80,000 ניצולי שואה מתחת לקו העוני - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

80,000 ניצולי שואה מתחת לקו העוני

huber

Recommended Posts

כן קראתי את זה כבר.

מה זה העם הגרמני אתה מוכן להסביר לי?

גרמנים הם אנשים בעלי אזרחות גרמנית ויש בגרמניה הרבה מהגרים גם צריכים לשלם כי הם אשמים בשואה?

עד לאיזה אבסורד אתה מוכן להגיע?

למה הגרמנים צריכים לשאת באחריות של הנאצים?

תסביר את עצמך אל תזרוק סתם סיסמאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

העם הגרמני זה אנשים ממוצא גרמני, אשר הוציאו מתוכם את הנאצים.

משום שהם הוציאו מתוכם את התגלמות השטן עלי אדמות, הם צריכים לשלם, גרמניה זה גוף, מדינה, האחריות על פשעי העבר היא קולטקיבית על הגרמנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך תגרום רק לאנשים עם מוצא גרמני לשלם מתוך כלל האזרחים הגרמנים?

אתה אפילו לא חושב שזה יצור בעיות בשטח?

אם לא ידעת השלטון הנאצי שלט דרך טרור בגרמניה והסתיר את רוב הפעילויות שלו כגון השמדת היהודים.

מי קבע שיש אחריות קולקטיבית על כל האזרחים לכל הדורות על פשעי העבר של מספר בודדים אתה?

אתה יודע שהפשע הוא לא של אותם אנשים?

אתה יודע שמי שביצע אותו כבר הועמד לדין ונתן את הדין?

כמובן שכן אני חשוד שאתה פשוט אנטיארי כי אתה רוצה לפגוע באוכלוסיה חפה מכל פשע ולגנוב להם כסף רק בגלל שהמוצא שלהם הוא גרמני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The bill, which passed unanimously, states that payments from Germany would not be considered taxable income or liable for other government deductions.

http://www.haaretz.com/hasen/spages/834027.html

איך זה בדיוק מוכיח שישראל מקבלת כסף מגרמניה?

זה בסה"כ אומר שמי שמקבל רנטה מגרמניה לא יחוייב עליה במס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרמניה אכן מעבירה סכומי כסף חודשיים, אבל לניצולי שואה שלא גרים בארץ. אלו שגרים בארץ נאלצים לסבול כתוצאה מהסכם השילומים.

::)

חוץ מזה אם אתה רוצה הוכחה לגבי שממשלת גרמניה מעבירה סכומים לניצולי השואה דרך אתה יכול לפנות במייל למשרד החוץ/האוצר הגרמני לפרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר כתבתי את זה בהתחלה

גרמניה מעבירה כספים לאזרחים ישראליים שעלו לאחר 1952

לא דרך אף אחד

והיא כבר לא מעבירה כספים לישראל המוזן זמן

ותשימו לב שה800 מליון דולר ששילמו בשנים לאחר הסכם השילומים זה לא כמו 800 מליון דולר כיום

זה הרבה יותר כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו שטויות. אני אלך ואעשה את זה, אני אחפש רקורדים על תשלומים שהועברו לממשלת . לא בשביל להוכיח לכם שאתם טועים (כי אפילו אני לא כזאת ילדותית) אלא כי אני מאמינה שקורים כאן סחיטה וניצול מהסוג הגרוע ביותר על גבם של נספים וניצולים ברצח הגדול ביותר שידעה ההיסטוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאן עוול גדול, אין בזה שום ספק

אבל הוא לא קשור לזה שישראל לא מעבירה כספים שהיא מקבלת כיום לניצולי שואה

אלא שהיא לא עומדת בהתחייבות שלה לדאוג להם מהכספים שקיבלו בזמנו (וישנם מאות מליונים ששוכבים בכל מיני מקומות ולעומתם ניצולים זקנים ורעבים)

