80,000 ניצולי שואה מתחת לקו העוני - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

80,000 ניצולי שואה מתחת לקו העוני

huber

Recommended Posts

הבעיה האמיתית של עוד לא התחילה-כאשר יגיע הדור שלא ראה ניצלוי שואה בחיים, ואז כל הסיפור יכול לההיפך לפיברוק גדול אחד בעזרת תקשורת מיומנת מספיק וקבוצה של אווילים שילכו אחריה.

נו באמת אתה מאמין למה שאתה אומר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הבעיה האמיתית של עוד לא התחילה-כאשר יגיע הדור שלא ראה ניצלוי שואה בחיים, ואז כל הסיפור יכול לההיפך לפיברוק גדול אחד בעזרת תקשורת מיומנת מספיק וקבוצה של אווילים שילכו אחריה.

שיגיע הדור הזה לא ישאר למי לתת כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כולה ההורים/סבים שלהם טבחו ביהודי אירופה בצורה שיטתית ואכזרית במיוחד כאילו היינו חרקים להדברה.

איך אנחנו מעיזים להתבכיין על זה? :screwy:

אני אישית לא מרחם עליהם שהם משלמים פיצויים, כי מגיע להם לשלם, זה לא שהם סובלים מזה כ"כ.

כאילו אני בא לכל גרמני הביתה ולקוח לו את המשכורת ואז הוא נאלץ לחיות ברחוב, תתפוס קצת פרופורציות בנאדם.

גרמנים מלאכים טובים - יהודים צבועים וגזלנים, זה מה משתמע לי מדבריך וזה ממש לא לעניין.

ובתכלס, אם היינו איזה מעצמה או משהו כזה, היינו צריכים להכנס באמ'אמא שלהם רק בשביל הנקמה.

כן אתה מתבכיין ומתלוננן על הנכדים והנינים סתם.אין לך שום הצדקה.

למזל העולם לא מעצמה ואף פעם לא תהיה אחרת רק דברים רעים יקרו.

השאלה האמיתית שאף אחד כאן לא העלה היא, האם זה בכלל טוב למכור את ששת מיליון אחינו הטבוחים על אדמות אירופה לבני העמלק תמורת עגל זהב?!

השאלה האמיתית היא האם אתה כשיר לחיות בחברה בריאה.

עד כמה שאני שונא לדבר אליך קל וחומר להגיב לך פה אין שאלה של בודדים אלא שאלה של עם ומדינה העם הגרמני לקח מהעם היהודי רכוש ועכשיו הם צריכים להחזיר אותו

והם עוד עשו עיסקה טובה כי סך התשלומים מהווה איזה 7% נראה לי מסך הכל שהם לקחו מהעם שלנו

שונא אז אל תדבר יותר טוב לי.

לא זו שאלה של בודדים בלבד- העליטה הנאצית.

ואני לא מסכים בכלל עם הדעה שהדור הנוכחי של הגרמנים לא אמורים להרגיש אשמים.

ואולי גם האמריקאים שטבחו במיליוני אינדאנים לא צריכים להרגיש אשמים?

אולי גם אנחנו שמחזיקים בגטאות פלשתינאים לא צריכים להרגיש אשמים(אפילו אם זה מכוח ההישרדות)?

שמת לב שאתה מערבב זמנים?

לא הנינים לא אשמים בשום צורה במה שהסבאים שלהם עשו.

אל תשכח שרוב הגרמנים לא היו חיילי אס.אס .אלא אזרחים רגילים באותם זמנים.

"נעקור מקרבנו כל רבב גזענות"

http://www.ynet.co.il/home/0' date='7340,L-8,00.html[/url']

או שהוא טיפש או שהוא שקרן או ששניהם.

הוא רוצה לעקור את עצמו ביחד עם רוב המדינה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר?!?! :bash::s07:

לאן הפורום הזה עוד רוצה להידרדר?

הפורום הדרדר למקום הגרוע ביותר ברגע שהצלחת להכנס לפה.

השאלה האמיתית היא האם אתה כשיר לחיות בחברה בריאה

דווקא נחמד לקבל מחמאה כזאת ממך :screwy:

אם בעיניך אני קצת מטורלל זה אומר שאובייקטיבית אצלי הכל בסדר :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סך הכספים שהיגעו הוא 822 מיליון דולר בפריסה של 12 שנה. כאשר גרמניה המזרחית לאחר האיחוד החלה את התשלום רב ב1990 כמדומני.

וכל העניין עם הערבים- הם גורשו כי הם היוו גורם עויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו. מבחינת גרמניה הנאצית גם היהודים היוו גורם עוין, אז? זה מצדיק את כל מה שהתרחש שם?

