ארגון המורים מאיים: נשבש ההכנות לבגרויות - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארגון המורים מאיים: נשבש ההכנות לבגרויות

Dr. Evil

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3384477,00.html

ארגוני המורים מאיימים להמשיך את השיבושים במערכת החינוך עם החזרה ללימודים בסוף חופשת הפסח, בשבוע הבא. זאת, לאחר שהמשא ומתן מול משרד האוצר על מעמדם ותנאי שכר של המורים הגיע ל"מבוי סתום". התלמידים מביעים הבוקר (ד') חשש מפגיעה משמעותית בעתידם וטוענים כי מדובר ב"בכייה לדורות".

לדברי ארז "החלטנו לשבש את הלימודים כיתות י-י"א, מאחר ואין לנו כוונה לפגוע בכיתות י"ב. אנו מוכנים בתמורה להארכת שנת הלימודים בבתי הספר על כל המשתמע מכך. מצידינו שצה"ל ידחה את מחזור גיוס אוגוסט".

מה נסגר עם המורים? חושבים שיכולים לעשות הכל? דופקים אותם אז לדפוק את כולם?

מנגד, התלמידים כועסים על כוונות המורים. יו"ר מוצעת התלמידים והנוער הארצית, חגי אורן אומר כי "המורים פוגעים בנקודה הכי רגישה אצל התלמידים, בקודש הקודשים של מערכת החינוך - בחינות הבגרות. אנחנו לא תומכים בשיבוש מתכונות ובכל דבר שדווקא בתקופה זו של בחינות הבגרות פוגע בתלמידים".

פה הבעיה, ה'תלמידים' מתייחסים אל מבחני הבגרות כאילו זה קודש הקודשים, על אותם תלמידים לשנות פרספקטיבה ולפעול באופן שונה לקראת הבגרות, ולא לפחד מבגרויות,

שכן, אלו בסך הכל מבחנים תיאוריים פחות או יותר אשר בתכלס, אינם שווים הרבה, כמעט כלום.

על אותם התלמידים לדעת ללמוד לקראת מבחנים\בגרויות לבד ולא להסתמך על מערכת חינוך חלשה ועל מורים אשר אינם יציבים וכל מערכת החינוך עצמה אינה יציבה.

--

בקיצור - WTF?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 195
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:lol:

אני רוצה שימצאו את התלמיד שאמר שזה "בכייה לדורות"...

ולגבי השביתה, לפי דעתי פשוט צריך לזרוק את כל ה"מורים" שתומכים בה לעזאזל!

הם דופקים את התלמידים (לא סתם פוגעים בהם- ממש דופקים אותם!) ועוד צריכים להמשיך לקבל שכר שמגיע מההורים שלהם ובעתיד מהתלמידים עצמם?!

ואף אחד לא דופק את המורים! עם איך שרובם מלמדים גם מה שהם מקבלים היום זה יותר מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושבת שזאת המורה שלך שהגתה את הרעיון הזה, כי כפי שאתה מתאר, היא לא סובלת משכר רעב כמו מרבית המורים במדינה.

צעד זה של המורים הוא מאד מרתיח, אך אימרו לי אנא, האם יש להם דרך אחרת למחות? אם המורים בארץ היו מקבלים את אותם התנאים כמו עמיתיהם באיחוד האירופי, הם לא היו צריכים לנקוט בצעדים כמו אלו ולשחוט פרות קדושות. האוצר, הממשלה ומשרד החינוך לא מבינים דיבורים. צרייך שביתות ומהומות בשביל שהם יעשו טובה ויתחילו לעשות את העבודה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

90 שקל לשעה זה אולי נשמע הרבה, אבל ברגע שאתה מחשיב את העובדה שזאת העבודה היחידה שלה, לא עובדים ימים מלאים, ויש עוד עבודה רבה לאחר שעות הלימודים, זה מצטבר בסה"כ לאיזה 4-5K במקרה הטוב.

פתאום זה נשמע מעט.

\

ואתה לא יכול להשוות את השכר באוניברסיטה/מכללות למוסדות להשכלה תיכונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אבל שתגדל תבין, שעם שקל קשה להסתדר.

למה אתה חושב יש אנשים שיש להם תקציב למחשב שהם חייבים אותו של 2000 שקל?

אתה עדיין חיי בסרט של זה המון כסף? לך תנסה לשכור דירה ולשלם ארנונה, מים, חשמל, גז, קניות וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תוסיפי לזה משכורת של הבעל :pissed:

אתה מדבר כאילו לכל הגברים במדינה יש משרה והם מרוויחים כמו מנכ"לים. אולי אבא שלך הוא מנהל גדול, לא יודעת, אבל יש זוגות שמתקשים לגמור את החודש.

