Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer 3 Tiberium Wars - הדיון הראשי

AtR

Recommended Posts

לא כל כך יודע לשחק..

ואין לי tech center כי אין לי בית ראשי זה שבונים איתו

מה שאני עשיתי כדי להבין פחות או יותר את המשחק, זה סקרמיש לבד(או מול EASY). כך אתה יכול ללמוד על היחידות והמבנים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 425
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי בעייה. התקנתי את המשחק, התקנתי את הפטץ האחרון (1.03) והתחלתי לשחק. אחרי 2-3 מערכות נפסלתי והחלטתי לעשות LOAD. משום מה הוא קורס לדסקטופ עם הודעת השגיאה הבאה (זה קורה גם כשאני מנסה לעשות CONTINUE CAMPGEIN):

huber69-bug.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

ממש לא, RA לא קשור לC&C.

אתה יכול אפילו לחפש את העמוד המתאים בWIKI ולראות בעצמך.

תגיד לי אתה שיחקת בRA1 ? או שאתה סתם ניזון משמועות אם לא שחקת תקנה אותו ותעבור אותו עם הסוביטים שם מוסבר איך NOD בכלל צבר כח ואיך הוא הוקם (ע"י קיין שהיה יועץ ראשי של סטלין שהרג אותו בסוף)

הנה אפילו מצאתי את הסרטון ביוטיוב

נצחון של הסוביטס(זה סרטון שלפני המשימה האחרונה ואחריו הסרטון של הסוף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע איך אפשר לבנות חומת בטון? או שער כמו שמשחק הקודם? כי ראיתי בקמפיין שהמחשב כבר בנה אותם

ועוד דבר, יש אפרות לשנות את הזווית של המצלמה? אני מתכוון לראות יותר לרוחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי אתה שיחקת בRA1 ? או שאתה סתם ניזון משמועות אם לא שחקת תקנה אותו ותעבור אותו עם הסוביטים שם מוסבר איך NOD בכלל צבר כח ואיך הוא הוקם

יש לי את המשחק מקורי, ותאמין לי ששיחקתי בו.

אין קשר בין RA לבין העולם של C&C.

זה היה נסיון של westwood לחבר את שני העולמות והם שינו את דעתם והחליפו כיוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המשחק מקורי, ותאמין לי ששיחקתי בו.

אין קשר בין RA לבין העולם של C&C.

זה היה נסיון של westwood לחבר את שני העולמות והם שינו את דעתם והחליפו כיוון.

חח טוב אם אתה אומר :lol: ראית תסרטון? שם מדברים על האחווה C&C הראשון מבחינה כרונולוגית מתרחש אחרי 10 שנים מRA1 בתנאי שהסוביטים ניצחו

אם האיליד ניצחו אז זה עובר לעולם מקביל של RA2 (שלפי דעתי היה הרבה יותר עלוב מC&C 1 2 וRA1)

אל תשכח גם שRA2 הביא למפלה של WESTWOOD ז"ל ; :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה סרטונים יש בסיום של הקמפיין של הGDI?

עם שימוש בטיל ובלי? או שיש עוד דרך?

כי ניסיתי להשמיד את המבנה הראשי של החייזרים עם הנשק-על שלהם (ברח לי השם.. החור השחור הזה) ומקבלים את הסרטון של ניצחון ללא שימוש בטיל.

אני חייב לציין שהקמפיין של הGDI לא ממש קשה, מלבד השלב בקרואטיה.

בנוסף הMT ממש חזק מידי, בונים כמה כאלה ופחות או יותר נגמר השלב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רציתי לציין שזה אחד ממנועי הגרפיקה הכי טובים שראיתי, גם מבחינת דרישות מחשב וגם מבחינת עוצמת ביצועים..לא יאמן לדעתי רמת התיכנות שהושקעה פה והירידה לפרטים, מגיע להם כל הכבוד.

אני אולי אתיימר להגיד שזה אפילו מושקע יותר מהמנוע של HL2..אבל אני לא כזה מבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעייה. התקנתי את המשחק, התקנתי את הפטץ האחרון (1.03) והתחלתי לשחק. אחרי 2-3 מערכות נפסלתי והחלטתי לעשות LOAD. משום מה הוא קורס לדסקטופ עם הודעת השגיאה הבאה (זה קורה גם כשאני מנסה לעשות CONTINUE CAMPGEIN):

huber69-bug.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחפש הורדה למשחק? תשאל את אחד המנהלים, הם כ"כ תומכים בווארז שאני חושב שיש מצב שהם יורידו את המשחק בשבילך...

אה כן- ותקרא את חוקי הפורום :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

**למה לצחוק?? לא כולם חרשו על הדמו של המשחק ומכירים את כל היכולות שלו, זה בסדר גמור לא להיות תותח על ההתחלה, בהמשך תשתפר :jump:

אני מניח שאתה מדבר על APC- ANTI PERSSONAL CARRIER

ואם תתן תמונה של תחילת המשימה אז נוכל לעזור לך, כי אני אישית לא בטוח על איזו משימה אתה מדבר

סתם כי לא תיקנו אותך עדיין

apc זה לא anti personal carrier אלא personal

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...