מישהו מוכן להסביר לי איך מחברים מחשב עם 6600 לטלויזיה ישנה? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מוכן להסביר לי איך מחברים מחשב עם 6600 לטלויזיה ישנה?

xtract1

Recommended Posts

סבא שלי הביא לי טלויזית JVC ישנה יחסית שיש לה SVIDEO מאחורה יחד עם V IN/OUT שזה בצבע צהוב ולבן.

לכרטיס מסך שלי מאחורה יש יציאת SVIDEO שאפשר לחבק אליה מן דבר מוזר כזה שהיגע עם הכ.מסך והוא כאילו מפצל אותה לשלוש יציאות אחת בצבע אדום,אחת כחול ואחת ירוק ו-SVIDEO נוסף.

מישהו מוכן בשם כל הקדושים לעזור לנוב מוחלט ולהסביר לי איך כבל אני צריך,מה מחברים למה ומזה כל היציאות המוזרות האלה?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

זהו שאני לא ממש יכול להיות ברור כי אין לי מושג בכל הדברים האלה..

אני רוצה לראות את המחשב על הטלויזיה..

ז"א שיש לי סרט שכיום אני רואה במחשב,ואני רוצה להפעיל אותו על המחשב ולחבר את הכבלים כך שיראו וישמעו מהטלויזיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לחבר מצד אחד s-video בטלוויזיה ומצד שני לחבר ל-s-video במפצל הזה של הכרטיס מסך. בהגדרות של הכרטיס מסך אתה צריך לעשות העתק של התמונה. בטלוויזיה אתה צריך לעבור לערוץ שבו רואים את ה-s-video.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכבלים הצבעוניים בכלל לא קשורים, זה HDTV.

הכבל הזה: http://www.camerahacker.com/AV_Cable/S-Video_Pin-Out.JPG

מתחבר ליציאת ה-S Video בכרטיס מסך.

ומצידו האחר של הכבל יש את היציאה הזאת:http://www.afro-ninja.com/features/rants/svid1.jpg

הכבל שנקרא A/V composite.

אותו אתה מחבר ליציאה שנקראת בטלויזייה Input V.

אח"כ אתה מגדיר בפאנל של הכרטיס מסך על כך שתראה גם בטלויזייה.

וזהו סיימת.

אתה תראה את מה שאתה רואה במחשב בטלויזייה אבל אל תצפה לאיכות משהו... הכתב ייראה קצת מטושטש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היציאת מהכרטיס מסך שלך הינה יציאת HD ובגלל זה יש 3 כבלים צבעוניים.

כשמחברים לטלויזיה שתומכת בHD אז צריך לחבר את כל השלושה (ישנם 3 חיבורים בצבעים תואמים בטלויזיה)

במקרה שלך - ישנה אתה צריך לחבר את הכבל הכחול לכניסת הוידאו בטלויזיה (החיבור הצהוב).

לא חובה לחבר כבל s-video.

או זה או הכבל הכחול מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת מתקשה לעקוב..

יש שם מיוחד לקבל הזה? אולי אפילו יותר טוב,ולמישהו יש קישור לדבר כזה? מחיר משוער?

ולמה במתאם של הכ.מסך הצבעים עם אדום כחול וירוק ובכבל שאני מכיר זה אדום לבן וצהוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת מתקשה לעקוב..

יש שם מיוחד לקבל הזה? אולי אפילו יותר טוב,ולמישהו יש קישור לדבר כזה? מחיר משוער?

ולמה במתאם של הכ.מסך הצבעים עם אדום כחול וירוק ובכבל שאני מכיר זה אדום לבן וצהוב?

תוכל לצלם את הכבלים שיש ברשותך, או להביא לנו תצלומים שלהם, לראות על מה אתה מדבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן...תבדקו את הדיון עוד כמה דקות בבקשה,אני אעדכן בצילומים.

תודה לכל בנתיים,אני יודע מניסיון כמה קשה לעזור לנובים גמורים..

הינה התמונות,מקווה שתבינו..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...