ארגון המורים מאיים: נשבש ההכנות לבגרויות - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארגון המורים מאיים: נשבש ההכנות לבגרויות

Dr. Evil

Recommended Posts

זה בין הפוסטים היותר טפשיים שראיתי פה לצערי.

אתה מוכן להסביר לי למה?

ככה העולם עובד! תשלים עם זה! מקצועות שבהם צריך מוח הם המקצועות עם הכסף.

וסלח לי אם אני פוגע פה במישהו, אבל מורה של 3 יח' שפותח וסוגר סוגריים כל החיים שלו הוא אידיוט מושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 195
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:s07:

רגע..רגע לא אל תגיד לי...שנייה תן לי לנחש...

אתה מאלה שחושבים שהמאבק שלהם מוצדק?שמגיע להם תוספת שכר?

אתה מאלה ששכחו איפה נמצאת ביחס לשאר המדינות במתמטיקה?

אולי אתה מאלה שלמדו בבי"ס פרטי או משהו כזה ולא באמת יודעים מה זה מורה(להלן אפסים גמורים בחברה שבנו להם חברה הזויה משלהם בה הם שולטים) ?

נו באמת, עשו לי טובה - לפטר את כולם ולהחליף אותם במורים איראנים או כל מדינה אחרת ויפה שנייה אחת קודם(ולהזכירכם יש לא מעטות שטובות מאיתנו, אהמ מקום 50 אהמ)

כל הפוסט הזה מעלה ::) וגירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המורים חיים בשנות ה-60 ובטוחים שהוראה זה הקרם ד' לה קרם של הקריירות

מישהו צריך לקום ולהגיד להם שהם פחות או יותר ברובד אחד עם החרא של הביוב

מצטער, אני פשוט מאז ומתמיד שנאתי מורים ומרצים. יש מורים שאהבתי, אבל לא מתוך הערכה למה שהם עושים, אופי של אדם מסויים וזה הכל.

אני בחיים לא ארצה או אעביר שיעור פרטי ויהי מה...

בכל מקרה, המורים לכאורה עושים את זה מתוך איזו קדושה אידואולגית שלהם, איזה אידיליה שהם ציירו לעצמם לפני שהם באו להרוס מדענים פוטנציאלים - אז מה פתאום הבכייה הזאת לכסף? תעשו את זה בהתנדבות וזהו, גפ ככה כל אחד יכול לעשות את זה (בוני הבבון אמר שהם יודעים לאן לדחוף ת'הצעת עבודה הזאת)

חוץ מזה - לא שאני שובניסט או משהו[אולי כן אבל למי אכפת] - רוב המורים הן בעצם מורות, הן יכולות להסתדר אם יש להם בעל... :smile1:

ובכלל בתור קדושות מעונות אין להן שימוש בכסף. פה ושם איזה לחם קדוש וזהו.מים כבר יופיעו לבד באורח נס והביוב כאמור(משם הם באים) הוא סביבה נוזלית וידוע שהמורים הפתתחו עם השנים(החל משנות ה-60' כאמור) לעיבוד מי שפכים באמצעות פילטרים מיוחדים בעין שבגב[בדומה מאוד למלפפוני ים]

בחו"ל מקצוע ההוראה נחשב למקצוע מאוד מכובד!

תרבות החינוך בארץ מצד התלמידים ומצד המורים פשוט נמוכה. אין שום קשר לרמה נמוכה של המקצוע.

לדוגמה, בבית הספר שלי שהוא חצי פרטי, רוב המורים הם בעלי תואר שני במקצועות שאותם הם מלמדים.

למשל למורה שלי במתמטיקה יש דוקטורט במתמטיקה, ולמורה להיסטוריה יש מאסטר בהיסטוריה, והם מורים ברמה מאוד גבוהה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^בחו"ל גם ברמן נחשב מקצוע מאד מכובד שאפשר להזדקן איתו. רק כאן לוקחים כל דבר כמובן מאיליו, כמו אויר. גם את ההוראה. בקצב הזה לא יהיו מספיק מורים, תלמדו בכיתות צפופות כמו במהפיכה התעשייתית ויהיו עוד פחות רופאים ממה שיש עכשיו. המדינה הזאת גאה כמה מהנדסים יש לנו פר קאפיטה, אבל שוכחים שאם לא יהיו לימודי בסיס חזקים (השכלה תיכונית), לא יהיו יותר מהנדסים חדשים.

אתה מוכן להסביר לי למה?

ככה העולם עובד! תשלים עם זה! מקצועות שבהם צריך מוח הם המקצועות עם הכסף.

וסלח לי אם אני פוגע פה במישהו, אבל מורה של 3 יח' שפותח וסוגר סוגריים כל החיים שלו הוא אידיוט מושלם.

ומה אתה פותח וסוגר?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שמגיע למורים תוספת שכר

אם אתה לא מבין למה, אז אפילו אין מה להתחיל לדבר איתך, אתה חושב כמו ילד.

אתה יודע איזה דמיון יש לילדים? ::)...

אני לא מבין למה, מצד שני נראה לי שגם אתה לא - תן לי סיבה אחת טובה, בתור 'בוגר' [השד יודע מה זה] ::)

אם אתה הולך להגיד כי קשה להם, לא משנה איך - לך שן על האף ובזמן שאתה מעלה להם ת'שגר תעשה את זה לכל השאר במדינה.סתם ככה.כי זה בוגר. ::)

שים לב! 3 גילגולי עיניים!

