Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי

AtR

Recommended Posts

• תגובות 425
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי בעייה. התקנתי את המשחק, התקנתי את הפטץ האחרון (1.03) והתחלתי לשחק. אחרי 2-3 מערכות נפסלתי והחלטתי לעשות LOAD. משום מה הוא קורס לדסקטופ עם הודעת השגיאה הבאה (זה קורה גם כשאני מנסה לעשות CONTINUE CAMPGEIN):

huber69-bug.JPG

הבעייה נפתרה עם הפאטץ שיצא אתמול - 1.04

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קטע מגניב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ספויילר עצבני כמו שמישהו אמר

סיימתי את המשחק עם Nod וגם GDI, לחצתי quit אחרי הסרט סיום, פתאום הממשק נסגר בצורה מוזרה כזאתי עם גרפיקה

ואפקטים ולא כרגיל, ואז זה השתנה לממשק של החייזרים, ועכשיו אני משחק את הקמפיין של החייזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קטע מגניב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ממש חוסר טאקט...

ידידי, זה חתיכת ספויילר, די הרסת לי אישית את הקטע הזה, שהייתי מגיע אליו תוך שבוע שבועיים מעכשיו

(אין לי יותר מדי זמן לשחק עם העבודה שלי עכשיו)

ואני בטוח שזה יהרוס להרבה אנשים כאן, סמן את זה כספויילר עצבני לסיום של המשחק בבקשה ע"י עריכת ההודעה שלך.

עריכה : תודה :xyxthumbs: (בשם כל אלה שלא הספיקו לקרוא את זה כשזה עדיין לא היה צהוב... :silly:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, אני רוצה לקנות.

יש גרסת KANE שאני לא יודע מה היא אומרת, וגם גירסא רגילה?

השאלה מתי זה מגיע לכאן, וכמה זה יעלה לנו.

והאם אפשר פשוט לקנות סריאל מאיזה מקום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הגיע מזמן לארץ (יותר משבועיים) , והמון אנשים קנו, השאלה היא האם גרסאת KANE לא אזלה מהמדפים.

אני קניתי בפריק

אתה יכול לעבור על הת'רד הזה, יש פה תשובות לכל מה ששאלת, כולל ההבדל בין הגרסאות ואפשרות הרכישה אונליין (הורדה + סיריאל חוקי בתשלום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן!!! חבל באמת שהורידו אותו!! וביטלו גם את האפשרות לבנות חומת בטון ושערים... חבל ממש אהבתי את זה

ועד כמה שאני זוכר לנוד היה קודם כל את הארטלריה הרחוקה ואז GDI באו עם ה juggernut שלהם בגרסאת ההמשך לטיבריאן סאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...