משהו כבר ניסה את ה-TCP/IP Patch ל-Vista ? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו כבר ניסה את ה-TCP/IP Patch ל-Vista ?

SyndromE

Recommended Posts

נו אתם יודעים על מה אני מדבר... max half open connections שהוגבל ב-XP SP2 סודר עם patch (למטרת P2P)

גם ב- יש הגבלה (לכל גרסא הגבלה שונה) אבל מצאתי patch חדש.

אין לי מותקן אבל אני יודע שלחבר שלי ה-bittorent עבד על הפנים, וחשבתי אולי זה יכול לעזור.

מי שמעוניין לנסות - צירפתי את ה-patch, אבל רק לגרסאות ה-32bit (ה-64 תופס יותר מקום ממה שאפשר להעלות פה)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

This patch disables the limit of concurrent connections in the tcp/ip driver of Windows .

Because of this limitation you get many event ID's 4226 in your System log.

נפשט את הדברים ונאמר שמספר החיבורים בוא זמנית מוגבל אצלך ל-25 אני חושב. לא ממש טוב ל-P2P. אני לא בטוח אם זה אומר חיבור ל-25 IP's ביחד אבל זה בטוח משפיע על כמות ה-IP's אליהם תוכל להתחבר.

ההגבלה היא מסיבות בטיחות - התחילו עם זה אחרי התולעים שהיו ששחטו לך את הרוחב פס. אבל היום עם כל האבטחה שיש זה רק מפריע לכל משתמשי ה-P2P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפשט את הדברים ונאמר שמספר החיבורים בוא זמנית מוגבל אצלך ל-25 אני חושב. לא ממש טוב ל-P2P. אני לא בטוח אם זה אומר חיבור ל-25 IP's ביחד אבל זה בטוח משפיע על כמות ה-IP's אליהם תוכל להתחבר.

ההגבלה היא מסיבות בטיחות - התחילו עם זה אחרי התולעים שהיו ששחטו לך את הרוחב פס. אבל היום עם כל האבטחה שיש זה רק מפריע לכל משתמשי ה-P2P

בו נפשט ונאמר שאתה מדבר שטויות בלי להבין כלום בנושא. מדובר במגבלה על מספר החיבורים שבתהליך התהוות, לא על מספר החיבורים בפועל. ואין קשר לכמות ה IP שמתחברים אליהם.

אני מצליח בלי בעיה להוריד מהר בלי שאף פעם השתמשתי בפאץ הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אתה צודק, בגלל זה אמרתי שאני לא בטוח מה המספר מייצג.

דבר שני אתה מוזמן להרגע, מה שלא ידעתי בפרטי פרטים לפני דקה אני יודע עכשיו. זה לא עושה אותך bigshot.

תיקונים \ הסברים:

The limit slows down the rate at which new connections can be made and so the transfer may start a bit slower but the total number of connections is still very large.
It may slow down how quickly you build up a full set of peers, but once established the speed penalty is minimal.

בכל מקרה מי שמשתמש בפאץ' ירצה גם להסיר את המגבלה מתוכנת ה-P2P עצמה, מאחר וכבר הזינו הגבלות למס' תוכנות.

ובקשר אליך Omni... תתווכח עם העובדה שאני *מתחיל* להוריד יותר מהר ממך :D

איך אני אוהב פלצנים מתנשאים... "אתה לא מבין כלום", "אני חיפשתי בגוגל לפניך" ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המגבלה הזו היא מפני הפצת .

מיקרוסופט לא רוצה שמחשב אחד (כאשר הוא נידבק) יוכל לשלוח את הוירוס ל-200 מחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...