האם השמועות על ספקיות אינטרנט שמגבילות מהירויות הורדה נכונות? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם השמועות על ספקיות אינטרנט שמגבילות מהירויות הורדה נכונות?

rikus

Recommended Posts

זה לא שמועות :) בכל מקרה, הם תמיד יכולים להתחמק מזה עם תירוצים.

אבל הגיוני להניח שבהתאם לקו שלהם לחו"ל הם נותנים עדיפות קודם לתעבורת פורט 80 ודואר אלקטרוני וכו', והיו גם פה מספר מקרים של אנשים שהפעילו הצפנה בהורדות ופתאום המהירות עלתה (מה שמאיד כנראה על הורדת מהירות), וגם היום מישהו דיבר על זה שגישה ל WWW יותר מהירה מל FTP עבור איזה אתר וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הת'רד, אם אני זוכר נכון (תקן אותי אם אני טועה) אתה עכשיו או שהיית בעבר, אחד מהמנהלים בתוך מוקד תמיכה טכנית בספקית כלשהיא

אז אתה לא אמור לדעת את זה יותר טוב מאיתנו ? :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אתה צוחק נכון? הדבר היחיד שהייתי נותן לו לנהל זה ה KKK.

אבל הגיוני להניח שבהתאם לקו שלהם לחו"ל הם נותנים עדיפות קודם לתעבורת פורט 80 ודואר אלקטרוני וכו', והיו גם פה מספר מקרים של אנשים שהפעילו הצפנה בהורדות ופתאום המהירות עלתה (מה שמאיד כנראה על הורדת מהירות), וגם היום מישהו דיבר על זה שגישה ל WWW יותר מהירה מל FTP עבור איזה אתר וכו'.

לדעתי הקטע של העדפה ל HTTP ו HTTPS (לא בטוח לגבי SMTP ) זה דבר טוב, הקטע שנותנים העדפה למידע מסויים די

נפוץ אפילו ברשתות (יותר נכון בין) גדולות שהן לא ISP , הקטע הוא שלרוב זה מתבצע בשכבות 3-4 אף פעם לא באמת חשבתי

שהם יסננו לפי 5-7, אם זה נכון זאת אומרת ש P2P, FTP וכו' עולה להם טונות של כסף.

לא יודע למה אבל זה מסקרן אותי... צריך לבדוק פעם את כל העניין הזה לעומק, השאלה איך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צוחק נכון? הדבר היחיד שהייתי נותן לו לנהל זה ה KKK.

אני דווקא הייתי נותן לי לנהל את ה KKK, ככה שאני אוכל לשתות את הדם של היהודים ושל הכושים ולהכין מהם פיצות, ואז להגיש אותם לך.

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא הייתי נותן לי לנהל את ה KKK, ככה שאני אוכל לשתות את הדם של היהודים ושל הכושים ולהכין מהם פיצות, ואז להגיש אותם לך.

:P

ממליץ לך בחום למחוק את התגובה, אחרת זה יגיע להנהלת הפורום.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא בקטע של למחוק או לערוך תגובות כאן, אבל שקלו תגובות בבקשה מכאן והלאה

זה פורום מקצועי, ואנחנו רוצים להשאיר אותו מקצועי, התנצחויות על רקע אישי או פוליטי אתם יכולים להשאיר בפרטי.

אני אשמח אם תוכלו לערוך החוצה (גם אלה מכם שרק ציטטו) את כל מה שלא קשור לנושא המרכזי של הת'רד.

(ובלי "הוא התחיל" וכו', פשוט להמשיך את זה מקצועית בלבד מכאן והלאה)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע למה אבל זה מסקרן אותי... צריך לבדוק פעם את כל העניין הזה לעומק, השאלה איך?

אפשר לעשות ניסוי של תקשורת שנראת כמו EMULE או FTP מול איזה מחשב עם חיבור טוב לאינטרנט ולראות איזה קצב מקבלים, ואז לעשות תקשורת מוצפנת ולראות אם יש שינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל זה כאב ראש כי יש הרבה יותר מדי גורמים מעורבים בזה.

חשבתי אולי לבנות תוכנה שתשלח מידע זהה (בגודל זהה) שנראה כמו תנועת P2P או FTP ואז תשלח

את אותו מידע אחרי עשתה לו XOR... הבעיה היא שאני עצלן ועסוק.

חוץ מזה צריך להריץ את הבדיקה הזאת הרבה פעמים ואין כלכך דרך לדעת איזה מה ISPים "מסנן" ואיזה לא, ומתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי אמר לי שאחותו עובדת בספק איזשהו, לא זוכר. בכל מקרה, היא אמרה שכן עושים את זה, לאלה שמורידים כמות גדולה. לא עושים את זה באופן שקוף כי אז יסימו לב לזה. אני יודע שב 012 לא עושים את זה ואם אני לא תועה אז גם ב NETVISION לא עושים את זה. אבל עם כזה יחס מ NETVISION אז לא תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להצפין את התעבורה, כך שרק אתה והצד השני ידעו את התוכן שלה. ככה זה אמור לעבוד על המסננים שיש בדרך, כי הם לא יכולים לזהות בוודאות את סוג התקשורת. היום לכל תוכנת P2P נורמלית יש אופציה להצפין את התעבורה שלה אם הצד השני תומך בה. אפשר גם להגדיר למשל לדבר רק עם אנשים באופן מוצפן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...