בעייה בהוספת זכרון ללוח GIGABYTE...תודה על העזרה! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בהוספת זכרון ללוח GIGABYTE...תודה על העזרה!

idanpc

Recommended Posts

היי לכולם!

יש לי לוח של GIGGABYTE GA-K8NF-9 היו לי בו שני זכרונות של 256 400 MHZ של חברה לא מוכרת...

חבר שלי הביא לי 4 זכרונות של 512 400 MHZ של חברת . דגם מדוייק: HYMD564646CP8J-D43 AA-A

עכשיו כשאני מנסה לחבר את כולם המחשב לא נדלק וכשאני מחבר רק 2 ב DIMM 2-3 המחשב נדלק ומזהה את שניהם.

לעמת זאת כשאני מחבר אותם ל DIMM 1-2 המחשב לא נדלק. אך כשאני מחבר ל DIMM 2-3 את הזכרונות 512X2 ומחבר ל DIMM 1-2 את הזכרונות 256X2 המחשב נדלק ומזהה גיגה וחצי של ...

מה יכולה להיות הבעייה???

נ.ב

כל הזכרונות הם SS

תודה רבה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי לכולם!

יש לי לוח של GIGGABYTE GA-K8NF-9 היו לי בו שני זכרונות של 256 400 MHZ של חברה לא מוכרת...

חבר שלי הביא לי 4 זכרונות של 512 400 MHZ של חברת . דגם מדוייק: HYMD564646CP8J-D43 AA-A

עכשיו כשאני מנסה לחבר את כולם המחשב לא נדלק וכשאני מחבר רק 2 ב DIMM 2-3 המחשב נדלק ומזהה את שניהם.

לעמת זאת כשאני מחבר אותם ל DIMM 1-2 המחשב לא נדלק. אך כשאני מחבר ל DIMM 2-3 את הזכרונות 512X2 ומחבר ל DIMM 1-2 את הזכרונות 256X2 המחשב נדלק ומזהה גיגה וחצי של ...

מה יכולה להיות הבעייה???

נ.ב

כל הזכרונות הם SS

תודה רבה לכולם!

לא הבנתי בדיוק מה עשית שם

אבל תחבר את הזוג של512 בצבע אחד של סלועים

ואת הזוג של256 תחבר שצבע השני של הסלוטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^ הוא רוצה להשתמש ב4 סטיקים של 512 ולא בשתיים של ה256..

פותח התרד הביוס שלך מעודכן...?

נסה להתקין את ה2X512 הראשונים ואז להגדיר ידני את התדר/תיזמונים ולאחר מכן לחבר את ה2 הנוספים..

המחשב בOC..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה תומך ב 4 G.... אבל DIIM 1-2 לא רוצה לקבל את ה גיגה ....

ממש מוזר...

הורדתי תיזמונים ומהירויות וגם לא עזר...אני אפנה לGIGABYTE...אולי הם יעזרו.... למרות שכבר פניתי אליהם לגבי משהו אחר והם לא עזרו לי ממש...

יום טוב! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...