תפסיקו לדבר על "האיזור" כאילו הוא היה שייך לערבים,הוא לא,הוא היה שייך לבריטים שכבשו אותו יפה,הציעו לערבים 80% ממנו,הם היו חמדנים בעיה שלהם.

לא מעניין אותי מה הערבים חשבו,אם הם אומרים שלפני זה הם היו כאן,וואלה אז לפני 2000 שנה אנחנו היינו כאן,את מי זה מעניין?אפחד.

מישהו הזכיר כאן "למה דור שני של ניצולי שואה צריך לקבל פיצוי",תנסו אתם לגדול עם ניצולת שואה כאמא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הנינים לא אשמים בשום צורה במה שהסבאים שלהם עשו.

אל תשכח שרוב הגרמנים לא היו חיילי אס.אס .אלא אזרחים רגילים באותם זמנים.

נכון מאוד, הנינים לא עשו את זה, אבל בזכות האבות שלהם קיימים נינים בכלל:ההיסטוריה הקצרה הזאת של ה-60 שנה היא מאוד פיזית עבור כל דור שבא אחריו!ללא השטחים שנלקחו מהאינדיאנים - רוב ארה"ב לא הייתה מה שהיא היום, כנ"ל לגבי כל אימפריה כובשת-בין אם זה מנדט משנת תרתת"ח שעדיין קיים בשליטת הצרפתים או הבריטים וגם אם זה משהו שנמצא בתהליך כמו אצלנו במדינה.

אתה שוכח שלהיות מדינה זה גם לקחת אחריות על ההיסטוריה של המדינה ואם אתה לא תיקח את זה-אז למה שמישהו אחר יקח את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים, הרי בכל ההיסטוריה לא נראתה כזאת כמות מאסיבית של

השמדת המונים, בכזאת שיטטיות.

לכן בתור יוצרי התקדים הזה של השמדת עם בצורה כה "יעילה", שיהיה עליהם גם תקדים

לשלם מהאף שלהם עד שייצא להם המיץ.

אני לא רואה שהם סובלים שם בגרמניה, סה"כ מדינה עשירה ומפותחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מאוד, הנינים לא עשו את זה, אבל בזכות האבות שלהם קיימים נינים בכלל:ההיסטוריה הקצרה הזאת של ה-60 שנה היא מאוד פיזית עבור כל דור שבא אחריו!ללא השטחים שנלקחו מהאינדיאנים - רוב ארה"ב לא הייתה מה שהיא היום, כנ"ל לגבי כל אימפריה כובשת-בין אם זה מנדט משנת תרתת"ח שעדיין קיים בשליטת הצרפתים או הבריטים וגם אם זה משהו שנמצא בתהליך כמו אצלנו במדינה.

אתה שוכח שלהיות מדינה זה גם לקחת אחריות על ההיסטוריה של המדינה ואם אתה לא תיקח את זה-אז למה שמישהו אחר יקח את זה?

עוד פעם לקחת אחריות.

למה שמישהו יקח אחריות?

מי שהיה צריך היה לקחת אחריות- העליטה הנאצית הועמדה לדין ממזמן ונתנו את הדין הראוי.

מה שקורה היום בפועל שברוב חוצפתם מנצלים את רגשי האשם של חלק מהגרמנים כדי לגנוב כסף מגרמנים למטרות שאפילו לא קשורות בעזרה לניצולי השואה.

מסכים, הרי בכל ההיסטוריה לא נראתה כזאת כמות מאסיבית של

השמדת המונים, בכזאת שיטטיות.

לכן בתור יוצרי התקדים הזה של השמדת עם בצורה כה "יעילה", שיהיה עליהם גם תקדים

לשלם מהאף שלהם עד שייצא להם המיץ.

אני לא רואה שהם סובלים שם בגרמניה, סה"כ מדינה עשירה ומפותחת.

העלת נק' מעניינת בנוגע ליעילות.הרבה אנשים מנסים להבדיל את השואה מרצח עמים אחרים והיו המון כאלו לאורך ההיסטוריה האנשוית בכך שהשואה הייתה

בשיטטיות יעלה במיוחד.

זה פשוט בולשיט.רצח עם הוא רצח עם וזה לא משנה אם עשו את זה בכזו יעילות או שנכנסו לאיזו ארץ והתחילו להשמיד אלפים/מיליונים של אנשים.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92%27%D7%A0%D7%95%D7%A1%D7%99%D7%99%D7%93

ולכל המשתתפים בדיון- התשלומים הסתיימו!!! קפיש?!

הם לא.

בהתחלה העבירו כמה מיליארד ואחרי זה מעבירים באופן חודשי סוג של קצבה על כל אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...