גזענות!!!!(יהודים חכמים יותר עובדה ) - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גזענות!!!!(יהודים חכמים יותר עובדה )

MOFRA

Recommended Posts

• תגובות 207
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

[glow=red,2,300]YO MOMA IS SO FAT THAT I DROVE AROUND HER AND I REN OUTTA GAS[/glow]

Yo momma is such a whore, she should have bar-handles on her rear

אינץ'? ממתי מודדים את זה במונחים שבהם מודדים LCD? תגידי 30 ס"מ.

ואו שאת לא נותנת לנו מספיק קרדיט (ויש כאלו שמצדיקים את זה, אבל בכל זאת), או שזה מרגש אותך לדבר על השטויות האלו.

ובעקבות חלק מהתגובות שהתגובה שלך גררה, נראה שאנשים מתרגשים מלענות לך על זה. זה אשכרה שאת מזמינה לדיון איתך (או שיענו לך) ילדים בני 14. נראה כאילו את ממש נהנית מזה.

לא, לא הבנת. אני פשוט מוכיחה באופן הזה כמה המחקר הזה לא נכון. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שעד לא מזמן הייתי אומר "כל מי שחושב שלמוצא או גזע ישנם הבדלים כלשהם מלבד פזיולוגים הוא בור וגזען"

ואז מה אני רואה ?! בנשיונאל ג'יאוגרפיק מסתבר שעם רגע ההפריה נקבעות המון תכונות פיזיולוגיות אבל, גם האינטליגנציה.

שלא תטעו, זה לאו דווקא אומר שבן לכפריים יוולד בור וטיפש, הפוטנציאל ההשכלתי נקבע בעת ההפריה אך כמובן שההשכלה תושפע מגורמים חברתיים-סביבתיים.

זה מדהים, עם כל ה"שמועה הרצה" שהיהודים זה עם של גאונים, הייתכן שדורות ששילבו חינוך (למידת קרוא וכתוב מגיל 3 אצל הדתיים, גמרא ותלמוד שנחשבים לפילוסופיה מורכבת מגיל צעיר וכו'..) והתכנסות של תכונות גנטיות הביאו לכך שאנחנו מושבחים גנטית ?[br]פורסם בתאריך: 14.04.2007 בשעה 20:39:58

Yo momma is such a whore, she should have bar-handles on her rear

אה, שכחתי:

[glow=red,2,300]אמא שלך כל-כך שמנה שסלקום משכירים שטח פרסום על התחת שלה![/glow]

PS

YOU'R HOT !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד מ5 אנשים בגילאי 30-50 בארץ הוא בעל תואר אקדמי, נתון לא רע בכלל וזה הולך ועולה.

אם יעלו את שכר הלימוד אז כן, התוצאה תתהפך.

מה שבאמת קקה זה שבעל תואר בארץ מרוויח ממש מעט מעל המינימום ועובד פי 10 קשה מאחד שמרוויח מינימום (בנקאי טלפוני, 21 לשעה :s05:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שעד לא מזמן הייתי אומר "כל מי שחושב שלמוצא או גזע ישנם הבדלים כלשהם מלבד פזיולוגים הוא בור וגזען"

ואז מה אני רואה ?! בנשיונאל ג'יאוגרפיק מסתבר שעם רגע ההפריה נקבעות המון תכונות פיזיולוגיות אבל, גם האינטליגנציה.

שלא תטעו, זה לאו דווקא אומר שבן לכפריים יוולד בור וטיפש, הפוטנציאל ההשכלתי נקבע בעת ההפריה אך כמובן שההשכלה תושפע מגורמים חברתיים-סביבתיים.

זה מדהים, עם כל ה"שמועה הרצה" שהיהודים זה עם של גאונים, הייתכן שדורות ששילבו חינוך (למידת קרוא וכתוב מגיל 3 אצל הדתיים, גמרא ותלמוד שנחשבים לפילוסופיה מורכבת מגיל צעיר וכו'..) והתכנסות של תכונות גנטיות הביאו לכך שאנחנו מושבחים גנטית ?[br]פורסם בתאריך: 14.04.2007 בשעה 20:39:58

אה, שכחתי:

[glow=red,2,300]אמא שלך כל-כך שמנה שסלקום משכירים שטח פרסום על התחת שלה![/glow]

PS

YOU'R HOT !

כן וישראל "מדינת היהודים" היא דוגמא נפלאה לזה.

:lol: :lol: :screwy:

אולי לא ידעת רצה גם שמועה שצריך לנקות את כדור הארץ מיהודים כי הם גורמים רק צרות :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מדהים, עם כל ה"שמועה הרצה" שהיהודים זה עם של גאונים, הייתכן שדורות ששילבו חינוך (למידת קרוא וכתוב מגיל 3 אצל הדתיים, גמרא ותלמוד שנחשבים לפילוסופיה מורכבת מגיל צעיר וכו'..) והתכנסות של תכונות גנטיות הביאו לכך שאנחנו מושבחים גנטית ?

כשהגעתי לפה בגיל 6, הקפיצו אותי מכיתה א' לב' רק כי ידעתי חיבור, חיסור, כפל, חילוק ואת ה-ABC באנגלית,

עד כיתה ג' הייתי מוציא 100 בהכל בלי להציץ בשיעורי הבית אפילו, החינוך הטוב שיהודים מקבלים היה מקובל ביהדות

בגלות. שם בגלל הגזענות כלפי היהודים, היו צריכים להיות עוד יותר טובים מהממוצע ולדחוף עוד יותר חזק.

פה בארץ זה לא קורה, שחס וחלילה לא להעמיס על הילד ולא לדחוף אותו להישגיות.

נכון, יהודים באמת חכמים יותר, אבל המדינה הזאת מוכיחה את ההפך הגמור, רק יהדות הגולה מוכיחה

את עצמה, אבל לפי מה שהולך כאן, מסיקים את ההפך הגמור.

אני גם עובד כיום כנציג תמיכת בחברת תקשורת גדולה, לעיתים אני נתקל

בלקוחות שאני מקריא להם מספרים מ-1 עד 5, למשל: " 1,2,3,4,5" הלקוח שואל:"1,2,3...ומה הלאה?"(לא יודע, תנחש! 7,8).

כן, זאת ממש הוכחה שגאונים מסתובבים פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף לסכם את זה שהחכמים שלנו הכי חכמים :) והטיפשים שלנו הכי טיפשים!

ובתכלס זה סתם מחקר גזעני כי עדיין מנסים להבדיל אותנו ולתת תירוצים לזה

שיש יהודים מצליחים ע"י מחקרים, במקום פשוט לקבל אחד את השני בחום, אהבה ורצון טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף לסכם את זה שהחכמים שלנו הכי חכמים :) והטיפשים שלנו הכי טיפשים!

ובתכלס זה סתם מחקר גזעני כי עדיין מנסים להבדיל אותנו ולתת תירוצים לזה

שיש יהודים מצליחים ע"י מחקרים, במקום פשוט לקבל אחד את השני בחום, אהבה ורצון טוב.

הו! סוף סוף תגובה שמצאה חן בעיניי בנושא הזה :xyxthumbs:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...