שאלה בפיצול כונן קשיח-מפורט בפנים. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בפיצול כונן קשיח-מפורט בפנים.

m.l

Recommended Posts

אני מתקין על דיסק קשיח ריק לחלוטין וחדש לגמרי...עכשיו המחשב מיועד לאחים ועם כול השטויות שהם מורידים אני ייצתרך לפרמט את המחשב פעם בכמה זמן זה בטוח...

אני רוצה לפצל את הכונן קשיח (160GB) לחצי חצי....אחד שיהיה C ואחד D אחד שיהיה בו המערכת הפעלה ואיחסון ואחד רק איחסון למקרה של פירמוט...

איך עושים? צריך לפני התקנת הווינדוס או אחרי או באיזו צורה? מישהו יכול להסביר לי בבקשה? פשוט לא יצא לי לעשות את זה אף פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נורא פשוט

שאתה מתקין את ווינדוס

הוא שואל אותך איפה אתה רוצה להתקין

יש לך שמה כמה אפשרויות

אחת מהם היא ליצור מחיצה חדשה

אתה יוצר מחיצה חדשה עם 80GB מפרמט אותה ומתקין שם ווינדוס

אחרי שהתקנת והכל עולה אתה הולך למנהל הדיסקים (קליק ימני על המחשב שלי --> נהל --> מנהל הדיסקים)

ושם אתה תראה את המחיצה שבה מותקן ואתה גם תראה 80GB נוספים לא מפורמטים או UNALLOCATED

אתה עושה על ה80GB הלא מפורמטים קליק ימני ומפרמט אותם בNTFS וזהו (זה לוקח קצת זמן עד שהוא מפרמט את המחיצה אז אל תדאג)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח הבנתי טוב מאוד תודה על ההסבר המפורט חבר'ה....

ואני יצליח מחר :silly:....חחח פשוט אין לי כוח וזמן לחכות איזה חצי שעה עכשיו עם ההתקנה של ...נעשה מחר בבוקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א אם זה המחשב החזק במפרט, תשקול לתת לכל אחד מהם מחשב וירטואלי שדרכו יגלוש, וככה כל הוירוסים / רוגלות לא יגיעו למערכת שלך.

שזה אומר.....?

הכי טוב תתן לכל אחד סטירה תדביק אותם לקיר ושלא יציקו :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתקין על המחשב VMWARE, ומסדר מכונה וירטואלית לכל משתמש אחר במחשב. למרבית הפעולות הרגילות (חוץ ממשחקים) זה אמור לעבוד בלי בעיה. כל מכונה היא מוכלת בפני עצמה ואפשר לקנפג שלא יהיה גישה בינה לבין המכונה האמיתית וככה למנוע שוירוסים יעברו. אפשר גם לעשות SNAPSHOT ואז בלחיצת כפתור, אתה חוזר לאיך שהמערכת היתה לפני הוירוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא "המחשב החזק שבמפרט"( :silly:) הוא שלי בלעדי...אם אחים שלי ייגעו בו הוא יהרס תוך 20 דקות על השעון...לא להם בניתי מחשב היום מחר אני יתקין את הווינדוס..בניתי להם עם פנטיוםD ועם לוח של אסרוק (זה עם הDVI שבא עם הלוח) הוא תומך בC2D ככה שלשדרוג עתידי הוא סבבה....1GB והדיסק קשיח מספיק להם....כרטיס מסך אני ישיג להם אחרי זה מחבר...

בקשר למכונה ווירטואלית..אין צורך...המחשב שלהם לא מחובר גם לשלי ברשת...בינתיים עוד מעט יהיה ראוטר של אדימקס...וגם אז אני לא מפעיל את השיתוף קבצים איתם....אין צורך בזה...ויש לי NOD32 והוא אחלה אנטי וירוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בלוח כרטיס מסך וDVI מובנים בלוח (הDVI בא ככרטיס שמיתחבר ללוח) אבל יש לי אח בן 13 והוא רוצה לשחק אז בינתיים הם משחקים עם המובנה....חיצוני נשיג אחרי זה משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...