מישהו מוכן להסביר לי איך מחברים מחשב עם 6600 לטלויזיה ישנה? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מוכן להסביר לי איך מחברים מחשב עם 6600 לטלויזיה ישנה?

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משמאל ליציאה הירוקה זה נקראת יציאת S Video את צריך לחבר אלייה כבל כזה: http://www.geocities.com/Hollywood/Lot/7385/trv900jrcable.gif

ליציאה הצהובה בטלויזייה שצילמת.

ואח"כ אתה משנה בהגדרות של הפאנל ומכוון אותו לתצוגה בטלויזייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוכר את הכבל עם השלושה חיבורים - צהוב, אדום ולבן.

זה כבל RCA. לא משנה אם זה כבל בודד או כל השלושה ולא משנה הצבע של הכבל. מה שחשוב זה שתחבר את הכבל לחיבורים הנכונים - כמו שכתבתי בהודעה הקודמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער אבל לא ראיתי כניסת SVideo בטלוויזיה.

בכל מקרה, המתאם שקיבלת מפצל את אות הוידאו (ללא אודיו) לשתי יציאות:

Component - ירוק, אדום וכחול - זאת יציאה אנלוגית, שלא קשורה ישירות לHD, אלא פשוט מעבירה באיכות מקסימלית (פורמט RGB), ויכולה גם להעביר HD. אבל שוב, לא תעזור לך עם הטלוויזיה הזאת.

S-Video - החיבור העגול הצהוב עם 5 פינים בפנים. (ביציאה מהמפצל שקיבלת - בצבע שחור)

יש לך שתי אופציות:

1. אם יש לך חיבור S-Video בטלוויזיה (למרות שבתמונה לא ראיתי אחד) - לקנות כבל S-Video to S-Video, ולחבר מהמפצל לטלוויזיה.

2. אם אין לך חיבור S-Video בטלוויזיה, לקנות כבל S-Video to Composite, (צד אחד צהוב עגול עם פינים וצד שני צהוב עגול עם פין יחיד - כמו בטלוויזיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. אם אין לך חיבור S-Video בטלוויזיה, לקנות כבל S-Video to Composite, (צד אחד צהוב עגול עם פינים וצד שני צהוב עגול עם פין יחיד - כמו בטלוויזיה).

אין צורך לקנות כבל כזה. המתאם שיש לו כבר עושה את ההעברה. צריך רק לחבר כבל RCA פשוט מהכחול מהמתאם לצהוב שבטלויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא מופיעה לך אפשרות של בחירה במצבי צפייה נוספים בנוסף למצב של מסך יחיד אז כן סמן את האופציה הזאת ולאחר הפעלה מחדש המחשב יזהה את הטלויזיה בתנאי שחיברת את הכבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך לקנות כבל כזה. המתאם שיש לו כבר עושה את ההעברה. צריך רק לחבר כבל RCA פשוט מהכחול מהמתאם לצהוב שבטלויזיה.

לא, כי האות שמועבר בחיבור קומפוננט מועבר על גבי שלושת הכבלים יחדיו.

חיבור של כבל אחד יעביר רק את האות הכחול (כל צבע בקומפוננט מועבר בנפרד על גבי כבל משלו).

דור, תיקון קל, אתה צריך מתאם כזה (אגב, יש לי אחד כזה שוכב בבית אם אתה רוצה):

2648d36b-b143-4fc2-8522-17396b08eea3.gif

וממנו לחבר כבל צהוב צהוב (בננה, RCA, קומפוזיט - איך שבא לך לקרוא לו)

slide6.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

megahertz88,

התמונה העליונה מזכירה את מה שיש לי,את המתאם שקיבלתי וצירפתי תמונה שלו...זה לא אותו דבר?

ותודה שאתה מציע את הכבל שלך,היתי שמח לבדוק אם זה אכן עובד ואז ללכת לקנות אבל אני לא חושב שאנחנו שכנים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^התמונה העליונה מעבירה מS-Video לקומפוזיט (RCA), ולגבי המתאם שלך כבר כתבתי. (הם לא אותו הדבר)

בכל מקרה, המתאם שקיבלת מפצל את אות הוידאו (ללא אודיו) לשתי יציאות:

Component - ירוק, אדום וכחול - זאת יציאה אנלוגית, שלא קשורה ישירות לHD, אלא פשוט מעבירה באיכות מקסימלית (פורמט RGB), ויכולה גם להעביר HD. אבל שוב, לא תעזור לך עם הטלוויזיה הזאת.

S-Video - החיבור העגול הצהוב עם 5 פינים בפנים. (ביציאה מהמפצל שקיבלת - בצבע שחור)

בקשר לכבל שלי, אני לא יודע, אם אתה מאיזור ת"א/המרכז אז אולי כן.

רק אם אתה מחבר את כל השלושה כבלים אז הצבעים מועברים בנפרד.

אם מחברים רק את הכחול התמונה תוצג בטלויזיה כמו שצריך. מניסיון.

את זה לא בדקתי אף פעם, אבל מעניין לשמוע על זה!

בהנחה שזה נכון, אתה יכול לוותר על המתאם ופשוט לחבר כבל RCA מהמתאם שלך (כחול) ישירות לטלוויזיה (צהוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להיות בטוח שזה נכון.

יש לי גם כרטיס ומתאם בדיוק כמו שלך ואצלי חיברתי כחול לצהוב והכל עובד יופי.

יש לי גם מחשב נוסף בבית שמחובר בדיוק באותה צורה לטלויזיה וגם שם עובד יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צדקתם..הכל עובד כמו שצריך..

אני רק צריך לקנות כבל (RCA אמרתם שקוראים לו?) ארוך יותר כדי שיגיע מקצה של החדר לקצה השני...(שם עומדת ה-TV)

מה שכן,אמורים לא להצליח לקרוא שום דבר? ז"א האיכות הכללית ממש גרועה ואי אפשר לקרוא עברית כלל..

הסרט נראה בסדר גמור יחסית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...