Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי

AtR

Recommended Posts

• תגובות 425
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן אבל זה רק המינימום.....

בשביל לשחק כמו שצריך אתה צריך הרבההה יותר מזה..

להיפך, לא צריך הרבה בשביל לשחק את זה כמו שצריך.

השוואות חומרה-ביצועים:

http://www.gamespot.com/features/6168067/index.html?tag=topslot;title;3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח בגלל ההגבלה של 30FPS, ש-EA אוהבים לתת במשחקי אסטרטגיה.

גם כן תכנון גאוני.. :bash: עד שכבר יש לך את החומרה, מגבילים אותך בתוכנה.

כואב להם אם המצלמה תזוז חלק יותר מהאנימציות שלהם... פיכס! (או שאולי ההגבלה נובעת מבעית תזמונים וכו'...)

לפחות המשחק טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנוע של המשחק הזה הוא יוצא מהכלל לדעתי, אחד המנועים הטובים שראיתי, גרפיקה מעולה וזהו מה אני יגיד.

בתוק שחקן של בטאלפילד והרבה משחקים אחרים של EA ובכלל, אני חייב לציין שהמנוע של המשחק הזה הוא פשוט מעולה, במיוחד לעומת ג'נרלס הכבד ובאטלפילד עם המנוע הדפוק (מה שלא מנע מהמשחק להיות כיפי בטירוף) אבל כאן, הם פשוט הצליחו לשלב גרפיקה, מנוע משחק ומשחקיות פשוט מעולים.

לדעתי תיהיה בעיה אחת עם המשחק הזה והיא הצבא של ה-SCRIN (נראה לי ככה כותבים) - זה שלא היה בדמו..

הצבא הזה שוב לדעתי חזק משמעותית מהשתי צבאות האחרים - במיוחד שתחום של חיל האוויר שלו.. יש לו המון יתרונות והדבר הזה יגרום לבלאגן וכל מי שישחק איתם יחשב נוב ואוסר זה.. וכולם יבכו שזה לא הוגן, ודוגרי אני לא מבין איך הם עשו עם ההפרשים האלה. אני אמשיך לשחק עם ה-GDI אבל ה-SCRIN האלה והספינות האלה שיש להם בחיל האוויר, ההגנות שלהם הטנקים עצם העובדה שאין להם מגבלת כסף כמו שיש לשאר הצבאות.. ושלא נדבר על הספינת אוויר העגולה הזאת שעולה 5,000$ ואפשר לייצא אותה רק פעם אחת , היא העומנם זזה הרבה יותר לאט מהספינות אוויר שהיו ברד אלרט למי שזוכר וכדי להגיע לצד השני של מפה עם 2 שחקנים לוקח לה איזה 10 דק' בערך (לעומת ממוטה נגיד שתוך חצי דקה בערך..) אבל עדיין הדבר הזה רצחני ביותר.. עם טיפה הגנות ששמים לפניו וזה מוריד שלם.

אין שתורידו ותשחקו אתם תבינו על מה אני מדבר, יש הבדל משמעותי, לא מבין איך הם עשו את זה אבל שיהיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כיף.. פשוט הנאה צרופה.

אפילו רץ מהר על העגלה שלי (אמנם לא נראה מדהים אבל רץ מהר)

למרות שנראה לי שאני אתמכר יותר להרחבה של oblivion בימים הקרובים. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגימספוט המשחק קיבל 9

אבל גימספוט גם נתנו לדום 3 ציון גבוה אז קשה לדעת

השאלה איך המשחק יעמוד מול Company of Heroes

ואני לא מהחסידים של Company of Heroes אבל בסך הכל הוא משחק טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...