Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי

AtR

Recommended Posts

רץ אצלי חלק

סתכל מפרט מימין, על הגדרות גבוהות ורזולוציה של 1024X768

פילטרים עוד לא ניסיתי, אני אנסה ואעדכן מאוחר יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 425
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האמת קצת התאכזבתי

אבל רק בגלל שהציפיות שלי היו בשמיים

המשחק טוב מאוד לפי דעתי

לאחרונה התאכזבתי מכמה משחקי אסטרטגיה שונים

SUPREME COMMANDER

AGE OF EMPIRES III וכו'

זה הטוב שבהם כרגע

כמובן שאי אפשר להשוות לWCIII

המשחק הטוב ביותר בכל הזמנים עד עכשיו...

אני מחכה להוצאה נוספת של למרות הזמנים העצומים שלהם עד שהם מוציאים משחקים , המשחקים האלה הכי טובים בשוק

חוץ מזה יש לי גירסת KANE

ואני לא מבין מה ההבדל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה ממש מרגיזה עם המשחק הזה. אני משחק עם הגדרות Ultra High כולל AA עד הסוף. המשחקיות עצמה חלקה לחלוטין, אין קרטועים אין צניחות FPS בקרבות והכל טוב ויפה.

מה שכן יש, זה כל פרק זמן רנדומלי, האטה של המשחק (כולו! אפילו אם אני לוחץ ESC לוקח לתפריט שעה לעלות) לקצב איטי פי שניים לבערך חצי דקה (בגדול, הזמן הוא רנדומלי), ואז לפתע המשחק "משתחרר" והכל חוזר להיות מהיר.

אני מדגיש שוב, אין שום קשר לגרפיקה עצמה ולעומס על המערכת, ההאטה יכולה לבוא אפילו כשאני בוהה באזור "חשוך". ממש מוזר לי הקטע הזה, אני לא מזהה שום התחממות של שום רכיב, מה גם שאפשרות ה Throttle אצלי בכלל לא מותקנת.

המפרט בצד, וכל הדרייברים מעודכנים. הבעיה הופיעה גם בדמו.

עוד מישהו נתקל בתופעה ויש לו פתרון?

לא יודע אהל אני בהחלט יכול להגיד לך לפי התיאורים שלך מה הבעיה..

הבעיה היא עם הרמה ברוטאל של הסקרין (נראה לי אפילו הרד) - לא בדקתי מתחת..

מתוך נראה לי 2-3 משחקים ששיחקת נגיד המחשב כאשר הוא היה הסקרין הוא בנה אחרי איזה 3-4 דק' למעלה מ-5,000 יחידות אוויר ויבשה ואת הכי חזקים שלהם (הספינות האלה שעולות 3,000$ ואלה של האדמה שעולים גם 3,000$..) גיליתי את זה בדיוק שבאתי לתקוף להם את האטום שהם בנו, הכל היה זוהר וירוק במפה למעלה(הצבא של הברוטל אצלי) משהו ממש מפחיד, יש איזה באג עם הסקרין מקווה שהם יתקנו אותו בקרוב..

וזה קורה לי כל פעם כך ש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי גם מפריק לפני כמה ימים, התקשר אלי שלשום בחור מאצלהם ואמר לי שלא שומרים בצד שום דבר ושאם אני רוצה אני יכול לתת מספר כרטיס אשראי ואז הוא יחייב ואני יוכל לבוא לקחת. נתתי לו מספר כרטיס אשראי ואמר לי שביום חמישי יתקשרו אלי ויודיעו לי שיגיע המשחק.

עכשיו שלחתי להם מייל ושאלתי מה קורה עם זה והתקשר אלי בחור אחר שכניראה ואני אנסח את זה בעדינות, עבר עליו יום רע שאומר לי:"שמע ביטלו לך את ההזמנה כי אנחנו לא שומרים פה שום דבר לאף אחד כי לא היית זמין בפלאפון" אני כל הזמן עם הפלאפון פתוח אין דבר כזה לא זמין, אני בשוק שואל אותו:"מה?! מז"א? אבל נתתי מספר כרטיס אשראי ועשיתי הזמנה אני לא מבין..." הבחור אומר לי שהוא יחפש הזמנה על השם שלי חוזר אחרי 2 דקות ואומר שהוא לא מוצא כלום ושאם אני רוצה אני ייתן לו עכישו את המספר כרטיס אשראי שלי ושהוא יחייב אותי כי הם לא שומרים בצד שום דבר אז בלית ברירה נתתי לו את המספר כרטיס אשראי שלי שוב, מתוך פחד שאלתי אותו:"לא יכול להיות מצב כזה שיחייבו אותי פעמיים? כי נתתי את הכרטיס שלי ל 2 אנשים שונים כבר" אז הבחור אומר לי:"תקשיב... אתה רוצה ליקנות את המשחק או לא?! אין פה שום הזמנה על השם שלך ונשארו לי כאן רק 2-3 אחרונים כרגע אם אתה רוצה אני מחייב אם לא אז תחפש מקום אחר לקנות ממנו"

בלית ברירה אני נוסע לשם כרגע כי לא ראיתי עוד מקום שמוכרים את המשחק :'(

היו עוד כמה פרטים שהחסרתי אבל היחס של הבחור היה מזלזל מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד חדש לי אני עוד זוכר את פריק שהם היו חנות קטנה והמוכרים תמיד היו מאוד נחמדים

--

היית יכול לעשות הזמנה מהאתר והם היו שולחים לך ישר או לשאול אם יש במלאי וללכת לחנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משהו שמוזר גם לי כי בנתיים מה ששמעתי עליהם (לא ששמעתי הרבה) היו ביקורות טובות בנתיים

שאלתי במייל אם קיים במלאי ואם אפשר להודיע לי כשיהיה במלאי כי אני רוצה לבוא ליקנות ואז אמרו לי לעשות הזמנה דרך האתר ואחרי שעשיתי הזמנה:

שלום,

אנו נהיה איתך בקשר כאשר המשחק יגיע לחנות.

תודה

צוות פריק

ולא התקשרו מאז חוץ מזה ששלחתי להם מייל בנוגע למשחק ואז ענה לי הבחור העצבני ההוא :-\

אני רק מקווה שלא יחייבו אותי פעמיים, אני יעלה של הכל כשאני יגיע הביתה שוב ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, חצי שעה אחרי שהזמנתי התקשר אלי מישהו משם, שווידא איתי את הפרטים (למרות שמילאתי אותם באתר..)

ואמר שזה ייצא ביום ראשון ויגיע ביום ראשון (משלוח אקספרס עד הבית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל המשחקים הקמפיין של הGDI הוא הקמפיין העיקרי, הקישורים בין עלילות המשחקים הם לפי הקמפיין של ה-GDI.

הקמפיין של הNOD מציע נקודת מבט שונה לאותם ארועים, וסוף אלטרנטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...