ואני לא מבין על מה את בכלל מתווכחת

הראו לך קישורים שמפרטים את הסכומים שישראל קיבלה, לא כתוב שם כלום על תשלומים שהיא עדיין מקבלת

בנוסף, הסרט המדובר "הסכם השילומים" דיבר בהרחבה על הנושא וגם שם לא הוזכר דבר כזה (ואם היה דבר כזה, זה היה הכי הגיוני שיכניסו אותו בגלל הרלוונטיות לנושא)

אבל האבסורד הגדול הוא שאת מתווכחות כמו ילדה בגנון

מביאים לך קישורים ואת מבקשת הוכחות ספציפיות שלא קיימים סכומים שמשולמים כיום

זה כמו שאני אבקש ממך הוכחה שאין מנהיג בשם זד בכוכב שקוראים לו אלפא סנטורי, כל עוד את לא מביאה לי הוכחה כנראה הוא קיים? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה להתנצח כמו ילד בגנון וללעוג? לך לפורום "אקטואליה" ב-YNET. זה כל מה שהם עושים שם. לקרוא אחד לשני "ימנאצי" ו"שמאלני מלוכלך".

והסבר לי, מה ההבדל בין לא לדאוג לניצולים מהכספים שהמדינה קיבלה, לבין לגנוב את הכסף ולתת להם פירורים ועצמות יבשות מסך מה שניתן מגרמניה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרמנים כקבוצה,כגוף אשמים.איך הם מגדירים את עצמם זה כבר לא ענייני,לכל עם יש את הזכות להגדיר את עצמו.אם המהגרים בגרמניה החליטו שהם גרמנים,והגרמנים מסכימים ומצרפים אותם,אז אותם מהגרים ישאו בחובות ובזכויות של אותו העם.

"עם"-זו לא הגדרה גנטית(אם כי ברוב המקרים ישנה קורולוציה ישירה בין גנים לשייכות),"עם" זו הגדרה רוחנית,זו מילה נרדפת לקבוצה,וכל קבוצה מחליטה על הקרטיריונים לקבלה.

אבל,למרות כל מה שרשמתי,אני מבין שהאשמה על העם הגרמני,היא יותר בגדר רעיון."אתם אשמים" וזהו,כי מבחינה מעשית באמת נכנסת פה הבעיתיות של הפרדת הקבוצה מהאינדיוידואל,לכן מבחינה משפטית(ואמפירית) לא ניתן לעשות שום דבר,פשוט לקוות שהם-אלו המזדהים עם הקבוצה שלהם,יתביישו ולא יעשו יותר דברים כאלה(וכולנו יודעים עד כמה טוב זה עובד*חיוך סרקסטי עצוב ואנחה*).

לעומת זאת:

1.לא גרמניה זו מדינה.

משלם המיסים הגרמני לא צריך לשלם על משהו שעשו כמה נאצים לפני כמה דורות.

2.אחריות קולקטיבית היא לא פקטור משחק כאן.מאיפה הבאת אותו?מאיזו זכות/חוק? הבאת אותו מהרצון שלך.

כמו שכבר אמרתי מי שביצע את הפשעים בזמן מלחמת העולם השנייה נתן את הדין על כך.

מה שקורה קיום זו סחיטה נפשית של גרמניה וגנבת כסף מניצולי השואה ומגרמניה ע"י ממשלת .

1.נכון,ובזק זו חברה.

אתה חושב שמדינה זה לא גוף?

2.באמת,מי שביצע את הפשעים נתן את הדין על כך?ומה לגבי מי שנתן את הכוח לאותם אנשים?ומה לגבי אלו שעזרו באופן אקטיבי לאותם אנשים?ומה לגבי אלו שחמדו את רכוש שכניהם? אלו שתפסו והתעללו ביהודים ברחוב?אלו שרצחו וביצעו פרעות ביהודים?אלו שתפסו ואנסו נשים יהודיות? ועוד כהנה וכהנה.

