עוד ירידת מחיר למסכים של DELL - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד ירידת מחיר למסכים של DELL

ofer40

Recommended Posts

עצם העובדה שהתחזת למשתמש רגיל מהאתר והמלצת על החנות, ולאחר מכן חשפת שאתה אחד מהבעלים - כבר מדליקה נורת אזהרה לגבי האמינות שלך.

אני לא אתקרב ולא אמליץ לאף אחד להתקרב לחנות שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.אני מכיר.כבר קניתי משם ספק של COOLERMASTER וPAD.שירות טוב.אנשים נחמדים.החנות נפתח לא מזמן והמחירים היו גבועים.אבל איך שאני רואה הם יוצאים לשוק.DELL כבר הזול מכולם.נראה איפה הם יגיעו.אבל בכל זאת שיהיה להם בהתלחה!!! :yelclap:

זו חנות חדשה שעובדת רק חודש וחצי, אנשים טובים ואחראים שנותנים את שרות הכי טוב, עוזרים, מסבירים, מביאים את מוצרים עד הבית של הלקוח...

בקרוב אמור להיפתח סניף בבת ים.

בגלל שעדיין חנות שלנו קיימת רק באינטרנט אין מספר טלפון של המשרד או חנות.

אנו משווקים מורשים של המחירים שלנו לא יכולים להיות גבוהים כמו בשער החנויות - כי אנו חדשים, ואין לנו שום כוונה להערים את המחירים עד השמיים.

:hi: ראיתי כאן כל מיני תגובות לא נעימות , זכותכם , אבל לא ניסיתם ,אתם לא מכירים .

בברכה

הנהלה M&J Computers

:xyxthumbs:

אני הייתי מתרחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצם העובדה שהתחזת למשתמש רגיל מהאתר והמלצת על החנות, ולאחר מכן חשפת שאתה אחד מהבעלים - כבר מדליקה נורת אזהרה לגבי האמינות שלך.

אני לא אתקרב ולא אמליץ לאף אחד להתקרב לחנות שלכם.

מסכים עם כל מילה .

יש דברים שלא עושים,דבר כזה נותן לי אינדיקציה על איזה סוג בנאדם אתה,ומסוג כזה של אנשים אני לא קנה בחיים גם אני "מרוויח" עוד מאה שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.אני מכיר.כבר קניתי משם ספק של COOLERMASTER וPAD.שירות טוב.אנשים נחמדים.החנות נפתח לא מזמן והמחירים היו גבועים.אבל איך שאני רואה הם יוצאים לשוק.DELL כבר הזול מכולם.נראה איפה הם יגיעו.אבל בכל זאת שיהיה להם בהתלחה!!! :yelclap:

לאוניד שלום רב,

אינך יכול לפרסם הודעה סמויה בפורום על זה שקניתה בה מוצר X ולהתחזות ללקוח מרוצה (בכינויי פורומים משתמש כמוך נקרא טרול). יש לך חנות טובה, אמינה וזולה תשווק אותה ותפרסם כמו שצריך. אף אתה יכול ליצור קשר עם המנהלים לבקש לפרסם באנר בפורומים השונים או טופיק בדביק. הפירסום במרמה שציטטי ממש מרתיח.

בהצלחה עם החנות החדשה,

L.A

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון ננעל.

הוא לא יימחק, למען יראו וייראו.

נ.ב.

לכל אותם בעלי חנויות שחושבים שהם חכמים ויכולים לפרסם חינם את החנות שלהם ולעבוד על הגולשים.

אנחנו לא טיפשים ואנחנו מזהים אתכם מיד ומטפלים בזה. עדיף לכם להזדהות מראש ולבקש כותרת מותאמת אישית בפרופיל שלכם המצהירה שאתם שייכים לחנות זו או אחרת.

ובכל מקרה, אסור לכם לפרסם מוצרים שלכם בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...