיות.

זה יכול לקרות גם, למשל, אם כיבית את המחשב ברגע שלא היית אמור, ואיכשהו, איזה קובץ בסיסי בחלונות נשמר שלא כדין ושוב, כשהוא קורא ומנסה להעלות את המערכת, הוא מתבלבל, ומודיע לך שהוא קצת לא סגור על עצמו.

יש עוד בעיות, כמו תקלות בחומרה, אבל אני לא מאמין שזה כך, על פי התיאור שלך, ויותר מזה - יכול להיות שאמנם אתה צריך לעשות repair מהדיסק עם הגרסא המתאימה.

בכלאופן, פעולה אחת ששמתי שפותרת את העניין, זה להעלות את המחשב מדיסק קשיח אחר (סתם משהו) כשה"פגום" מחובר, להכנס לדיסק הפגום דרך כדי לראות שאכן הכל בסדר, ואני לא בטוח שצריך, אבל אפשר להעביר עליו scandisk שיתקן איזה פגם קטן, אם יש. הפעולה גורמת לזה שכמה קבצים שהתבלבלו לו, נכתבים, כנראה, מחדש בצורה טובה.

היו פעמים שזה לא עזר, אבל אפשר לעשות כל מיני פעולות repairing למיניהן, וזה יסדר את זה, כי כל העניין, שהמערכת קצת מתבלבלת ואפשר לסדר את זה בקלות, במיוחד אם לא החלפת מערכת הפעלה ואם מדובר במשהו יחסית חדש, כמו חלונות שנוטה להיות יותר ידידותי.

נסה גם להריץ את המערכת ב safemode מלא, ותראה מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

המחשב עולה והכל בסדר(פשוט שיחקתי עם ה MSCONFIG וזה מה שגרם לבעיה עם ה DEVICE MANAGER).

ולכן אני מצליח לרשום מהמחשב שלי!

הבעיה כרגע: יש לי סימן קריאה על המעבד ב DEVICE MANAGER(בעיית דרייברים?) וגם לא הצלחתי לגרום ל AUDIGY 2 ZS לעבוד אז חזרתי לכ. קול שעל הלוח אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח זהה.

K8-NF9.

דרך אגב. פתרתי את הסימן קריאה ע"י בחירה באופציה של ROLLBACK DRIVERS.

תגידו : הגיוני שלקחו לי 500 שקל על שעות עבודה של הטכנאי על רכיבים שבאחריות(הוא טען שהמארז היה לו מאוד מסובך)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח זהה.

K8-NF9.

דרך אגב. פתרתי את הסימן קריאה ע"י בחירה באופציה של ROLLBACK DRIVERS.

תגידו : הגיוני שלקחו לי 500 שקל על שעות עבודה של הטכנאי על רכיבים שבאחריות(הוא טען שהמארז היה לו מאוד מסובך)...

בולשיט.

לא יותר מ150 ש"ח.

מארז מסובך ?

למה, מה יש לך ARMOR עם קרור מים מובנה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד הוא שם לי ספק (נראה לי ג'נרי- בא עם 12CM אבל אני לא מצליח לראות את השם שלו) ולקח לי 270 ש"ח, ועכשיו המאוורר שלו עושה לי רעש ככה שאני חייב להחליף אותו.

למישהו יש עצה לדגם טוב במחיר הנ"ל?

מה שכן אני חייב שבספק יהיה את הכבל חשמל המרובע שמשמאל למעבד ארוך מהרגיל בגלל מיקום הספק במארז....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...