אגב לגבי שיתוף פעולה ועוד דברים אז לא רק הגרמנים אשמים,גם הפולנים,גם האוקראינים ועוד קבוצות.

מה שכן,וכאן יש נקודה מסוימת,זה שהאחריות לא מוטלת על כולם באופן שווה,ואשמת העם היא לא כאשמת המדינה,ובכל עם היו אחוזים מסוימים שלא עשו מעשים אלו,ובעם הגרמני לא כל מי שבחר בנאצים התכוון לתוצאות הללו ואני בטוח שישנן עוד נסיבות מקילות,וזו הסיבה בעצם שאף אחד לא בא בטענות פרקטיות לגרמנים כעם,אלא רק הפניית אצבע אפימרית(אפשר להגיד"אפימרי" בעברית?(לא "אמפירי" "אפימרי")).

אתה תראה שעוד כמה שנים תקום ממשלה בגרמניה שתפסיק לשלם פיצויים לישראל ותנתק את הסיוע הצבאי.

כן זה מאוד יכול להיות,נו והעובדה שזה יקרה יהפוך את העניין לצודק?

לאיזה נושא אתה מתכוון?

של התשלומים או של ההשווה למה שקורה עם הערבים?

אמרת שגרמניה הייתה מצטרפת לאיחוד בכל מקרה,ואני אמרתי שהחזקים עושים מה שבא להם(עם כי אחרי המלחמה דווקא מצבה המדיני לא היה כה מזהיר,ואם אני לא טועה אז מראה "ניקוי כפיה" היה אחד התנאים להצטרפותה לאיחוד).

הערבים בכלל לא קשורים-זו פשוט הייתה השוואה מזעזעת ללא כל קשר.

מה שכן לגבי "הצאצאים לא צריכים לשלם...",אז הנה בבקשה גם בדוגמא הזו,אנחנו צריכים עכשיו להתמודד עם המעשים שנעשו ע"י הסבים שלנו,כאשר הם יצרו את הבסיס למצב שקיים היום ודווקא לא גירשו את הערבים שהתקיפו אותם(אוקיי נו,אני לא רוצה להתחיל וויכוח חדש פה,ואני לא אומר אם המצב הוא טוב או רע ומה צריך היה לעשות,שכל אחד יפרש בגרסא שמתאימה לו).

נ.ב נו אז לא הבנתי מה בסוף הוא סכום הפיצויים הכולל מגרמניה ועל פני כמה זמן זה משתרע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה. זה המקור שמצאתי נכון לעכשיו. http://www.pol-ag.de/html/wiedergutmachung.html

דפדפו למטה, יש שם טבלא ושם מוצגים הכספים שהועברו לממשלת , ליהודים, בגולה, בישראל וסה"כ במיליארדי מארקים.

עד שנות ה-60 הדולר הגרמני לא עלה בשווי על 2DM כך שהטענה שהיה רק תשלום חד פעמי של 800 מיליון דולר היא לא רק שקרית, היא גם מופרכת ומגוכחת.

***עריכה: המספרים שם הם בערך של היום, משמע, 1DM = 0.5EURO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני אמור להעביר מהאתר בגרמנית הזה?

ויותר מזה, מה אני אמור להבין מהמשפט הזה?

עד שנות ה-60 הדולר הגרמני לא עלה בשווי על 2DM כך שהטענה שהיה רק תשלום חד פעמי של 800 מיליון דולר היא לא רק שקרית, היא גם מופרכת ומגוכחת

בסה"כ אמרתי ש800 מליון דולר של לפני 50 שנים זה לא כמו 800 מליון דולר היום, זה הרבה יותר כסף (על אינפלציה שמעת?)

ואני לא אמרתי אף פעם שזה שולם בסכום אחד חד פעמי

זה שולם על פני תקופה של יותר מעשר שנים

תעשי לכולנו טובה, תקראי פעם אחת ולתמיד מה שאנשים כותבים ואת הקישורים שהם נוטנים

ואז אולי תצאי פחות טיפשה בתגובות שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...