הדיסק לא עולה>דחוף - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיסק לא עולה>דחוף

Yap

Recommended Posts

ערכתי את מסך logon לwindows ומאז הדיסק הקשיח מגיע לשלב של הטעינה של המערכת הפעלה (XP), ולאחר מכן מסך כחול עם כיתוב לבן המדבר על בעיית חומרה אפשרית. כתוב ככה:

A problem has been detected and windows has been shutdown to prevent damage to your computer. PROCESS1_INITIALIZATION_FAILED

If this is the first time you have seen this stop error screen, restart your computer. If this screen appears again, check to make sure any new hardware or software is properly installed. If this is a new installation, ask your hardware or software manufacturer for any windows updates you might need.

If problems continue, disable or remove any newly installed hardware or software. Disable memory options such as caching or shadowing. If you need to use Safe Mode to remove or disable components, restart your computer, press F8 to select Advanced Startup Options, and then select Safe Mode.

Technical Information:

***STOP: 0x0000006B (0xC000003A, 0x0000002, 0x0000000, 0x0000000)

הדיסק עולה כאשר אני נכנס ממערכת שמותקנת על דיסק אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את מה ערכת?

את התמונה או את ה BOOT.INI?

את התמונה, כאילו אפסתי את הקובץ הBOOT.INI אבל כבר החזרתי לערך המקורי שלו,

המערכת נותנת אותה הודעה גם במקרה של SAFE_MODE

ד.א קארתי שאולי זה יעזור, איך אני מבצע את הפעולות הללו?

Disable any memory options like caching or shadowing

Disabling GoBack causes all historical GoBack-related information to be removed.

To disable GoBack

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעלה עם RECOVERY CONSOL ותרשום את הפקודה FIXBOOT ותראה מה קורה

לא מצליח, המחשב נכבה אחרי כמה שניות.

קראתי בלינק הזה על בעיה דומה, אך לא הבנתי לגמרי מה יש לעשות:

http://www.d-a-l.com/help/showthread.php?t=26235

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדשות:

שינתי את הקבצים (ntoskrnl, ntkrnlmp פשוט הוספתי סיומת EXE כמו שראתי באחד הפורומים), עכשיו אני מקבל הודעת שגיאה

"BAD_pool_caller" אבל אני יכול לעבוד מהמצב בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...