אני לא מכופפת כלום. חצי מהמורות בבי"ס שלי גם היו גרושות או אלמנות (לא שאני מתפלאת עליהן...).

יש לך מושג כמה זה הוצאות משפחתיות? גם עם משכורת של בעל ואישה עובדים זה בכלל לא קל! משכנתה, ארנונה, חשמל, מים, טלפון, כבלים, (במידה ויש), ביטוח לאומי, מס הכנסה, ביטוח , ביטוח חיים, ביטוח לבית, דלק... תשאל פעם את אמאבא בכמה שלכם מסתכם, ואז תיקח את הקבלות שלה מהסופר (או את החיובים של האשראי). ואז תוסיף לזה את ההוצעות עליך נטו. אתה יודע כמה עולים בגדי ילדים? אתה כבר לא ילד קטן אבל ילדים קטנים גדלים נורא מהר וכל כמה חודשים כבר צרייך להחליף גרדרובה. אתה יודע כמה עולות נעלי ילדים נורמאליות? יכולים לדפוק ממך בקלות גם 200 שקל על נעל שהפעוט לא ילבש יותר מ-5 חודשים. ואם הילד רוצה חוגים? וטיול שנתי? ועוד כל מיני תשלומי הורים שהבי"ס גונב? וכמה עולות הסתימות שלך אצל הרופא שיניים? ונניח וילד צרייך "פלאטה" ליישור שיניים? או משקפיים? וה"חופשי חודשי" שאתה נוסע איתו לבי"ס?

כשיש אמאבא כל כך קל לחשוב שכסף צומח על העצים. מה הפלא שאנשים נשארים לגור עם ההורים היום עד החתונה וגם אז בוכים "אמא אני צרייך, אמא אני רוצה...".

רק לדבר אתם יודעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם היא/הוא אם/אב חד הורי/ת?

1.אין ספק שהמורים מרוויחים קצת מאוד.

2.אין ספק שמערכת החינוך בקושי מתפקדת.

3.אין ספק שיש המוני מורים שמקומם הוא כלל וכלל לא במערכת החינוך.

הבעיה היא, שנוצרת סוג של סתירה בין 1 ל3, כי כל פעם שמפטרים מורים, מערכת החינוך המטומטמת הזאת מפטרת יחד עם מעט מורים לא יוצלחים המון מורים מצויינים ואז, בצדק, מתפתחת תרעומת על כך.

בתור תלמיד בכיתה י"א, אני יכול לומר שאכן(לצערי), בחינת הבגרות היא קודש הקדושים.

אני לא רוצה שהיא תהיה קודש הקדושים כי אני חושב שבמקום לעודד הבנה של החומר ופיתוח חשיבה, כל השיטה מעודדת שינון בלתי פוסק שלא באמת עוזר במשהו בחיים האמיתיים.

אבל מה לעשות שכרגע, במצבנו הנוכחי, בחינת הבגרות היא דבר חשוב ביותר ועם כמה שהייתי שמח מן השביתות ומכמה שהייתי שמח שלא היו לנו השלמות בפסח, אני חושש שעכשיו פשוט לא נספיק את החומר והממוצע השנתי השנה בבחינות הבגרות יהיה מאוד מאוד נמוך ולמה? לא בגלל התלמידים, אלא בגלל העיצומים האלו - ממש יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שילד מהכיתה שלי אמר מול המחנכת+המורה ללשון

מה אתם רוצים משכורת של גידאמק ?!?!

:lol:

כשדורכים עלייך יום יום, במשך שנים - הגיע הזמן לעשות צעדים קיצוניים כמו זה.

פשוט מגעיל לראות איך מאכילים חרא את האדם הקטן בנושאים האלה...ועוד מורים! אלה שייעצבו את העתיד של המדינה המחורבנת הזאת.

יבואו ממורמרים לעבודה...זה בטוח יעזור.

ועובדי קבלן...זה בכלל.

אנשים פה בטוחים כי עם 4000 שקל בחודש אתה יכול להסתדר.

לא כולם כמו ההורים שלך, יכולים לקנות לך רק את המארז של המחשב ב-1000 ושאר ה-3000 הולכים על כרטיס מסך בשביל שתמשיך לשבת ולהשמין ולהשמיץ אנשים שעובדים.

אני מאחל לך ללכת לעבוד בעבודת קבלן שהיא (שמירות, ניקיון וכו'), תקבל את המשכורת הפתטית שלך ותנסה להסתדר בעצמך, ילד שמנת.

שכירות, ארנונה, גז\מים\חשמל, קניות. נראה כמה יישאר בשביל ה-twizzlers שאתה טוחן כל היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...