סקר: איזו להקה (אנגלית) אתם הכי אוהבים? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: איזו להקה (אנגלית) אתם הכי אוהבים?

The_magament

איזו להקה אתם הכי אוהבים?  

484 הצבעות

1. 1. איזו להקה אתם הכי אוהבים?

• System of a Down
    • Evanescence
    • My Chemical Romance
    • Green Day
    • Cold Play
    • Backstreet Boys
    • Beyonce
      0
    • אחר

Recommended Posts

זה מטליקה הישנים -

וזה קליפ של הישנים

זה מטליקה החדשים -

בלה בלה בלה

תאמינו לי, מי שיהייה בהופעה היום של מטאליקה, לא ייתאכזב. דבר ראשון, 90 אחוז מהחומר שהם מנגנים זה הקלאסיקות (עד 91). דבר שני מטאליקה מגוונים היום הרבה יותר מבעבר, לדוגמה בסיבוב הופעות של הקיץ האחרון הם ניגנו את Master of Puppets בשלמותו בכל הופעה כדי לחגוג 20 שנה לאלבום - כולל השיר האינסטרומנטלי Orion שזו היתה הפעה הראשונה שהם ניגנו אותו בשלמותו.

http://www.youtube.com/watch?v=7kh9FfcBpLM&mode=related&search=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה כי הם כבר לא אומרים Fuck כל חצי מילה?

אתה צודק, ההופעות שלהם כבר לא כמו פעם - אבל מי שאוהב את המוזיקה שלהם ייהנה מכל הופעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OPETH.

ואני לא מבין מה הסקר המטומטם הזה, צריך לעשות פה משהו מעניין. למשל ויכוח מטאל VS היפהופ

אופת' מעולים... אני אישית אוהב מאוד את amon amarth.

אתה צודק, ההופעות שלהם כבר לא כמו פעם - אבל מי שאוהב את המוזיקה שלהם ייהנה מכל הופעה.

איזה ? הנו מטאל המעפן שהם ניגנו בסיינט אנגר ?

מטאליקה הם sould out, נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה אם הם ינגנו בהופעות :האלבום השחור\מאסטר אוף פאפטס\צדק לכולם וכו

אני יהנה מההופעות אבל אם הם ינגנו תשירים הדפוקים החדשים שלהם אני יקבל בחילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופת' מעולים... אני אישית אוהב מאוד את amon amarth.איזה ? הנו מטאל המעפן שהם ניגנו בסיינט אנגר ?

מטאליקה הם sould out, נקודה.

בולשיט sold out

ב-1994 (סיום הטור של האלבום השחור) כבר היה להם מספיק כסף לכל החיים. מה שהם עשו מאז זה התחושה שלהם ואיך שהם מרגישים וכו'.

בנוגע ל-Saint Anger, אני ממליץ לכולם לראות את הסרט Some kind of Monster ורק אז להגיב על המוזיקה שיצאה באלבום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי מה שרשמתם על מטאליקה בעמודים הקודמים אבל מטאליקה הם באמת משהו מיוחד,למרות שאני חושב שה"שירים" אם אפשר לקרוא לזה ככה האחרונים שלהם נשמעים פשוט זוועה.(חצי מהשיר החדש ואואו יאא ואואואואו ואוו יהה ואואו ואואואווווווווו) :bash:

אבל מה לעשות,היה להם גם else matters \Enter Sandmen ואחרים ממש טובים!

בקיצור,אם יהיה הופעה אני שם :smile1:

נכון שאני מנגד את עצמי הרבה בהודעה הזו? :nixweiss::screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להגיד על מטאליקה - 5 האלבומים הראשונים שלהם היו פשוט יצירות מופת מעולות. כל שיר ושיר היה מושקע.

אחרי זה הם שינו תדמית... הם ניסו להיות מעיין "גאנגסטרים עם רגשות" כזה, ואז הקהל שלהם התפצל לאילו שאוהבים את הסגנון החדש ואלו שלא... אני אישית די אהבתי ונהנתי לשמוע קצת את Load ו-Reload...

בקשר לאלבום האחרון... שמעתי רק שיר או שתיים, אבל זה היה מספיק בשבילי בשביל לרצות לדפוק לג'יימס מכות ולזיין לו ת'צורה ואולי להעיר אותו ולשכנע אותו להפסיק לכתוב שירים ברמה של כיתה ג'.

בכל אופן, האלבומים הראשונים של מטאליקה הם פשוט מדהימים... ואני ממליץ לכל אחד שלא שמע אותם במלואם לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מסיטים את הדיון למטאליקה, אני מבקש: הדיון הוא מטאל VS היפהופ VS שרייבר VS העולם

אתה אומר את זה כאילו יש גבול ברור בין הסגנונות

אבל אתה שוכח שיש גם שירים מעורבים לדוגמה היפהופ מעורב במאטל וכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול יצא לי לישמוע אחד ביוטיוב שהמוזיקה מאטל אבל הזמר שר היפ הופ

אני לא זוכר תשם של השיר אבל זה של קבוצת Def Jam (חיפשתי ווידיאו של משחק שמתחיל בשם הזה)

ואני בטוח שגדולים וטובים מימני יתנו לך הרבה שמות של שירים שמערבבים 2 סוגי ולפעמים יותר

הדוגמה הכי טובה זה אירוסמית אם הזמרי ראפ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...