מישהו מוכן להסביר לי איך מחברים מחשב עם 6600 לטלויזיה ישנה? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מוכן להסביר לי איך מחברים מחשב עם 6600 לטלויזיה ישנה?

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

אין מה לעשות, הרזולוציה של טלווזיות CRT מאוד נמוכות, אתה יכול לקנות פלאזמה 42" FHD, זה ישפר... :P

למה נראה לך שטלווזית CRT 21" עולה 400 ש"ח שבאותו מחיר אתה לא יכול להשיג אפילו מסך CRT 17"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צדקתם..הכל עובד כמו שצריך..

אני רק צריך לקנות כבל (RCA אמרתם שקוראים לו?) ארוך יותר כדי שיגיע מקצה של החדר לקצה השני...(שם עומדת ה-TV)

מה שכן,אמורים לא להצליח לקרוא שום דבר? ז"א האיכות הכללית ממש גרועה ואי אפשר לקרוא עברית כלל..

הסרט נראה בסדר גמור יחסית..

בידיוק 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגניב שזה עבד!

לא.

הרזולוציה של הטלוויזיה היא באיזור ה500*576 אם אני לא טועה. (או קצת פחות)

ככה שטקסט ואינטרנט אין לך מה לראות, אבל באיכות כזאת (xvid,dvix וכו') אפשרי בהחלט, והם אפילו יראו טוב (כמעט ללא אינטרפולציה - בניגוד להצגה שלהם על מסך מחשב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל ממש קשה לפתוח את הסרט למשל או לשחק עם ההגדרות של ה-BSPLYAER כשלא רואים כלום..

אין מה לעשות, הרזולוציה של טלווזיות CRT מאוד נמוכות, אתה יכול לקנות פלאזמה 42" FHD, זה ישפר... :P

למה נראה לך שטלווזית CRT 21" עולה 400 ש"ח שבאותו מחיר אתה לא יכול להשיג אפילו מסך CRT 17"?

אם היה לי כסף ...

לא. איכות התמונה תלויה בטלויזיה. רק בטלויזית HD אתה תצליח לראות בבירור טקסט. אבל זה טוב לסרטים.

מוזר..חשבתי שלראות טקסט בבירור לא נחשב למותרות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדויק..http://www.hardforum.com/showthread.php?t=952788 :P

2304x1440

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...