בתרבויות מסויימות באפריקה זה נחשב קריאת תיגר(המנצח לוקח את נשות האחר וגורם למפסיד לאכול את הזרת שלו]

אני פשוט שומר על דיון מטומטם על אנשים מטומטמים שמשתינים בקשת על מדינה _______

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה כל הויכוח? מישהוא יודע על מה בידיוק השביתה?

השאלה פה היא לא אם המורים טובים או לא או אם השכר שלהם נמוך ומה הם צריכים לקבל, השביתה היא כי משרד האוצר לא עומד בחוזה שניקבע לפני כמה שנים שבו נאמר שיעלו את המשכורות למורים, זה לא משנה אם מגיע להם או לא, חוקית הם צודקים והם צריכים לקבל.

מורה זה מקצוע לכל דבר, כמו עובד בנק, טכנאי של או עובד חברת החשמל, גם אם מדובר באינטקרקציה עם ילדים.

מה שזה אומר, שהעובדה שהילדים נפגעים באמת לא צריכה לעניין את המורים, הצד שמשלם להם שכר מרמה אותם וזו זכותם להפסיק לעבוד עבורו בידיוק כמו שבאותה מידה אשראי לא ירד בתאריך מסויים או המסחר בבורסא יפסק בגלל שביתה.

אתם רוצים לכעוס על מישהוא? תכעסו על המנהיגים שלכם שלא איכפת להם מהחינוך שלכם, לא איכפת להם לא לעמוד בהסכמים.

המורים הם הקורבן פה לא אתם ולא משרד האוצר.

להיות מורה זה לא התנדבות, זו עבודה כמו כל דבר אחר, יכול להיות שהתנאים שלהם לא לרוחכם, אבל הזכויות שלהם הם כמו כל עובד אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מתכונת>אין מגן>משרד החינוך לא יכול להשוות בין המבחן בגרות למגן>אין מבחני בגרות ??

אני חושב ש:

אין מתכונות>אין מגן> ציון סופי נלקח רק מציון הבגרות = לא עוד להורדת הציון הסופי על ידי המגן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^בחו"ל גם ברמן נחשב מקצוע מאד מכובד שאפשר להזדקן איתו. רק כאן לוקחים כל דבר כמובן מאיליו, כמו אויר. גם את ההוראה. בקצב הזה לא יהיו מספיק מורים, תלמדו בכיתות צפופות כמו במהפיכה התעשייתית ויהיו עוד פחות רופאים ממה שיש עכשיו. המדינה הזאת גאה כמה מהנדסים יש לנו פר קאפיטה, אבל שוכחים שאם לא יהיו לימודי בסיס חזקים (השכלה תיכונית), לא יהיו יותר מהנדסים חדשים.

זה כל כך נכון!

המהנדסים של היום זו התוצאה של מערכת החינוך של לפני 20-30 שנה, בתקופה שבה היא הייתה מהמובילות בעולם.

היום אין השקעה, והתוצאות יבואו לידי ביטוי בעוד 20 שנים.

חוסר ההשקעה הזו באה לידי ביטוי גם באוניברסיטאות אגב, לא רק בבתי הספר.

מה שקורה זה שאת התקציב מנהלים פוליטיקאים (כמה מפתיע). ופוליטיקאים עושים רק מה שיראה טוב (כדי שהם יוכלו לזקוף את ההצלחה לזכותם, כמובן), ואז הם משקיעים במשהו לטווח הקצר. והפלא ובפלא - 10 שנים לאחר מכן כל המערכת נדפקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע איזה דמיון יש לילדים? ::)...

אני לא מבין למה, מצד שני נראה לי שגם אתה לא - תן לי סיבה אחת טובה, בתור 'בוגר' [השד יודע מה זה] ::)

אם אתה הולך להגיד כי קשה להם, לא משנה איך - לך שן על האף ובזמן שאתה מעלה להם ת'שגר תעשה את זה לכל השאר במדינה.סתם ככה.כי זה בוגר. ::)

שים לב! 3 גילגולי עיניים!

בתרבויות מסויימות באפריקה זה נחשב קריאת תיגר(המנצח לוקח את נשות האחר וגורם למפסיד לאכול את הזרת שלו]

אני פשוט שומר על דיון מטומטם על אנשים מטומטמים שמשתינים בקשת על מדינה _______

בחייך, לא אמרתי שהמערכת היא סבבה והכל תקין, אבל חלק מהשיפורים צריכים להיות בכיתות קטנות יותר, יותר מורים ושכר מורים גבוה יותר (שכר דיפרנציאלי לפי תארים ואיכותם וקשרם למקצוע), שלא יברחו האיכותיים לשוק הגבוה יותר.

אתה יודע, שמעתי מסבא שלי שהיה תלמיד בגרמניה בשנות ה20-30, כל המורים שלו היו דוקטורים, ולמה? כי שם זה היה כבוד להיות מורה.

עוד שלב שהמערכת פה צריכה לעשות זה לשקם את כבוד המורים, לתת להם כח, לא יודע איך עושים את זה, אבל זה בטוח אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...